Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2007 o 14:21, morthi napisał:

dzieki CI wielkie slodki dzieciaku - idz zrobic na zlosc rodzicom


No co - ostrzezenie było... i to grubymi literami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widocznie jescze nie dorosles do korzystania z forum i nie wiesz na czym polega spoiler
kiedys sie chlopczyku nauczysz - albo zycie Cie nauczy

ja ten watek zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mówisz masz normalnie jak w Erze dopasujemy się do ciebie :P

znajdź dekoder w Prypeci to odkryjesz prawdziwe zakońcenie gry, jeżeli nei znajdziesz tego nici z prawdziwego zakończenia

MEGA SPER WIELKI SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem od początku gry, zle łudziłem się, że z czasem się rozwiąże. Niestety nie... Powiedzcie co jest grane z latarką w grze? Trzeba ją gdzieś znaleźć, czy jest dostępna od początku gry? A może dodawana jest przy odpowiednich kombinezonach? Bo ja, gdy próbuję ją włączyć, nie da się. Mam tę funkcję ustawioną fabrycznie pod "L". Doszedłem już do laboratorium X16, ale tam jest już bardzo ciemno miejscami i trochę mnie wkurza, że nie mam latarki... :/

Może temat był już pooruszany wcześniej i jakis patch to poprawia, ale nie chce mi się rzeglądać tych 300 stron:(
Gram na wersji 1.0000 i nie mam zamiaru na razie jej ulepszać na 1.0003, bo musiałbym wszystko od nowa przechodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 15:04, Cubstone napisał:

Gram na wersji 1.0000 i nie mam zamiaru na razie jej ulepszać na 1.0003, bo musiałbym wszystko
od nowa przechodzić.


To musisz w takim razie grać bez latarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 15:04, Cubstone napisał:

Gram na wersji 1.0000 i nie mam zamiaru na razie jej ulepszać na 1.0003, bo musiałbym wszystko
od nowa przechodzić.


No wiesz nie musiałbyś od nowa , ale w czym problem ?? przecież to sama frajda ...
Ale w patchu 1.0003 nie działają kombinezony , tracisz tylko życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 15:06, Virus 500 napisał:

No wiesz nie musiałbyś od nowa , ale w czym problem ?? przecież to sama frajda ...
Ale w patchu 1.0003 nie działają kombinezony , tracisz tylko życie

Z tymi kombinezonami to troszkę przesadzasz bo nie słyszałem żeby komukolwiek oprócz ciebie nie działały.
U mnie na pewno działają jak powinny, a też gram na 1.0003.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 16:23, Tank25 napisał:

> No wiesz nie musiałbyś od nowa , ale w czym problem ?? przecież to sama frajda ...
> Ale w patchu 1.0003 nie działają kombinezony , tracisz tylko życie
Z tymi kombinezonami to troszkę przesadzasz bo nie słyszałem żeby komukolwiek oprócz ciebie
nie działały.
U mnie na pewno działają jak powinny, a też gram na 1.0003.



U mnie tez nie działał, zreszta nie tylko kombinezony, artefakty też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 16:26, eltofix napisał:

U mnie tez nie działał, zreszta nie tylko kombinezony, artefakty też nie.

To dziwne, ja przechodzę drugi raz grę za każdym razem na wersji 1.0003 i wszystko jest ok. Na wersji 1.000 grałem tylko 2 godzinki. Ciekawe od czego to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak chyba tylko na trainerach .
Normalnie nie działają kombinezony , wejdź sobie na oficjalną stronę stalkera i na forum i zobaczysz że masa ludzi ma z tym problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pociesze was na multi jest to samo :D owszem można zjechać komuś kombinezon, ale trzeba nawalać w rękę,nogę :/ a głowy czy klatki to to wogóle nie chroni :/ wydajesz 1600 rubli na ochronęręki i nogi suuuuuper :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam prośbę, oznaczajcie odpowiednio spoilery, bo nie każdy chce znać fabułę- proponuje dużymi literami i pogrubionymi na samym początku posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam informacje odnośnie patchy 1.0004 i 1.0005 :
We were told a while ago that this patch 1.0004 is a small patch and should be out soon and that patch 1.0005 will be out in about a month.
It''s been about a month already and neither of them have been released. Not that I mind, I just hope they are still indeed going to be released. It would be nice if GSC would confirm this as im sure they know there are many people waiting for it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy działa wam multiplayer na patch-u 1.0003? Wcześniej mi działał a teraz mam tak, że jak łącze się z jakimś serwerem wszystko się pięknie ładuje i jak skończy niby wszystko ok. zaczynam grać a jak tylko się ruszę postacią to rozłącza mnie z serwerem i jest napisane, że mam inna wersje gry niż serwer….

Dla specjalistów, co dają rady:

1.Tak łączę się z serwerami, które tez są na patch 1.0003
2.Mam najnowszego DirectX
3.Sterowniki do karty graficznej tez są najnowsze
4.Reinstalacia nie pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 18:17, Mychaa napisał:

zadam glupie pytanie, co to takiego ten spoiler???

Informacja dotycząca fabuły, a dokładniej taka, która ujawnia ważne informacje, takie które powinniśmy zdobyć raczej samemu. Na przykład to, kim jest Strielok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować