Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Wie ktoś może co się dzieje z serwerem FTP CSG.Już drugi dzień próbuję ściągnąc 2 ostatnie brakujące mi części demka(8 i 9) i stale wyskakuje mi błąd w module FTP, a połączenie mam dobrze skonfigurowane>Czyżby serwer był przeciążony tak że się nieda z niego ściągac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta szkoda ponoc je wycofali bo jak sie jechało za szybko to jak się przejechało przez ten teren zkarzony to się umierało taki bug =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 13:12, Meketh napisał:

Wie ktoś może co się dzieje z serwerem FTP CSG.Już drugi dzień próbuję ściągnąc 2 ostatnie
brakujące mi części demka(8 i 9) i stale wyskakuje mi błąd w module FTP, a połączenie mam dobrze
skonfigurowane>Czyżby serwer był przeciążony tak że się nieda z niego ściągac?

Sprawdziłem. U mnie to nawet żadnego pliku nie można pobrać. Coś im się schrzaniło na serwerze. Nie pozostaje Ci nic innego jak ściągnąć demo z innych serwerów. Są podane w tym temacie.

Jest też nowy filmik (trwa 5:15) tego samego gościa (Cooba13 - jakiś Czech chyba bo tylko na czeskich stronach jest to w dziale news umieszczane :D), co zrobił wyżej dany przeze mnie film.
http://www.youtube.com/watch?v=oBUXcqLvoIc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 13:12, Meketh napisał:

Wie ktoś może co się dzieje z serwerem FTP CSG.Już drugi dzień próbuję ściągnąc 2 ostatnie
brakujące mi części demka(8 i 9) i stale wyskakuje mi błąd w module FTP, a połączenie mam dobrze
skonfigurowane>Czyżby serwer był przeciążony tak że się nieda z niego ściągac?

Właśnie przed chwilą jeden niemiecki serwis o grze zamieścił link do dema (~454MB):
http://stalker.onlinewelten.com/misc.php?action=downloadfile&id=111&sechash=57aed84594963ab606e7235824e656c3

Natomiast tu masz plik zmieniający rosyjskie napisy na angielskie (~200KB):
http://stalker.onlinewelten.com/misc.php?action=downloadfile&id=112&sechash=53c2a64f5cf9c36dbb24f22c1aea69a1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaki dzisiaj jest dzien?? Dzisiaj jest premiera Stalkera w USA, Europejska premiera za 3 dni. A teraz pytanie kiedy polska premira?? wydawca (cd-projekt) jeszcze tego nie wie. Hmm zastanawiam sie np dlaczego nowy C&C wyjdzie w polsce 3 dni po swiatowej premierze a na stalkera bedzie trza czekac miesiąc. Wychodzi na to EA polska tak dla odmiany jest kompetentnym wydawcą. Jak mi jakis ćwok powie ze jak wydadza za miesiac to polskie wydanie bedzie pozbawione błędów, to go wysmieje, po to producent wydaje patche. A do instalacji patcha do gry nie potrzebuje nikogo z cd-projektu, zwłaszcza że biorąc pod uwage niekompetencje owej firmy. Polecam spłaszczyć troche waszą strukture organizacyjną , i zwolnić durniów odpowiedzialnych za ten stan rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na IGN.com pojawiła się wczoraj recenzja gry.
http://pc.ign.com/articles/773/773803p1.html
Warto przeczytać, pisze np. na jakim sprzęcie odpalono grę i jak to się miało do ustawień graficznych.

Jak komuś nie chce się czytać tego (bo trochę tego jest) to podsumowanie jest takie:

Presentation (ocena 6.0)
The story is decent in concept but poorly told. Nebulous, badly compressed cinematics do little to inform. UI / PDA can be clumsy, though it still functions.
Graphics (ocena 7.5)
The overall effect of the visual package is gripping, though many of its parts aren''t that impressive on their own. A demanding game in terms of system resources, and the framerate often hitched.
Sound (ocena 8.5)
Though the NPC voices sometimes overlap excessively, there''s much about this game''s audio to love. If only the guy on the loudspeaker near The Bar would shut up once in a while.
Gameplay (ocena 8.0)
Highly entertaining gun battles, though bugs pop up more often than they should.
Lasting Appeal (ocena 8.0)
A sizable main quest with numerous, though limited, diversions. An ample amount of space to explore, and a pretty good multiplayer mode.

Ogólnie S.T.A.L.K.E.R. dostał ocenę 8.2/10.

JogaTV ----->
Nazwa się pojawia jak klikniesz na link. MP. Nie ma dzień dzisiejszy SP - ile razy trzeba to pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta filmik nie wotpliwię fajny byłem pod nie małym wrażeniem jak zobaczyłem jak się zachowują stalkerzy chowali sie gdy czeba było przeładowac broń i wogule ale ten jeden przez jakiś czas tak dziwnie sie paczał w tą scianę eh..
I oczywiście te rosyjskie texsty zawsze lubiałem ich słuchac tak smiesznie brzmią =]


P.S a u nas w jakim języku będą teksty??.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok...
zwracam się z prośbą do Szanownego CDP z pytaniem o jakiś bliższy termin premiery Stalker''a w naszym kaczym kraju :D
Będę...i pewnie nie tylko ja... bardzo wdzięczny z odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 15:31, JogaTv napisał:

Ta filmik nie wotpliwię fajny byłem pod nie małym wrażeniem jak zobaczyłem jak się zachowują
stalkerzy chowali sie gdy czeba było przeładowac broń i wogule ale ten jeden przez jakiś czas
tak dziwnie sie paczał w tą scianę eh..
I oczywiście te rosyjskie texsty zawsze lubiałem ich słuchac tak smiesznie brzmią =]

Właśnie. Motyw z tym stalkerem i ścianą jest niezły. Coś mu się porypało i chciał przez ścianę przejść. :) Ale potem już się "odblokował" i poszedł walczyć z normalnym przeciwnikiem. Ale motyw niezły.

Dnia 20.03.2007 o 15:31, JogaTv napisał:

P.S a u nas w jakim języku będą teksty??.

Napisy po polsku a teksty po rusku. Czyli kinowa wersja gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieżle to wyglodalo ale puzniej sie rzeczywiście odblokował =]
To super teksty po rosyjsku :)


P.S zardzel nie ty pierwszy i nie ostatni się o to upominasz ale wotpię żeby ktoś ci odpowiedział aczkolwiek też był bym wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyjdzie na to ze warto bedzie poczekac na polska wersje gry gdyz moze sie pojawic zaraz rpzed premiera albo po niej patch optymalizujacy gre... albo nawet bedzie on zaimplementowany

ja obstawiam ze polska premiera bedzie miala miejsce na poczatku kwietnia (tj w pierwszym tygodniu kwietnia) chyba ze cdp czeka na patcha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie aby wyszedł tak szybko. Wg mnie wyjdzie pod koniec kwietnia. Żadnego niusa o spolszczeniu CDP nie napisał, an oi postępie tych prac. Pozatem do kwietnia pozostało tylko 10 dni, więc wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gram w S.T.A.L.K.E.Ra gra w 100% oryginalna, nie pytajcie jak to załatwiłem ale mam, więc wypraszam sobie komentarze typu gra w pirata, albo to złodziej. Wieczorem postaram się dać jakieś skirny i najlepiej fotki oryginalnej gry żeby nie było wątpliwości o ile załatwię aparat cyf od znajomego. Powiem jedno gra warta świeczki i współczuję tym co muszą czekać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 15:58, morthi napisał:

wyjdzie na to ze warto bedzie poczekac na polska wersje gry gdyz moze sie pojawic zaraz rpzed
premiera albo po niej patch optymalizujacy gre... albo nawet bedzie on zaimplementowany

ja obstawiam ze polska premiera bedzie miala miejsce na poczatku kwietnia (tj w pierwszym tygodniu
kwietnia) chyba ze cdp czeka na patcha :)


Nie będzie warto czekac na polska premiere. Znowu zamula miesiac albo dłuzej a patcha moge sobie sciagnac i zainstalowac bez nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w takim razie zamow jak najszybciej w zachodnim sklepie - to Ci zdarza przyslac na pewno przed koncem marca :)

ja tam sobie poczekam - nie spieszy mi sie az tak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oryginalna gra? zapewne po rosyjsku jest - bo taka jest w sprzedazy... a jak nie po rosyjsku to sie pochwal zrodlem :) hetnie i my sie w nim bedziemy zaopatrywac :) - skoro oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie rosyjska =] To masz szczęsicię :P

P.S eyesofglass2 ey to musisz miec patcha do polskiej wersji albo grac w rosyjską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować