Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2007 o 11:25, rucznoi napisał:

Ja myślę, że to, czy Krugłow będzie żył, czy nie zależy tylko i wyłącznie od gracza(albo pechowego
resa zombi). Uważam, że nie jest to błąd, tylko specjalnie zrobiona rzecz by mieć tę "swobodę"
o której tak dużo było w reklamach...

ja tez tak wlasnie mysle, ale ktos chce mi wmowic ze skoro w poradniku napisali ze MUSI zginac to MUSI i koniec. :D. ok przy nastepnym podejsciu do gry jak Krugłow przezyje to sam mu kulke wpakuje i powiem lezec dziadu, bo wg poradnika nie zyjesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2007 o 11:27, Carl92 napisał:

Zresztą STALKER''a każdy przechodzi jak mu się podoba pamiętamy ta gra nie jest liniowa:-]
Ja przechodzę jak mi się podoba a ty przechodzisz jak ci pasuje.

No i teraz sie z Toba zgodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie :) tez bylem tym zdziwiony - ale dziala i gram sobie. aktualnie zwiedzam dzicz ratujac prof kruglova przed najemnikami
calkiem przyjemne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uf 3 posty pod soba:/
Ale tak mi przyszlo do glowy wlasnie ze przeciez Kruglow moze zginac juz przy smiglowcu :D i co w takiej sytuacji na to poradnik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo was prosze - jesli rozmawiacie o fabule to zaznaczajcie ze to spoiler
ja jeszcze nie wiem co bedzie dalej i nie bardzo chcialbym sie przypadkiem dowiedziec - popsuje mi to cala zabawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 11:58, morthi napisał:

bardzo was prosze - jesli rozmawiacie o fabule to zaznaczajcie ze to spoiler
ja jeszcze nie wiem co bedzie dalej i nie bardzo chcialbym sie przypadkiem dowiedziec - popsuje
mi to cala zabawe

Wybacz nie pomyslalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 11:39, Mychaa napisał:

Uf 3 posty pod soba:/
Ale tak mi przyszlo do glowy wlasnie ze przeciez Kruglow moze zginac juz przy smiglowcu :D
i co w takiej sytuacji na to poradnik??


Wątpie - chyba bardzo wielkim przypadkiem( w końcu on jest za węgłem i ma koleszke do pomocy) a boty zaczynają szturmować, wtedy kiegy jesteś blisko...wiecie, że w dolinie mroku jest RPG7?(pewnie stare info)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoiler (chyba)

Dnia 06.06.2007 o 12:04, rucznoi napisał:

> Uf 3 posty pod soba:/
> Ale tak mi przyszlo do glowy wlasnie ze przeciez Kruglow moze zginac juz przy smiglowcu
:D
> i co w takiej sytuacji na to poradnik??

Wątpie - chyba bardzo wielkim przypadkiem( w końcu on jest za węgłem i ma koleszke do pomocy)

wiez mi ze jest to mozliwe, osobiscie sie o tym przekonalem i jakos gra mi sie nie skonczyla. Do tego zrobilem quick save chwile przed tym jak go zabijaja i za nic nie moglem go uratowac, granatami nawet rzucalem :), niestety byli juz zbyt blisko niego. Nie wiem jednak jakie byly by tego konsekwencje, bo wczytalem auto save, i szedlem jeszcze raz. Ale sam fakt ze gdybym chcial to moglem go zostawic martwego i na nic by sie zdal wtedy poradnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na 3 różne sposoby przeszedłem ten moment gry
Spojler napiszę bo jeszcze sie ktoś przyczepi :)
otóż 1 moja gra polazłem do doktora kupiłe ekw i hajda do tej bazy i co chwile używanie apteczke i bandazy, a przy samym urządzeniu jest błąd bo ja nie miałem tego urządzonka i on powiedził mi ze jestem bezpieczny 4 min a wcale nie bo otrzymywałem obrażenia normalne (nie to jak sie ma urządzonko) brak filmika :P
2 raz zrobiłem jak nakazali twórcy przeszedłem kolesia obroniłem i U MNIE on zara po obudzeniu się pobiegł spowrotem :P tylko podejść musiałem, sam wstał :P (reszta lokacji full chrona przed tym :) )
3 raz zabiły mi go zombiaki otrzymywałem połowę obrażeń, brak filmika :P

zna ktoś jeszcze inny sposób rozwiązania tego problemu ?! :D bo ja raczej innego scenariusza nie znalazłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawosci zapytam dalo sie kontynuowac gre w 1 i 3 przypaku? Bo rozumiem ze brak filmiku nie oznacza ze utknelismy na dobre i czas zaczac od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pfff spokojnie dało sięgrać :P
i jak się idzie do mózgozwęglacza to jest bug bo to urządzonko działą w 100% :)
wkońcu 6/7 zakończeń się zrobiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze zalozysz temat - STALKER - mega spoiler - dyskusja o fabule?

ja na prawde nie chce poznac fabuly zagladajac do tego watku tylko dlatego ze nie oznaczasz swoich postow jako spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże człowieku nie ginie , pierwszy raz spotykasz go w dziczy gdzie najemnicy go napadli , rozpalasz ich i dochodzisz do mostu , zabijasz zombie on przechodzi przez most daje ci za to pendrive i mówi żebyś go odwiedził na jeziorem Jantar i że dostaniemy prawdziwy kombinezon naukowca .
Później misja jest od barmana idź nad jantar i tam jest krugłov taki tam profesorem daje ci misję żeby iść z nim i zmierzyć promieniowanie , dochodzisz do autobusu , masz jakąś wizję słyszysz jakieś odgłosy , potem wstajesz A krugłov leży obok autobusu i jęczy , dajesz mu apteczkę i wracasz do laboratorium polowego ..
WSZYSTKO
A że ginie to wina zombie które respawnuje się w tunelu
Zobaczcie to , jak dochodzi do autobusu wróćcie się do tunelu i po chwili tam zombie się pojawi który rozwala go a wy o tym nie wiecie , wystarczy go zabić i krugłov będzie żył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wy inni jesteście to jest poradnik NIEOFICJALNY !!
To ja też mógłbym zrobić poradnik i napisać że na koniec spadnie atomówka na czarnobyl .
I ci byście uwierzyli ?!! HAHAHAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 13:50, Virus 500 napisał:

Ale wy inni jesteście to jest poradnik NIEOFICJALNY !!
To ja też mógłbym zrobić poradnik i napisać że na koniec spadnie atomówka na czarnobyl .
I ci byście uwierzyli ?!! HAHAHAHAHAHAHA


zachowujesz się jak dziecko neo :/

ktoś kto gra z poradnikiem niech gra i jak mu tam pisza różne bzdety i on wieży w nie to jego sprawa najlepiej 1 raz grę przejśc na dziko po swojemu, potem 2 raz już rozwinąć 1 gre i na końcu sięgnąć po poradnik, no chyba że się gdzieś zacięliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bede musial odznaczyc chyba ten topic bo sobie zabawe popsuje jak tu bede wchodzic bo sie za chwile wszystkiego dowiem lacznie z tym kim jest strielok i gdzie go znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 13:56, morthi napisał:

bede musial odznaczyc chyba ten topic bo sobie zabawe popsuje jak tu bede wchodzic bo sie za
chwile wszystkiego dowiem lacznie z tym kim jest strielok i gdzie go znajde

na twoim miejscu bym tego nie pisal bo czasem ktos zle zrozumie i pomysli ze o to pytasz i ci odpowie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 13:56, morthi napisał:

bede musial odznaczyc chyba ten topic bo sobie zabawe popsuje jak tu bede wchodzic bo sie za
chwile wszystkiego dowiem lacznie z tym kim jest strielok i gdzie go znajde


[m]tu był spoiler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować