Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2009 o 17:20, misiakpitra napisał:

widze ze moj post o problemach z konfiguracja graficzna przeszedl bez echa ej pomozcie


A jakie masz dokładnie problemy,wybacz nie chcę mi się szukać w poprzednich postach :p
Gra ci się tnie? Ona i tak będzie się ciąć nawet na najlepszych ustawieniach.Ustaw sobie zalecane i po krzyku,ja wziąłem wszystko na max i czasem się przytnie,ale to Stalker nic nowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2009 o 18:15, Ajinur napisał:


A jakie masz dokładnie problemy,wybacz nie chcę mi się szukać w poprzednich postach :

Gra ci się tnie? Ona i tak będzie się ciąć nawet na najlepszych ustawieniach.Ustaw sobie

Dnia 11.02.2009 o 18:15, Ajinur napisał:

zalecane i po krzyku,ja wziąłem wszystko na max i czasem się przytnie,ale to Stalker
nic nowego :D


mam problem z ustawieniemi grafiki warto wlaczys dynamiczne oswietlenie kosztem zmniejszenia innych ustwien ma ktos jakis pomysl jak mam sobie ustawic tak aby fajnie wygladala gra i nie bylo scinek
moj sprzet to:
AMD AThlon 2,2M,hz dwurdzeniowy
Ati Radeon 3650 hd
1 GB ram
ma ktos na jakas fajna konfiguracje graficzna do tego sprzetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 18:36, misiakpitra napisał:



Sprzet masz nie najgorszy,na stalkera powinien w miarę wystarczyć,jedynie ramów przydałoby się więcej,ale to nic :D
Hm no cóż,skoro Ci się tnie,to ustaw w zaawansowanych ustawieniach suwaki do 3/4 albo połowy i będzie dobrze,bo od czego to może być to dokładnie nie wiem.
Ustaw najlepsze oświetlenie,ale suwaki np. widocznego obszaru,grafiki,cieni itd, zmniejsz troszkę.
Może to podziała.
Oświetlenie daj sobie na max,ale opcje graficzne musisz troszkę niżej dać,dobre albo średnie ustawienia.
Najbardziej to ramów potrzebujesz,jak zmieniłem z 1Gb na 2gb ramów to gra na maxymalnych chodziła najlepiej.
Z resztą zaraz zajrzę w grę to zobaczę jak to tam dokładnie wygląda ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 18:54, Ajinur napisał:

>

Sprzet masz nie najgorszy,na stalkera powinien w miarę wystarczyć,jedynie ramów przydałoby
się więcej,ale to nic :D
Hm no cóż,skoro Ci się tnie,to ustaw w zaawansowanych ustawieniach suwaki do 3/4 albo
połowy i będzie dobrze,bo od czego to może być to dokładnie nie wiem.
Ustaw najlepsze oświetlenie,ale suwaki np. widocznego obszaru,grafiki,cieni itd, zmniejsz
troszkę.
Może to podziała.
Oświetlenie daj sobie na max,ale opcje graficzne musisz troszkę niżej dać,dobre albo
średnie ustawienia.
Najbardziej to ramów potrzebujesz,jak zmieniłem z 1Gb na 2gb ramów to gra na maxymalnych
chodziła najlepiej.
Z resztą zaraz zajrzę w grę to zobaczę jak to tam dokładnie wygląda ^^


zrobilem tak jak napisales a gra sie dalej tnie wlaczylem pelne oswietlenie gestosc trawy widziany obszar i jeszcze cos dalem na minimum a gra sie tnie
a moze jak bym dal nie pelne oswietlenie i dal suwaki na polowe to by to jakos wygladalo i sie nie cielo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
W takim razie spróbuj tym sposobem co napisałeś,może podziała,a jak nie to po prostu polecam dokupić !gb ramu i na stalkera wystarczy :D On ssie te ramy jak poj....any :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po wielu odrzuconych zadaniach i długich męczarniach (czekałem nawet 24 growe godziny) dostałem czwartą Błonę i pozostało mi tylko zebrać resztę sprzętu i przemieścić swój tyłek do Prypeci. I tu moje pytanie: jaką broń lepiej ze sobą zabrać (chodzi mi głównie o dostępność amunicji): Thundera czy GP-37?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 21:10, Kuboo PL napisał:

Witam. Po wielu odrzuconych zadaniach i długich męczarniach (czekałem nawet 24 growe
godziny) dostałem czwartą Błonę i pozostało mi tylko zebrać resztę sprzętu i przemieścić
swój tyłek do Prypeci. I tu moje pytanie: jaką broń lepiej ze sobą zabrać (chodzi mi
głównie o dostępność amunicji): Thundera czy GP-37?

Ammo najwięcej będzie do do GP37, ale na początku trochę do Thundera też. Najlepiej wpadnij tam ze znajperką to dużo ammo nie zużyjesz. I weź ze sobą tylko przeciwpancerną, na zwykłą szkoda miejsca.

A, byłbym zapomniał: skoro już masz te 4 błony to daj znać czy rzeczywiście naprawianie kombinezonu działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do amunicji: będzie problem, bo mam więcej tej zwykłej.
A co do naprawy: działa, ale jest to bardzo powolny proces. Tak samo długi jak regeneracja zdrowia. Ale nie zmienia to faktu, że jest opłacalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 22:33, Kuboo PL napisał:

Co do amunicji: będzie problem, bo mam więcej tej zwykłej.
A co do naprawy: działa, ale jest to bardzo powolny proces. Tak samo długi jak regeneracja
zdrowia. Ale nie zmienia to faktu, że jest opłacalny.


To fajna sprawa z tymi błonami. Napisz mi gdzie zdobyłeś wszystkie cztery.
Co do wyprawy do Prypeci to polecam GP 37 oczywiście plus Wintar BC jako tandem i dużo, dużo pestek jeśli będziesz chciał przeprowadzić małą eksterminacje w szeregach Monolitu. W drodze do sarkofagu weź jeszcze więcej leków popromiennych i wszelkiego rodzaju medykamentów od apteczek aż po gołdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się zbierze dowolne cztery baterie i wejdzie w odpowiednią anomalię ( lub w jednym przypadku do ognia i właśnie te baterie najbardziej polecam ) można naprawiać kombinezony.
Wchodząc do Prypeci najlepiej zabrać Wintara z amunicją snajperską i przeciwpancerną ( snajperską można kupić, przeciwpancerną dostaje się po wykonaniu zadań dla Powinności). Jako drugą broń SWU i amunicją snajperską (warto troszke jej kupić w bazie Powinności ). Więcej broni nie jest potrzebne natomiast warto zabrać amunicję przeciwpancerną do GP37 (ale nie warto się obciążać GP37 łatwo go zdobyć/znaleźć w Prypeci, a poza tym lepiej jest zostawić sobie ammo p-panc do F200 w dalszej części gry)
Po za tym trzeba dobrze dobrać artefakty ( podstawa to baterie do naprawy kombinezonu ! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie jakoś znalazłem (jedna chyba jako nagroda za wykonanie zadania), a pozostałe dwie uzyskałem u Sacharowa. Za misję, w której musisz dostarczyć mu Kulę Ognistą daje Błonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bischop gdzie znaleść ostatni teleport w elektrowni na OL2.2. Gram jestem przy ostatnim teleporcie jaki był w SoC ten po którym jest filmik jak striełok rozwala świadomość Z a tu dupa teleport przenosi mnie na Ziemię i nie wiem gdzie szukać teleportu aby ukończyć grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Oblivionie nie ma zakończenie znanego nam z "gołego" Stalkera. Po wejściu w ostatni portal przenosi Cię on na ziemię i masz jatkę z mutantami i z tego co pamiętam kontrolerem na czele. Możesz sobie chodzić i zabijać i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że mój poprzedni post dotyczy tylko tego zakończenie o którym napisałeś. Zakończenie w którym rozwalamy w drobny mak komory jakieś czy coś. Oblivion Lost ma oczywiście freeplay. Zresztą już tak dawno przechodziłem zakończenie na Oblivionie, że mogłem coś tam pokręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I coś takiego było, wybiłem wszystko co się ruszało i nie zdążyło uciec, mod całkiem niezły jeszcze miałem zwarcie w elektrowni na ostatniej mapie w trakcie najlepszej jadki na monolicie i to samo w prypeci gdzie potworek ten od telepatii wykończył mi egzo doszczętnie i zaraz zwarcie dobrze że w plecaku jeszcze trzy kombinezony miałem. Jednak najfajniej było podczas wejścia do elektrowni gdzie można było sobie pochodzić i nie było licznika zwarcia jak w SoC. Gdyby SoC taki był od razu jak OL, po prostu miodność 200%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest może jakieś spolszczenie do OL? I na jakiej wersji Stalkera najlepiej to instalować? Mógłby ktoś od razu dać linki do OL i patchy (Jeśli takowe są)? Net mi cholernie zmula, i szukanie czegokolwiek, doprowadzi mnie do pie**** i rozwale komputer... Bratu zachciało się ściągać jakieś Metiny czy cholera wie co, i net ledwo zipie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować