Zaloguj się, aby obserwować  
freja

Led Zeppelin - ogólnie | Kto jeszcze słucha?

107 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2009 o 12:55, PsychoMan napisał:

> Zdecydowałem się jednak na Mothershipa.
Jeśli można spytać. To ile kosztował ten zestawik?


54 zł + 6 zł (wysyłka). Kupowałem na allegro.
W sumie była to okazja, podobne zestawy były po 7 dych i więcej. Jestem bardzo zadowolony z tego prezentu na zająca ^ ^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 14:48, Ryan-Kam napisał:

54 zł + 6 zł (wysyłka). Kupowałem na allegro.
W sumie była to okazja, podobne zestawy były po 7 dych i więcej. Jestem bardzo zadowolony
z tego prezentu na zająca ^ ^.


No to ładnie. U mnie w Empiku stoi 139,99.
Swoją droga też chciałem kupić tą płytę, ale skoro można ją mieć za około 80 dych taniej, to poszukam na allegro.
No i właśnie - witam w gronie słuchaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I miałeś rację. Led Zeppelin to świetny zespół i mam ochotę na więcej płyt. Podoba mi się w tej składance (Mothership) różnorodność utworów- od wesołych po smutne.
Słuchanie "Kashmir" na wieży coś pięknego. Chociaż Schody do nieba też niełe ;-)

Na razie nie planuje kupować następnych płyt, ale jakie warto na początku kupić ? ''''Serię I-IV''''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 15:27, Ryan-Kam napisał:

Na razie nie planuje kupować następnych płyt, ale jakie warto na początku kupić ? ''''Serię
I-IV''''?

To podstawa. Nie mogę wskazać po ktorą sięgnąć w pierwszej kolejności, bo płyty te dość się od siebie różnią pokazujać jak zespoł się przez te dwa lata rozwinął. Na pierwszej dominują dość mocno bluesowe klimaty w stylu Jeffa Becka czy Derek and the Dominoes (takie moje odczucie jest przynajmniej) z czasem dopiero przeradzajac sie w typowego hard rocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować