Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2007 o 22:30, Skwaru84 napisał:

Wódka bezużyteczna ?? wódka leczy skutki promieniowania i to w całkiem dobrze. Pozatym jest
fajny efekt po spożyciu 5 butelek:]



Zgadza się - a jak zastosujesz odpowiednią ilość to nawet antyaliasing nie jest Ci potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dzisiaj kupowałem grę niezwykle ucieszył mnie napis na folijce - orginalna rosyjska ścieżka dialogowa. No i ścieżka jest, ale dlaczego nikt nie dopisał, że zagłuszana przez polskiego lektora? Naprawdę nie było możliwości zrobienia wersji z napisami? Trudno, najwyżej zrezygnuję z pełnego zrozumienia filmików, bo w trakcie normalnych rozmów z tego co narazie zauwazyłem napisy są. Wie ktoś, czy angielska wersja ma napisy? Bo jeśli tak, to można by złożyć jakiś mix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 23:00, Vormulac napisał:

> I jak, próbował ktoś grać z modem co odblokowuje samochody co by niby pojeździł?
Tak, działa. Nie jest to może najnowszy Colin czy Test Drive ale daje radę. :)

http://stalker.onlinewelten.com/misc.php?action=downloadfile&id=129&sechash=dfa8c58f2cf91037f24d95fb055664be


Ja już swój mini gameplay wrzuciłem na youtuba. Zerknijcie jak zechcecie:
http://youtube.com/watch?v=q80JzYsNWAI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem, to chyba w angielskiej wersji mówią po angielsku. Czyli jest jeszcze gorzej (mi polski lektor nie przeszkadza, a nawet się podoba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już rozszyfrował jak wyłączyć lektora, przeczytaj wyżej posty gdzieś było na tej albo wcześniejszej stronie.

Skwaru84

Okey, wódka leczy chorobę popromienną i co z tego ? Ja latałem po całej Zonie i jakoś nigdy nie byłem napromieniowany już nie wspomnę o tym jak w Yantarze zdobyłem SEVA Suit to już w ogóle nie było mowy o napromieniowaniu. Poza tym wódka trochę waży i to sporo, parę flaszek i robi się z 5kg więc nie wiem jaki jest sens jej brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem masz kiepskiego kompa, ale ładnie Ci chodzi gra i nawet grafika przyzwoicie wygląda, ładny był tam headshot z początku natomiast później jak namierzyłeś tego gościa to było tragicznie padł za 15 strzałem, w ogóle pociski nie trafiały. Przełącz na 1 bullet mode bo coś mi się zdaje że broń to Ty masz dosyć mocno już zrąbaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 23:30, oOreVenOo napisał:

Z tego co wiem masz kiepskiego kompa, ale ładnie Ci chodzi gra i nawet grafika przyzwoicie
wygląda, ładny był tam headshot z początku natomiast później jak namierzyłeś tego gościa to
było tragicznie padł za 15 strzałem, w ogóle pociski nie trafiały. Przełącz na 1 bullet mode
bo coś mi się zdaje że broń to Ty masz dosyć mocno już zrąbaną.


Wszystko możliwe. A na moim kompie jakoś ciągnie, znaczy się nie na moim bo w to gram u kolegi ale ma takiego samego. Filmy moje natomiast z mojej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem (chyba):

Jak dostać się do skrytki Strieloka, tej niedaleko obozu gdzie zaczynamy grę? Tuż przed tymi gostkami co chcą za przejście 500 papierów. Pisze na mapie, że na górze ukrył towar. Gdzie, byłem ale nic nie znalazłem, po dachu też biegałem i nic. Screen mile widziany albo mega dokładny opis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie mogłem znaleźć tej skrytki. Tam miał też chyba pilnować tego jakiś mutant, ale jego też nie widziałem.

P.S.
Tych gostków bez problemu zastrzeliłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie:
Na wschód od przejścia z wojskowymi co lubią łapówki, na samym końcu mapy jest stara lokomotywa z artefaktem na dachu. Cała lokomotywa jest na terenie gdzie występuje ta wybuchowa anomalia. Jak dostać się do tego artefaktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 00:25, Vormulac napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie:
Na wschód od przejścia z wojskowymi co lubią łapówki, na samym końcu mapy jest stara lokomotywa
z artefaktem na dachu. Cała lokomotywa jest na terenie gdzie występuje ta wybuchowa anomalia.
Jak dostać się do tego artefaktu?

Szybkie tlumaczenie: jesli idziesz od strony ogniska, podchodzisz do lokomotywy, wymijasz z prawej strony i jestes pomiedzy nasypem a lokomotywą:) dy patrzysz na ciuchcie z tej pozycji to zbliz sie na poziomie "schodków" z lewej strony i wskocz na nie trzymajac "W" (nie zawsze wychodzi) potem skok na dach i masz: artefakt, obrzyna i troche ammo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 00:25, Vormulac napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie:
Na wschód od przejścia z wojskowymi co lubią łapówki, na samym końcu mapy jest stara lokomotywa
z artefaktem na dachu. Cała lokomotywa jest na terenie gdzie występuje ta wybuchowa anomalia.
Jak dostać się do tego artefaktu?


Można i prościej: ustawiasz się z boku lokomotywy, bierzesz artefakt na muszkę i ładnie wymierzonym pociskiem strącasz go na ziemię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 00:02, Mac Cry napisał:

Tych gostków bez problemu zastrzeliłem :)


Tych akurat można obejść górą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 00:37, Łukasz007 napisał:

Da się paść na ziemie całkowicie ? nie kucać ,tylko paść i się czołgać do przeciwnika


Nic z tego. Podobno twórcom gry coś haczyło w engine''ie przy implementowaniu czołgania się, więc zakończyli sprawę na pochyleniu i kucaniu. Jak dla mnie, to te dwa stopnie i tak są cłkiem przyjemnym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2007 o 00:38, everan napisał:

Można i prościej: ustawiasz się z boku lokomotywy, bierzesz artefakt na muszkę i ładnie wymierzonym
pociskiem strącasz go na ziemię ;)


Ale to nie po "Stalkerowemu", prawda? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować