Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

No,właściwie to... Już przeszedłem grę. :D Cholera,niesamowicie mnie wciągnęła.Jedna z lepszych gier wg mnie,będzie trzeba się zaopatrzyć w Czyste Niebo... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, utknąłem w martwym punkcie.... Jak przekraczałem granicę do Obozu monolitu z Mózgotrzaskiem miałem ponad 1k naboi, właśnie wlazłem do elektrowni i mam raptem 12 sztuk amunicji ;/ rozwaliłem pierwszy rzut monolityjczyków i mam z 6 rodzai broni i przed sobą z 10 oponentów, dochodząc do sedna sprawy - dużo mi jeszcze wymian ognia zostało ?bo wygląda moja sytuacja co najmniej nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego błędu, chyba wiem co nie tak :P hehehe w read me pisało że tak właśnie ma być, że icony takie pokickane, że też japoniec tego nie naprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś dokładnie opisać miejsce położenia spełniacza życzeń ? Ponieważ mam z 20 % Hp 0 leków i pomarańczowe zakażenie ;/ i jakieś 30 sek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 13:28, sevrond napisał:

Mógłby ktoś dokładnie opisać miejsce położenia spełniacza życzeń ?

Spoiler

OK, więc jesteś już na terenie Elektrowni. W zabudowaniach znajdujesz żołnierzy Monolitu, eliminujesz ich i idziesz dalej, aż znajdziesz schody prowadzące na wyższy poziom. Za drzwiami znajdziesz korytarz, wejdź w przejście i skieruj się w lewo. Pokonaj wrogów i skręć w pierwszy zakręt. Na ścianie po prawo masz niewielkie przejście - wybierz je i wejdź do sarkofagu. Idź dalej i dalej aż ujrzysz Monolit. Dalej sobie chyba poradzisz. :] I zapisz grę zanim podejdziesz do Monolitu bo zakończenia [ zależne od twoich poczynań, mogą cię zaskoczyć ], Monolitu są fałszywe.


>Ponieważ mam z 20

Dnia 27.01.2009 o 13:28, sevrond napisał:

% Hp 0 leków i pomarańczowe zakażenie ;/ i jakieś 30 sek.

Uuu ... srogo ... może wczytaj wcześniejszego save''a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie no poszedłem tam nieprzygotowany, sądziłem że po zniszczeniu bariery przejdę się jeszcze do Barmana po eq. a jednak okazało się to niemożliwe i z zapasem 200 pocisków wszedłem do Prypeci, chociaż oszczędzałem naboje jak tylko się dało finalnie jestem w sarkofagu z 70 naboi do GP 37 i 50 do pistoletu.

Do spełniacza życzeń brakowało mi zwykle 15-20 sek gry, już go widziałem ;/

I od czego zależą owe zakończenia ? Słyszałem że jest 7 , 2 dobre 5 negatywnych.
Słyszałem gdzieś na jakimś forum o modzie "trainer" wie ktoś coś o tym więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 14:13, KŁEJK napisał:

> I od czego zależą owe zakończenia ? Słyszałem że jest 7 , 2 dobre 5 negatywnych.

To nie jest do końca tak. Są

Spoiler

2 właściwe a 5 fałszywych

. Więcej info w tym linku:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16291&pid=12764



To w końcu o co chodzi z tymi zakończeniami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 14:30, sevrond napisał:

To w końcu o co chodzi z tymi zakończeniami ?

No..., że jest ich kilka:)
A każde zależy od naszego stylu gry. Co innego zobaczysz na końcu gdy szarżujesz ostro do przodu(olewając fabułę), co inego jesli jesteś sknerus i chomikujesz każdego rubla a co innego gdy wybijesz się w rankingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 14:30, sevrond napisał:

To w końcu o co chodzi z tymi zakończeniami ?

Hę ? Przecież w poprzednim poście ci to jako tako wyjaśniłem i zalinkowałem do innego posta. Nie wiem co mam ci tu jeszcze wyjaśniać. Pierwsze 5 zakończeń

Spoiler

to kłamstwa wywołane przez Monolit i zależne od tego jak postępowałeś

podczas gry. Można je olać i wybrać zakończenie właściwe spośród dwóch podanych. Albo
Spoiler

przyłączamy się do projektu Świadomości Z albo go niszczymy

. Zagraj a sam się przekonasz o co biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 14:34, KŁEJK napisał:

> To w końcu o co chodzi z tymi zakończeniami ?
Hę ? Przecież w poprzednim poście ci to jako tako wyjaśniłem i zalinkowałem do innego
posta. Nie wiem co mam ci tu jeszcze wyjaśniać. Pierwsze 5 zakończeń

Spoiler

to kłamstwa wywołane
przez Monolit i zależne od tego jak postępowałeś

podczas gry. Można je olać i wybrać
zakończenie właściwe spośród dwóch podanych. Albo
Spoiler

przyłączamy się do projektu Świadomości
Z albo go niszczymy

. Zagraj a sam się przekonasz o co biega.



No właśnie nie rozumiałem o tym

Spoiler

projekcie Świadomość Z


kurde, przyznam się Wam - postanowiłem zmniejszyć poziom trudności ;/ ale nie wyrabiałem z wrogami, a teraz lajt :P chociaż i tak to mniejsze zło niż cheaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2009 o 14:41, sevrond napisał:

kurde, przyznam się Wam - postanowiłem zmniejszyć poziom trudności ;/ ale nie wyrabiałem
z wrogami, a teraz lajt :P chociaż i tak to mniejsze zło niż cheaty :P


Obniżenie poziomu trudności to nie jest zło,po prostu twoje umiejętności nie wystarczają na np. mistrza ale na weteranie bądź stalkerze już jest lepiej albo wolisz po prostu mieć nieco przyjemniejszą grę niż trudzić się na siłę.Nie każdy gra na takim samym poziomie,ja np. lubuję się bardzo w FPs-ach i zawsze dobieram najtrudniejszy poziom,lubię mieć wysoko ustawioną poprzeczkę,inni np. wolą mieć przyjemną w miarę spokojną grę,no każdy woli co innego :p
Dałeś odpowiedni poziom dla siebie,po to one w końcu są,a cheat to zawsze będzie cheat,nawet jak mam wielkie problemy to ich nie używam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwsze granie to można spokojnie grać na średnim/stalkerze. Poziom dość wysoki jak na niedoświadczonego stalkera zgłębiającego Zonę pierwszy raz. No, natomiast drugie granie, gdy już wiemy co, gdzie, jak, po co i dlaczego to już tylko mistrzu, żaden tam weteran. Nie ma już odkrywania Zony krok po kroku. Skradania się w x18 do każdego winkla z ładunkiem w gaciach.. Tutaj już taktyka, opanowanie, odpowiedni dobór uposażenia i takie tam. Szczerze, przydał by się jeszcze jeden poziom trudności wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, zakończyłem grę i zakopał mnie stos złoma ;/ Chciałbym się teraz dowiedzieć gdzie mogę znaleść ukryte drzwi, ponieważ interesuje mnie jakieś pozytywne zakończenie związane z projektem

Spoiler

Świadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 17:44, sevrond napisał:

Ok, zakończyłem grę i zakopał mnie stos złoma ;/ Chciałbym się teraz dowiedzieć gdzie
mogę znaleść ukryte drzwi, ponieważ interesuje mnie jakieś pozytywne zakończenie związane
z projektem

Spoiler

Świadomości



Ukryte drzwi masz w ukrytym poziomie.

Spoiler

W okolicach wejścia do sarkofagu musisz znaleźć mała wnękę w murze a tam drabinę na ukryty poziom.

Pod warunkiem, że masz dekoder do drzwi tego laboratorium Monolitu,
Spoiler

który znajduje się w hotelu w Prypeci i na który namiary dał Ci Doktorek w kryjówce Strieloka w katakumbach Agropromu

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 17:51, Bishoop napisał:

> Ok, zakończyłem grę i zakopał mnie stos złoma ;/ Chciałbym się teraz dowiedzieć
gdzie
> mogę znaleść ukryte drzwi, ponieważ interesuje mnie jakieś pozytywne zakończenie
związane
> z projektem

Spoiler

Świadomości



Ukryte drzwi masz w ukrytym poziomie.
Spoiler

W okolicach wejścia do sarkofagu musisz znaleźć
mała wnękę w murze a tam drabinę na ukryty poziom.

Pod warunkiem, że masz dekoder
do drzwi tego laboratorium Monolitu,
Spoiler

który znajduje się w hotelu w Prypeci i na który
namiary dał Ci Doktorek w kryjówce Strieloka w katakumbach Agropromu

.


ok, dzięki dekoder mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza, jestem w laboratorium monolitu - jak teraz rozwiązać ich zagadkę ? ( Quest nazywa się "rozwiaż zagadkę Monolitu ") jestem dokładnie tam gdzie są jakieś diody niebieskie i jakąś zielona chmura po srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować