Zaloguj się, aby obserwować  
Robson79

Morrowind kontra Gothic - w co grało wam się fajniej?

5114 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2006 o 11:16, Budo napisał:


> Ale Morrowind ma gorszą fabułę, nienaturalnych NPC, nudniejsze zadania, czasem monotonny
świat
> (idziesz, idziesz, a tu nic tylko szare brzydkie góry albo jakieś pustkowia).
>

To, że twierdzisz, że morro ma gorsza fabułę znaczy pewnie że nawet jej dokładnie nie znasz.
Przeczytałeś w tej grze choć jedną historyczna książkę?


Grałem w Morro ponad 100 godzin (chociaż go nie ukończyłem), wykonałem mnóstwo zadań i czytałem większość książek. I takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2006 o 11:19, Darkstar181 napisał:

Jest zaletą jak najbardziej.Ale pytanie pozostaje wciąż te same.Czy dzięki temu jest lepsza?(od
Gothica)


Jakbyś czytał wątek cały, to byś znał moje zdanie na ten temat. M osobiście morro podobał się o wiele bardziej, daję mu 10/10. Gothic II dostaje u mnie 8/10. Obie gry są super, ale to co zauważyłem, to wazna sprawa, bo do tej pory nikt o tym nie pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2006 o 11:19, Mr Black napisał:

Świat gothica wielkości Vivek?? Chyba nawet w niego nie grałeś, jak wysnuwasz takie absurdalne
opinie. A NPC są nienaturalni, nic nie robią, nie śpaią nie rozmawiają itp.


Wolę, żeby nic nie mówili niż cały czas gadali ten sam tekst. Tylko nie mów mi, że Stary Obóz jest wielkości Vivek :D. Stary obóz nie jest tak duży jak Balmora. Może z tym porównaniem , że Vivek jest tak duże jak świat gothic''a to trochę przesadziłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2006 o 11:24, Budo napisał:

Jakbyś czytał wątek cały, to byś znał moje zdanie na ten temat. M osobiście morro podobał się
o wiele bardziej, daję mu 10/10. Gothic II dostaje u mnie 8/10. Obie gry są super, ale to co
zauważyłem, to wazna sprawa, bo do tej pory nikt o tym nie pisał.


Mimo błędów, które można spotkać w Morro, ocenił bym tak jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2006 o 11:24, Budo napisał:

Jakbyś czytał wątek cały, to byś znał moje zdanie na ten temat. M osobiście morro podobał się
o wiele bardziej, daję mu 10/10. Gothic II dostaje u mnie 8/10. Obie gry są super, ale to co
zauważyłem, to wazna sprawa, bo do tej pory nikt o tym nie pisał.

Wątku całego nie czytałem z dwoch powdow:
1 Mam dosyć kłotni pomiędzy fanami gry Gothic i Morrowind.
2 Tobie chciało by sie czytać 22 stronmy danego tematu?

U mnie Gothic ma 10/10 Szczegolnie go cenie za możliwość sterowania postacią podczas walki.w Morrowindzie nie podoba mi się to.W ogole nie podoba mi się automatyczna walka.Mam sie przyglądać jak bohater mi zdycha,czy wziąć sprawy w swoje ręce?( a konkretniej gryzonia z klawiaturą) Wolę to drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2006 o 11:32, Darkstar181 napisał:

Wątku całego nie czytałem z dwoch powdow:
1 Mam dosyć kłotni pomiędzy fanami gry Gothic i Morrowind.
2 Tobie chciało by sie czytać 22 stronmy danego tematu?


Kiedyś jak wlazłem na stare forum, czytałem 130 stron o Morrowindzie- i to było więće postó na stronę niż teraz ;]
A co do kłótni jakis czas temu sie zgodziliśmy że zamykamy wątek i sie nie kłócimy więcej bo nie ma sensu. Jak widac wątek ktoś reanimował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 11:32, Darkstar181 napisał:

1 Mam dosyć kłotni pomiędzy fanami gry Gothic i Morrowind.


też się zgodzę, takie kłótnie są bezsensu, przecież przekonywanie zwolennika morrowinda, że gothic jest lepszy i na odwrót to jak walka z wiatrakami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2006 o 11:35, Budo napisał:

Jak widac wątek ktoś reanimował.

A w domu mi mowią że nie znam się kompletnie na medycynie, a tu proszę. Uratowałem temu wątkowi życie:))

Dobra już nie będę podsycał nienawiści, Ty wolisz Morrowinda,ja Gothica i niech nikt nie probuje zachwiac harmonii i spokoju.Koniec kłotni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 11:41, Darkstar181 napisał:

Dobra już nie będę podsycał nienawiści, Ty wolisz Morrowinda,ja Gothica i niech nikt nie probuje
zachwiac harmonii i spokoju.Koniec kłotni.


Obie gry są najlepsze.Zakończcie tą kwestię!

PS.Chociaż ja wolę Morrowinda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 15:04, YahooPL napisał:

> Dobra już nie będę podsycał nienawiści, Ty wolisz Morrowinda,ja Gothica i niech nikt nie
probuje
> zachwiac harmonii i spokoju.Koniec kłotni.

Obie gry są najlepsze.Zakończcie tą kwestię!

PS.Chociaż ja wolę Morrowinda :)

Masz racje obie gry są bardzo dobre, z tym że ja wolę Gothic''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem Morrowinda i jestem w środku Trójcy, oraz przeszedłem Gothica 1 i teraz zaczynam Gothica 2. Jak na razie króluje Trójca bo akcja jest świetna. W G 1 świetny był system walki i na szczęście w G 2 jest taki sam, chociaż spodziewałem się czegoś nowego w całym systemie rozgrywki, a tu wszystko po staremu. Wkuża też fakt że w Gothicu na ma mapy którą możemy oglądać, chyba że kupimy, ale ich jakosć i działanie nie podoba mi się.
Morkowi bez podstawki dam 7,5/10, a Gothicowi 1 8/10 zaś jak narazie trójcy 9,5/10 a G 2 7/10 (jak narazie mnie nie zachwyca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy poszukiwacz przygód osadzony w średniowiecznych realiach ma autouzupełniającą się, superdokładną, zdatną do powiększania mapę obejmującą każdy odwiedzony obszar i samorysującą się w miarę marszu :)

Takie mapy to jedna z zalet gothica... zwłaszcza, że są całkiem ładne i poprawiają klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym krytykował CDP ale w kolekcjonerskim wydaniu gry na pudełku jest napisane "w środku wspaniała mapa świata Morrowind".Otwieram pudełko a tam mapa twierdzy smutku:(W sumie nie wyobrażam sobie jak można w formacie A4 sensownie przedstawić świat Morrowinda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie GOTHIC wymiata! Ma fajną fabułę, muze i nawet niezłą grafe. Najbardziej podoba mi się pełne spolszczenie tej gry. Natomiast, jeśli chodzi o Morrowinda to już mam gorsze zdanie. Grałem w niego kilka razy próbowałem go przejść na siłe grałem w niego kilkadziesiąt godzin. Musze przyznać ze to były stracone godziny. Gra może jest rozbudowana, ale jest NUDNA i smutna. Jak słyszę tą muzykę to mi się nie dobrze robi. Rozmowy są beznadziejne sam „SUCHY TEXT”. Okropne efekty czarów. Morrowind to najgorszy RPG jaki grałem mam nadzieje że Oblivion będzie lepszy ale Gothic 3 na pewno będzie najlepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morrowin rulez. Jak ktość twierdzi że jest nudny i monotonny to znaczy że nie grał w niego dłużej niż 1 tydzień. Gothic I jeszcze był niezły ale GII->Noc Kruka to równa pochyła w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować