Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

tez mialem taki blad :( pomoglo zrestartowanie gry :)

ten kwadracik oznacza ze dysk pracuje i dane do gry sa doczytywane

czy wojskowi sa do Ciebie nastawieni neutralnie na poczatku gry? bo do mnie nie sa mimo ze mam schowana bron - od razu zaczynaja strzelac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy którzy - ci na południe od razu strzelają, ci na północ dają około 10 sekund zanim zaczną strzelać, wtedy trzeba im zapłacić albo ich rozwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 12:35, morthi napisał:

> nie wiem dlaczego Stalker wygląda gorzej niż HL2.
nie gralem w HF2 jednakze porownujac screeny z mojego kompa i screeny z hf2 dla mnie stalker
wygrywa

Pozwolicie, że się wtrącę :) HL2 ma znacznie ładniejszą grafikę, choćby dla przykładu wygląd postaci i ich twarzy w zbliżeniu, lub też wygląd broni. Najprostszy pistolet z CS Source wygląda o niebo lepiej od tego z Stalkera. O wyglądzie potworów nawet nie wspomnę :) Dlatego nie rozumiem tak dużych wymagań tej gry.
Jednak, jak to się mówi: nie samą grafiką człowiek żyje :P. Gra sama wsobie jest fajna i klimatyczna. Brakuje trochę możliwości używania pojazdów, ale i tak gra się przyjemnie.

Dnia 19.04.2007 o 12:35, morthi napisał:

problemem byly karty graficzne gf 8800 z racji ze nie bylo takich kart w momencie konczenia gry - sprawe
zawalila nvidia a nie gsc


Problem był, czy jest dalej ? Bo na 8800 GTS 320 MB, jak gram na full detale, to trochę ścina w 1280x1024. Najgorzej jest jak zobaczę przeciwnika. Wtedy robi się żabka :/ Czy może to wina nie karty, tylko reszty kompa, mam athlona 3200 i 1GB ramu ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją którą dostaje od kolesia barze musze znaleść snajpere rodziną ale ide w te miejsce i nic.Już próbowałem chyba wszystkiego macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz za mało pamięci przy 1Gb w STALKERZE występują ścinki na rozdzielczości w jakiej grasz. Ja tez mam 1Gb i się cięło wcześniej teraz to nie:) Musisz dokupić 512mb żeby było bez ścin. Zresztą ja też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić sreena z gry ? Wciskam Prt Scr i niby pokazuje się na chwilę ikonka dyskietki, że niby coś zapamiętuje, ale nie wiem gdzie, bo do schowka nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 14:45, RYCHOO napisał:

Mam problem z misją którą dostaje od kolesia barze musze znaleść snajpere rodziną ale ide w te miejsce i nic.Już > próbowałem chyba wszystkiego macie jakieś pomysły?

Odpowiedź znajdziesz tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16291&pid=3212

-----

Właśnie jestem przed elektrownią. :) Niezła fota, nie?

20070419153049

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 17:43, Selv napisał:

-Wyjaśnia się tylko w dobrym zakończeniach

Widziałem zakończenia w poradniku Gry Online, czyli w tych ze świadomością czy tych ze spełniaczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 15:32, Vormulac napisał:

Właśnie jestem przed elektrownią. :) Niezła fota, nie?

Gdzie zdobyłeś Bulldoga? Nie oddałeś kiedy była taka misja, czy pojawia się póżniej?
A jaka jest najlepsza broń według was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Czego siedzi najwięcej w X18? Bo nie wiem, czy iść tam z kilkoma magazynkami i potem uciekać z nożykiem przed pijawkami (kiepska nazwa, jak na takie bydlę), czy zgarnę na miejscu ammo od Specnazu/zwykłych wojaków i bandytów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 16:31, Virus 500 napisał:

Jak wygląda ten stwór o nazwie nibypies ??


Kundel z mniej więcej ludzką głową i oczami a''la pijawka. Lubi skakać. Trochę bardziej "przypakowany" niż zwykłe psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 16:06, azur64 napisał:

Gdzie zdobyłeś Bulldoga? Nie oddałeś kiedy była taka misja, czy pojawia się póżniej?

Dokładnie.
W ogóle to te typki z Powinności zaczęli mnie wkurzać i zaprzyjaźniłem się z ziomkami z Wolności. :)
A Bulldoga więcej nie znalazłem, tylko ten egzemplarz, w sklepie też nigdy nie miałem opcji zakupu tej broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli kupiles oryginalna gre to w pamietniku stalkera (takiej ksiazeczce dolaczanej do oryginalnej gry) znajdziesz tego nibypsa... nie rozumiem dlaczego zadajesz to pytanie - prazeciez masz oryginal to mozesz sobie sprawdzic nie wlaczajac nawet komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować