Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Czy jest jakiś sposób aby usunąć tego moda: http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?t=623 ?
Nie dość, że wydajności wcale (na moim sprzęcie) nie poprawił, to grafika po zmianie wcale mi nie odpowiada. W pierwszej misji w obozie bandytów jest tak ciemno, że bez latarki ani rusz, choć jest dzień. Pytam się, bo nie chcę przeinstalowywać gry, wtedy musiałbym ściągać AM+OL od nowa :).

@post niżej
Oki spróbuję przez instalkę :).
Co do tych Shaderów to wiem, moja 7900GS je obsługuje ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ;] Mam pytanie odnośnie modów

Mam główny folder gry. Tworzę folder gamedata (Zmieniłem notatnikiem wcześniej taki jeden plik, żeby mody działały). Pościągałem mody. Rozpakowywuje je i tak. Zawierają one folder gamedata, a w środku jakieś inne foldery i te inne duperelki. To jak mam Arsenal Mod i Oblivion Lost to jest problem. Bo jak wkleję z OL pliki z folderu gamedata to jest ok. Ale jak chcę powklejać potem pliki z folderu gamedata z modu Arsenal Mod to chce się to podmienić. Co zrobić, żeby to poszło wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 15:29, milten6 napisał:

> Co zrobić, żeby to poszło wszystko?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16291&pid=12904
Skorzystaj z tego poradnika.



Korzystam właśnie z tego. Chodzi mi o to, że jak mam te foldery gamedata w modach to chcą się popodmieniać nawzajem :/ Więc nie wiem co zrobić. Albo ze mną coś jest ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 15:40, mateuszencja napisał:

Korzystam właśnie z tego. Chodzi mi o to, że jak mam te foldery gamedata w modach to
chcą się popodmieniać nawzajem :/ Więc nie wiem co zrobić. Albo ze mną coś jest ;p


Najlepszym sposobem jest przesuwanie po kolei całych folderów gamedata z modem do folderu docelowego z grą. Jeśli będziesz musiał coś podmienić to zrób to. Ważne żeby zrobić to w takiej kolejności jak masz napisane w poradniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2009 o 15:40, mateuszencja napisał:

Korzystam właśnie z tego. Chodzi mi o to, że jak mam te foldery gamedata w modach to
chcą się popodmieniać nawzajem :/ Więc nie wiem co zrobić. Albo ze mną coś jest ;p


Z tego co pamiętam, jak wyskoczy Ci windowsowe pytanie, to daj "Tak na wszystko" i powinno być okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2009 o 19:16, Outlander-pro napisał:

Z tego co pamiętam, jak wyskoczy Ci windowsowe pytanie, to daj "Tak na wszystko" i powinno
być okej.


Jeśli się czepiać to Yes, to all:P Ok, dzięki. Działają mody i wszystko śmiga :) Jutro usiądę i wsiąknę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2009 o 22:20, mateuszencja napisał:

Jeśli się czepiać to Yes, to all:P Ok, dzięki. Działają mody i wszystko śmiga :) Jutro
usiądę i wsiąknę


No ja tam mam po polsku Windę :P A co, OL i Arsenal Moda testujesz? No to powodzenia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2009 o 22:38, Outlander-pro napisał:

No ja tam mam po polsku Windę :P A co, OL i Arsenal Moda testujesz? No to powodzenia
:]



Powodzenia, bo trudne mody czy tak se ;]?

Arsenal mod mi przypadł do gustu, bo kilka nowych gnatów zawsze mile widziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2009 o 22:47, mateuszencja napisał:

Powodzenia, bo trudne mody czy tak se ;]?


Raczej trudne, a w każdym razie trudniejsze niż "czysta" gra ;] Więcej mutków, nowe mutki itp, zresztą nie raz ktoś tu opowiadał o swoich przygodach z OL, typu dwaj kontrolerzy na raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w grze jest coś takiego, jak kod przyśpieszający czas, lub jakiś sposób by go przyśpieszyć, bo w grze jest 6 rano, a ja muszę czekać do nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na golym stalkerze tego nie ma. Na OL masz dostepny spiwor, ergo mozesz spac, regenerowac sily i takie tam. Wiec albo radzisz sobie bez tego, albo mozesz sciagac jakiegos fixa dodajacego spiwor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest "prawdziwe zakończenie " w OL 2.2 ? Skończyłem grę, czyli przeszedłem przez ostatni portal i chyba coś pomyliłem. Mogę wrócić do "Spełniacza życzeń".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 11:35, Piotrbov napisał:

Czy w grze jest coś takiego, jak kod przyśpieszający czas, lub jakiś sposób by go przyśpieszyć,
bo w grze jest 6 rano, a ja muszę czekać do nocy.

Zassaj sobie mod Oblivion Lost, tam masz śpiwór, wybierasz go z ekwipunku, i masz do wybory, czy chcesz spać godzinę, dwie, czy pięć. Mod który dodaje TYLKO śpiwór też gdzieś jest, ABC Sleep to się chyba nazywa, nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 13:17, Gorn111 napisał:

Jakie jest "prawdziwe zakończenie " w OL 2.2 ? Skończyłem grę, czyli przeszedłem przez
ostatni portal i chyba coś pomyliłem. Mogę wrócić do "Spełniacza życzeń".


Pozwól, że skopiuje swojego dawniejszego posta.
Na Oblivionie nie ma zakończenie znanego nam z "gołego" Stalkera. Po wejściu w ostatni portal przenosi Cię on na ziemię i masz jatkę z mutantami i z tego co pamiętam kontrolerem na czele. Możesz sobie chodzić i zabijać i nic więcej. Oblivion Lost ma oczywiście freeplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 22:44, Bishoop napisał:

Pozwól, że skopiuje swojego dawniejszego posta.
Na Oblivionie nie ma zakończenie znanego nam z "gołego" Stalkera. Po wejściu w ostatni
portal przenosi Cię on na ziemię i masz jatkę z mutantami i z tego co pamiętam kontrolerem
na czele. Możesz sobie chodzić i zabijać i nic więcej. Oblivion Lost ma oczywiście freeplay.

Własnie tego sie spodziewałem ale nic takiego niema ! Parę słabych mutantów i to wszystko,w zamian za to mogę wrócić do sterowni i pomimi tego że rozbiłem "baterie" dalej mogę wejśc do spełniacza życzeń czy jak on sie nazywa i wypowiedzieć życzenie :(.
Błąkam sie po elektrowni i szukamtego super kontrolera ale jak narazie bezskutecznie.
I jeszcze jedno pytanko . Czy po dołaczeniu do którejśc z nietypowych frakcji (bandyci itp ) pojawiają się jakieś dodatkowe , mogą być malutkie i króciutkie, misje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otóż mam zainstalowanego Oblivion Lost. Podobno można w nim używać pojazdów, tylko w jaki sposób, i czy wszystkich się to tyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować