Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Ten co leży to pewnie wypadł z widowni , tam gdzie się patrzą na walkę . Twój przeciwnik jest w egzoszkielecie .
Ja zawsze go zabijałem , nie rzucałem granatów tylko biegłem sprintem do niego i jeden cios z noża i nie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_o

Hm ... jak ja pamiętam swoje doświadczenia z Areną to wszystkie walki były na broń palną. Nóż owszem, był w ekwipunku ale granatów to ja sobie nie przypominam. W każdym razie ... mnie to wygląda na buga, zacznij od nowa "misję" i wsio. A poza tym, na Arenę jest jedna bardzo prosta rada, wystarczy wejść na skrzynie po prawo na samą górę, skryć się nieco za stojąca na samej górze i czekać na tych patałachów i wystrzelać jak kaczki jak będą szli ku tobie. Ot i cały "problem" ;-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 18:39, Crew_900 napisał:

Ten co leży to pewnie wypadł z widowni , tam gdzie się patrzą na walkę . Twój przeciwnik
jest w egzoszkielecie .
Ja zawsze go zabijałem , nie rzucałem granatów tylko biegłem sprintem do niego i jeden
cios z noża i nie żyje

W tym problem, że go nigdzie nie ma oO Jedynie ten z widowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 18:45, Crew_900 napisał:

No jak go nie ma ? pisałeś że jak do tamtego transparentu podchodziłeś i bawiłeś się
nożem to cie zabijał z fn2000

Pojawiał się, kiedy zaczynałem tamtego ciąć...
W każdym bądź razie udało się :) Wystarczyło zresetować grę i wykorzystałem granaty. W finale wlazłem tam, gdzie mi Tyler przykazał i zostałem mistrzem areny.
Dzięki serdeczne panowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal mam problem z poruszaniem się po Czerwonym Lesie. Już na samym wejściu wywala mi komunikat o wysokim promieniowaniu i koniecznej ochronie.

Wykorzystałem kombinezon otrzymany od naukowca, najwyraźniej nie zapewnia on dostatecznej ochrony. Nie za bardzo wiem co robić, gdyż nie mam kasy na jakiś lepszy uniform, a nie uśmiecha mi się bieganie po całej zonie i wykonywanie tych samych zadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 10:03, Bumber napisał:

Nadal mam problem z poruszaniem się po Czerwonym Lesie. Już na samym wejściu wywala mi
komunikat o wysokim promieniowaniu i koniecznej ochronie.

Hmm ... z tego co pamiętam to w tamtej lokacji norma. Zresztą pisałem wcześniej, weź dużo apteczek i leków popromiennych bo się przydadzą. Grasz na gołym stalkerze więc masz mniej anomalii, promieniowania tam na dobrą sprawę uniknąć się nie da, musisz po prostu biegać i unikać go na tyle, na ile możesz a jak już "wpadniesz" brać leki i wsio. Zdejmuj wrogów z daleka, jak nie namacasz ich karabinem to używaj gogli i eliminuj zza osłon, rób często save''y i quicksvave''y i po prostu graj. Za którymś razem na pewno się uda. :-)

Edit: ewentualnie mógłbyś wrzucić screena pokazującego co masz na stanie w equipie. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 10:39, Tyler_D napisał:

Hmm ... z tego co pamiętam to w tamtej lokacji norma.

Aż TAKA norma? W 30s mnie promieniowanie zabija, a to chyba nie jest normalne :P

Dnia 05.07.2009 o 10:39, Tyler_D napisał:

Zresztą pisałem wcześniej, weź dużo apteczek i leków popromiennych bo się przydadzą.

Łykam lek popromienny, promieniowanie spada, a sekundę później znowu rośnie... i znów zabiera mi punkty życia.

Dnia 05.07.2009 o 10:39, Tyler_D napisał:

/.../ rób często save''y i quicksvave''y i po prostu graj. Za którymś razem na pewno się uda.
:-)

Eee, takie granie nie sprawia mi przyjemności. Więcej czasu spędzę przy ekwipunku niż przy "zabawie" z wrogami.

Dnia 05.07.2009 o 10:39, Tyler_D napisał:

Edit: ewentualnie mógłbyś wrzucić screena pokazującego co masz na stanie w equipie. ;-P

W wolnej chwili odpalę grę i wrzucę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 10:48, Bumber napisał:

Aż TAKA norma? W 30s mnie promieniowanie zabija, a to chyba nie jest normalne :P

Hmm ... to mi się nie podoba. :/ Wygląda mi to na paskudnego buga. Miałem coś bardzo podobnego kiedyś, mianowicie gdy z Wysypiska przedostałem się do Baru nagle na ścieżce zaczęło mi skakać promieniowanie mimo tego iż miałem kilka artefaktów obniżających je o kilkadziesiąt jednostek. Ani one ani leki popromienne tudzież apteczki nie pomogły. Mam nadzieję, że tobie się to nie trafiło. Ewentualnie będziesz się musiał ratować jakimś wcześniejszym save''em.

Dnia 05.07.2009 o 10:48, Bumber napisał:

> Zresztą pisałem wcześniej, weź dużo apteczek i leków popromiennych bo się przydadzą.
Łykam lek popromienny, promieniowanie spada, a sekundę później znowu rośnie... i znów
zabiera mi punkty życia.

Tak jak pisałem wyżej, jeśli tak to wygląda to chyba trafił ci się bug i co gorsza na niego nie ma rady. Ratuj się save''em lub ponownym uruchomieniem gry, reinstall nie sądzę żeby pomógł choć w akcie desperacji można i tego spróbować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 10:53, Tyler_D napisał:

Tak jak pisałem wyżej, jeśli tak to wygląda to chyba trafił ci się bug i co gorsza na
niego nie ma rady. Ratuj się save''em lub ponownym uruchomieniem gry, reinstall nie sądzę
żeby pomógł choć w akcie desperacji można i tego spróbować ...

Uruchomiłem grę na wcześniejszym zapisie gry (jakieś 15-20 minut przed wejściem do Lasu) i sytuacja się powtarza. Popróbuję jeszcze, zobaczę co da się zrobić.

W razie czego przeinstaluję grę, chociaż wątpię, żeby to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle wczytują się granice mapy, i dlatego zabija cię promieniowanie, miałem coś podobnego w barze pole anomalii co znajduje się za areną przeniosło się na ścieżkę do magazynów, ale była fajna zabawa z omijaniem anomalii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, jakoś dałem radę. Zacisnąłem zęby i poszedłem (dużo) dalej. Po jakimś czasie promieniowanie się skończyło.

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy gdzieś w Prypeci znajdę w miarę dobry kombinezon? Posiadany przeze mnie uniform prawie całkiem się zużył, a nie chcę, będąc w elektrowni, martwić się o ubranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 21:04, Bumber napisał:

Ok, jakoś dałem radę. Zacisnąłem zęby i poszedłem (dużo) dalej. Po jakimś czasie promieniowanie
się skończyło.

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy gdzieś w Prypeci znajdę w miarę dobry kombinezon? Posiadany
przeze mnie uniform prawie całkiem się zużył, a nie chcę, będąc w elektrowni, martwić
się o ubranie.

Da się znaleźć Egzoszkielet, z tym, że z nim nie da się biegać.
Trza było instalować mod na naprawę pancerzy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 21:04, Bumber napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy gdzieś w Prypeci znajdę w miarę dobry kombinezon? Posiadany
przeze mnie uniform prawie całkiem się zużył, a nie chcę, będąc w elektrowni, martwić
się o ubranie.


W Prypeci w m-cu gdzie jest skrytka o której mówił ci Doktor (?), Przewodnik (?), sry nie pamiętam jak on się zwał znajdziesz wojskowy kombinezon pancerny, poza tym w budynkach dookoła są co najmniej 2 PSZ-9MD do zdobycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 21:10, Tyler_D napisał:

W Prypeci w m-cu gdzie jest skrytka o której mówił ci Doktor (?), Przewodnik (?) /.../

Problem w tym, że z nikim nie gadałem... Poszedłem od razu spod anten do Prypeci, gdzie spotkałem jedynie grupę stalkerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 21:14, Bumber napisał:

Problem w tym, że z nikim nie gadałem...

epic fail dude. ;o
>Poszedłem od razu spod anten do Prypeci, gdzie

Dnia 05.07.2009 o 21:14, Bumber napisał:

spotkałem jedynie grupę stalkerów.

Ekhm ... you''re fucked. ;-D Ekhm ... przeczesuj Prypeć i kombinuj. Są te PSZty o których mówiłem, poszperaj trochę a znajdziesz. Ew możesz iść do handlarza - po schodach bocznych w budynku hotelu w Prypeci i na samą górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 21:25, Tyler_D napisał:

epic fail dude. ;o

Mógłbyś zaspojlerować i napisać, co powinienem zrobić po wyłączeniu Mózgozwęglacza? Nie chce mi się wczytywać aż tak późnych save''ów i kombinować. ;)

Dnia 05.07.2009 o 21:25, Tyler_D napisał:

Ekhm ... you''re fucked. ;-D Ekhm ... przeczesuj Prypeć i kombinuj. /.../

Ok, pozwiedzam sobie.

Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 21:30, Bumber napisał:

Mógłbyś zaspojlerować i napisać, co powinienem zrobić po wyłączeniu Mózgozwęglacza? Nie

Erm ...

Spoiler

wrócić się do Barmana, w międzyczasie spotkać się z Przewodnikiem w Kordonie, nakupować najlepszego stuffu u Barmana i iść na Prypeć. Przewodnik ci powie o takich tam duperelkach, da namiar na schowek w hotelu w Prypeci. Tamże znajdziesz dobry kombinezon, notatki, jakieś resztki ammo.

Potem idziesz do Elektrowni i ... sam zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy ktoś by mi podał argumenty, że "niby" warto kupić tą grę...Nie chcę wydać kasy w błoto, więc chcę waszej opinii.Z góry dzięki i pozdrawiam ;)

P.S Nie czepiajcie się, że dopiero mam zamiar kupić nawet gdy ma gra ok. 2 lata ...Chodzi imo o Shadow of Chernobyl/Cień czarnobyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować