Zaloguj się, aby obserwować  
Robson79

Morrowind kontra Gothic - w co grało wam się fajniej?

5114 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2007 o 16:02, Probos napisał:

A niby gdzie ? Najpierw napisał, że Gothic jest lepszy, Morrowind to syf, a ja jego stylem,
powtórzyłem to samo, lecz on się poczuł urażony :) Zabawne, w dodatku przedstawił kretyńskie
argumenty, nic nie wnoszące do konfrontacji.


No w sumie nigdzie mój błąd. Po dokładny rozważeniu jego postów stwierdzam to co ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) Miło mi to słyszeć, no cóż, jedni chcą rozmawiać poważnie, inni nie, już raz, chciałem tutaj wyjeżdżać z wulgaryzmami, gdy musiałem jednej osobie na cztery razy tłumaczyć to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 19:36, michalmtmt napisał:

gothic mysle ze jest lepszy ale moze dla innych niewiem


Może rozwiniesz swoją wypowiedź i napiszesz ją bardziej po Polsku?

Dnia 17.04.2007 o 19:36, michalmtmt napisał:

Ja też gothic jest popularniejszy od obliviona


Ale co z tego? Jeżeli jakaś gra jest popularniejsza, to znaczy, że jest lepsza? Tak na marginesie, gadałem kiedyś z jakimś chłopakiem z Wielkiej Bratanii i powiedział, że u nich nic o Gothicu nic się nie słyszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie myśle tak dlaczego niby miałbym tak myśleć ?!?!
>Ale co z tego? Jeżeli jakaś gra jest popularniejsza, to znaczy, że jest lepsza? Tak na marginesie, gadałem kiedyś z jakimś chłopakiem z Wielkiej Bratanii i powiedział, że u nich nic o Gothicu nic się nie słyszy...

Przecież nie każdy może słyszeć o gothicu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, tłumaczenia że jedna jest popularniejsza od drugiej też jest bez sensu. Przecież jeżeli komuś się przyjemniej grało np w Morrowinda, to nie zmieni zdania pod wpływem argumentów fana Gothica, bo po prostu woli co innego. Kwestia gustu.
BTW: Taka np. Mandaryna jest popularna, a to wcale nie znaczy że dobrze śpiewa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 19:39, SlimPole napisał:

Po co w ogóle porównywać te gry? Przecież one nie mają ze sobą w zasadzie nic wspólnego ( poza
tym, że to RPG w świecie fantasy)?

Wszystko ładnie, ale nawet gatunki się różnią. Gothic to zręcznościówka z elementami rpg(nie obrażając action rpg), a Morrowind to rasowy rpg, więc w zasadzie nie mają te gry nic ze sobą wspólnego, jak mówisz ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 19:47, dambialko napisał:

Nie myśle tak dlaczego niby miałbym tak myśleć ?!?!


Wywnioskowałem to, bo odpowiedziałeś na posta michalmtmt, ale jeżeli tak nie myślisz to dobrze :)

Dnia 17.04.2007 o 19:47, dambialko napisał:

Przecież nie każdy może słyszeć o gothicu nie?


Oczywiście, że nie każdy, tak samo jak nie każdy musi słyszeć o Oblivionie. Jednak mimo wszystko w Ameryce i krajach zachodnich bardziej popularna jest seria TES. W jakimś programie mówili nawet, że z Gothicem to dziwna sprawa jest, bo popularność zdobył tylko w Niemczech i w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie przeszedłem wszystkie częsci Morrowinda ( włącznie z oblivionem) i Gothica. Uwazam ze jedynie Oblivion moze co kolwieg dorównywać Gothicowi (ale go nie przewyższać), a co do pozostałych czeci to nawet nie ma o czym mówić. Jak do tej pory nie spotkałem lepszej gry cRPG niż Gothic. Ma ona w sobie taki klimat, że pozostałem moga sobie tylko pozazdroscić i pomażyć. Zawiodłem się troche na trzeciej częsci Gothica ze wzgledu na duzą ilość błedów, ale to mały drobiazg. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 20:08, roberto..21 napisał:

Ja osobiscie przeszedłem wszystkie częsci Morrowinda ( włącznie z oblivionem) i Gothica. Uwazam
ze jedynie Oblivion moze co kolwieg dorównywać Gothicowi (ale go nie przewyższać), a co do
pozostałych czeci to nawet nie ma o czym mówić. Jak do tej pory nie spotkałem lepszej gry cRPG
niż Gothic. Ma ona w sobie taki klimat, że pozostałem moga sobie tylko pozazdroscić i pomażyć.
Zawiodłem się troche na trzeciej częsci Gothica ze wzgledu na duzą ilość błedów, ale to mały
drobiazg. :-)


Możecie mówić, że się czepiam... nie ma czegoś takiego jak "wszystkie części Morrowinda". Mogą być wszystkie części serii The Elder Scrolls, której Morrowind jest trzecią odsłoną. Poza tym Gothic grą cRPG nie jest, to gra akcji z elementami RPG (marnymi elementami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 20:08, roberto..21 napisał:

Ja osobiscie przeszedłem wszystkie częsci Morrowinda ( włącznie z oblivionem) i Gothica.


Hmmmm...ciekawe....to są jakieś nowe części morrowinda??Bo ja myślałem, że morrowind to trzecia część TES.

Dnia 17.04.2007 o 20:08, roberto..21 napisał:

ze jedynie Oblivion moze co kolwieg dorównywać Gothicowi (ale go nie przewyższać), a co do
pozostałych czeci to nawet nie ma o czym mówić

Otóż jest o czym mówić, ponieważ to jest TWOJE zdanie i każdy kto ma odmienne może to tu wyrazić... i tak na marginesie to czy ty wiesz na jakim forum jesteś??, bo ja w temacie nie widze nazwy oblivion kontra gothic tylko morrowind kontra gothic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wybieram Gothica. 1 i 2 to jedne z najlepszych gier w historii. Morrowind też jest ok, ale po pewnym czasie mnie znużył i nie miałem już ochoty grać. Znacznie bardzie wciągnął mnie Oblivion, nad którym spędziłem kilka tygodni wakacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wolę serię TES , dlaczego ? Ponieważ bardziej mi sie podoba Oblivion a niżeli G3. We wcześniejsze gierki nie grałem ( no może Morek ). Gothic''a 3 zmaśclili. Jeśli miałbym wybierac pomiędzy Gothickiem ( jedynka ) a Morkiem to też wybrałbym Morka, dość dużo czytałem o obydwu grach i chyba wolę normalnego RPG''a a nie RPG''a z elementami akcji ( o ile się nie mylę )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 10:38, skubsa napisał:

A ja wolę serię TES , dlaczego ? Ponieważ bardziej mi sie podoba Oblivion a niżeli G3. We wcześniejsze
gierki nie grałem ( no może Morek ). Gothic''a 3 zmaśclili. Jeśli miałbym wybierac pomiędzy
Gothickiem ( jedynka ) a Morkiem to też wybrałbym Morka, dość dużo czytałem o obydwu grach
i chyba wolę normalnego RPG''a a nie RPG''a z elementami akcji ( o ile się nie mylę )

Oczywiście mnie też bardziej podoba się oblivion od g3.Jednak jeśli miałbym wybierac między gothic i morrowindem wybralbym gothic.Co prawda morrowind ma fajna fabule ale nie podoba mi sie ze nie ma zyjacego swiata noi system walki jest slaby.Gothic pod tym wzgledem jest lepszy wiec na niego stawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować