Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2007 o 22:17, Arclight napisał:

Ostatni jaki ja znam to 1.41. Niestety, można go ściągnąć tylko w pełnej wersji, nie ma nakładek
na wersję wcześniejszą.

juz znalazłem,dzieki.siagam juz ale idzie bardzo powoli,dopiero mam 25% a idzie juz chyba 1.5 godziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 22:45, Arclight napisał:

Bo ten patch ma 536 MB... Cóż, to przynajmniej daje złudną nadzieję, że ten patch faktycznie
dużo poprawia.

myslałem ze dzisiaj pogram ale dopiero 29%.a czy dalej sporo ludzi gra,czyraczej graja w inne wersie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że ostatni raz grałem 2 miesiące temu. Ale o tej porze serwerów do podstawki było jakieś 500, z czego 90% zaludniona w stopniu satysfakcjonującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 23:08, Arclight napisał:

Przyznam szczerze, że ostatni raz grałem 2 miesiące temu. Ale o tej porze serwerów do podstawki
było jakieś 500, z czego 90% zaludniona w stopniu satysfakcjonującym.

ja grywam w joint operations,ale cos modyfikuja bedzie to trwało 2 tygodnie,wiec musze sie zagrac w bf2.grałem w to wczesniej ale miałem lagi jak cholera i staty w plecy.teraz mam swój komp i powinno byc lepiej.moze w koncu sie przekonam do tej gry(to juz chyba trzeci patch co wgywam)a to strasznie mnie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, co porobiło się z Battlefieldem 2 można nazwać tylko "żal.pl". Brak jakichkolwiek polskich rankingowych serwerów na których ktokolwiek by grał(nie licząc tych z infrantry) bardzo utrudnia rozgrywkę... no cóż, muszę grać z anglikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogę grać. Gram chwilę -> problem z połączeniem -> zrywa połączenie z serwerem i po grze. Dostawca internetu problemu znaleźć nie może...

Chyba będę musiał sprzedać grę, bo nie mogę grać normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 20:35, WorldWar3PL napisał:

To, co porobiło się z Battlefieldem 2 można nazwać tylko "żal.pl".



Widac ze grasz w CoDa 2 przez neta:P ale masz racje

Dnia 31.03.2007 o 20:35, WorldWar3PL napisał:

Brak jakichkolwiek polskich rankingowych serwerów na których ktokolwiek by grał(nie licząc tych z infrantry) bardzo utrudnia rozgrywkę... no cóż, muszę grać z anglikami :)


Szkoda ze servera EA.pl juz nie ma tam byly chociarz wszystkie mapy i co wazniejsze conquest ;p


BTW nie wiecie co jest z serverem kont?Nie da sie zalogowac,tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 09:21, Sycylius napisał:

Widac ze grasz w CoDa 2 przez neta:P ale masz racje

Nie, nie gram w CoD 2 ;-) Kiedyś może grałem, ale dosłownie jedną godzinę i to dawno temu :)

Dnia 02.04.2007 o 09:21, Sycylius napisał:

Szkoda ze servera EA.pl juz nie ma tam byly chociarz wszystkie mapy i co wazniejsze conquest
;p

No właśnie.. samo EA nas ignoruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od jakiegoś czasu zastanawiam się nad jakimś sieciowym FPS''em. Tym mnie przekonałeś do BF2. ET: QW może być dobre, ale to dopiero pod koniec roku będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 18:59, Ecko09 napisał:

Już od jakiegoś czasu zastanawiam się nad jakimś sieciowym FPS''em. Tym mnie przekonałeś do
BF2. ET: QW może być dobre, ale to dopiero pod koniec roku będzie.


Jeśli chodzi o ET: QW to mi się raczej nie spodoba bo to takie przyszłościowe. Wolfensztein ET za to było świetne ! A jeśli ty lubisz strzelanki przyszłościowe to polecam jeszcze Battlefield 2142.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy razem z Kafarem postanowiliśmy nieco odżywić nasze zamiłowanie do Battlefielda 2 i graliśmy po parę-paręnaście rundek. Wynik? No cóż, krótko mówiąc wymiataliśmy i stanowiliśmy zgrany team ;-) Dawno, przynajmniej ja, tak dobrze nie bawiłem się przy BF2. Z miejsca chciałbym was tutaj zachęcić do grania razem z nami - moglibyśmy umawiać się choćby na przykład poprzez xfire.
Od razu podam mój login - ww3pl :>
Miejmy nadzieję, że zjawią się w miarę doświadczeni gracze, dzięki którym team gram.pl będzie siał postrach na naszych i zagranicznych serwerach :)
Wstąpcie do "Gram.pl - Pierwszy oddział specjalistów od BF2/Batalion pierwszy" - nawet nie wiem, czy toto poprawnie zbudowane, ale mimo to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście umiejętności dobrego celowania mile widziane oraz praca w drużynie. Czasami trzeba posłuchać jakiś rozkazów.

kafar83 to mój xfire i naprawdę polecam bo świetnie się bawimy!:) też nigdy tak fajnie i DOBRZE mi się nie grało. Minimum 40-50pkt co grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 22:10, WorldWar3PL napisał:

Miejmy nadzieję, że zjawią się w miarę doświadczeni gracze,


To juz chyba wiem dlaczego mnie juz nikt do grania w BF2 nie chce zaprosic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 22:34, Volvox napisał:

> Miejmy nadzieję, że zjawią się w miarę doświadczeni gracze,

To juz chyba wiem dlaczego mnie juz nikt do grania w BF2 nie chce zaprosic :P


Raczej chodzi oto ze musisz być pewny dobrej gry :P my tacy jesteśmy choć czasami dostawaliśmy w tyłek to trzeba wstać i powiedzieć.. jesteśmy THE BEST :) i takim trzeba być :) To się sprawdza. Bo ja też dobry nie jestem.. tzn. jestem THE BEST! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.. Dorwałem się na chwilę do komputera, to jeszcze posta skrobnę :)
Jak powiedział Kafar - kluczem do zwycięstwa jest luźna atmosfera. Na prawdę nie rozumiem graczy którzy zaczynają kląć na co się da, gdy po raz n-ty raz zostaną zabici... U nas wygląda to "ciut inaczej"... ;-) Zawsze jakiś ciekawy komentarz się trafi :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować