Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze info o Resident Evil 5!

40 postów w tym temacie

Kiedy po raz pierwszy obejrzałem film, nie spodobał mi się. Gra nie była zła, wreszcie po całym dniu pracy można było poznęcać się nad zombiakami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Każdy włos na głowach postaci jest osobno wymodelowany, od cebulek, aż po same końcówki."

Nie wiem jak Wam, ale mi to przypomina reklamę pewnej znanej marki szamponów dla kobiet... xD

Residentów nigdy nie lubiłem za bardzo, wiec w tym wypadku też nie odczuwam jakichś emocji, zwłaszcza że żadnej z w/w konsol nie posiadam i posiadać nie zamierzam. Przechwałki na temat możliwości graficznych silnika gry to wg. mnie dość... niska rzecz... Może się już zestarzałem, ale grafika mnie nie rajcuje już... :P A rozgrywka w tym wypadku też nie będzie niczym szokującym, z tego co widzę, no ale zobaczymy, na ile ta "interaktywność otoczenia" będzie "znacznie większa"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tym interaktywnym srodowiskiem raczej problemow nie beda miec :) bo juz cos podobnego w Dead Rising stworzyli :> [swoja droga fajna gra ;)] A co do tego infa, w sumie nic nie wnosi tylko tyle ze gra powstanie a ta informacja z wlosami i tak napewno sie zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, każdy włos osbno modelowany od cebulek :) Mam tylko nadzieję, że nie skupią się tylko na grafice i że będzie jakaś porządna fabuła i klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"od cebulek, aż po same końcówki." brzmi jak reklama szamponu :P Cieszę się, że RE5 jest w trakcie "rodzenia się" i mam na dzieję, że twórcom uda się zrealizować wszystkie załorzenia. Jwdnak dla mnie Resi stał się siekaniną z lekkim klimatem, więc bardziej czekam na coś mocniejszego - na nowego Silent Hilla ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 12:42, Harvenar napisał:

Łeee, czemu nie na pc? :(


pewnie dlatego ze na naszych blaszakach nawet menu RE5 by zacinało jak w najwiękrzej jadce w gothicu III na średnim sprzęcie...;P;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol no poprostu niektórzy mnie tu rozwalają.
Ci ktorzy mowia ze seria RE jest kiepska napewno nie grali w poszcegolne czesci w czasach ich swietnosci. 1 i 2 to sa kultowe pozycje, te wydane duzo pozniej porty na PC to jakas porazka byla. Zreszta zazwyczaj PCty dostaja kiepskie porty.
W kazdym badz razie RE4 byla rowniez swietna i przez wielu jest uwazana za najlepsza gre ever! Dla mnie jest ona w przynajmniej w czołówce gier na ps2.
RE5 jest rowniez teraz jedna znajbardziej oczekiwanych pozycji, jakim ignoratem trzeba byc, zeby tak jak przedmowca nazwac ta gre badziwiem. Niektorzy mogli by troche dorosnac, a nie wrzucaja grze ktora nie trafi na ich ukochane piecyki, tylko na te paskudne konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, czyli do 2008 roku gramy w część czwartą. Żaden problem, jeśli o mnie chodzi ;) Capcom wypuści killera, na bank. Możliwe jest też, że w końcu zobaczymy jakieś różnice w oprawie na korzyść nowej Plejstacji. Tak tylko spekuluję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować