Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Czas nadszedł bym ja od dłuższego czasu w końcu zareklamował swojego gramsajta - gdzie kliknąć wiecie, ale jeszcze nie wiecie dokładnie co tam umieściłem, a więc:
1. Głównym tematem mojego GSa są filmy - głównie zapowiedzi i recenzje w najlepszym wydaniu z idealnie dobranymi fotkami i z podobnym stylem - który jest już - mam nadzieję niezmienny,
2. Regularnie biorę udział w konkursie na "Najlepszego Gramsajta" - i wyniki są cały czas zadowalające - więcej informacji na ten temat znajdziecie we wpisie na moim blogu o nazwie "kONKURS nA nAJLEPSZEGO gRAMsAJTA rOZPOCZęTY",
3. Mój gramsajt jest nie tylko "ładny i ciekawy" prymitywnie mówiąc fajny - ale również otwarty na każdego potrzebującego pomocy gracza - zawsze możecie się mnie spytać o radę - a ja wam pomogę.

No i tylko na nim możecie zobaczyć dodatki w najlepszym wydaniu oraz wszystko o mnie =)

ave!

Lucas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 16:15, DaMiaN47 napisał:

Zapraszam na mojego gramsajta!! WARTO!!!!!!!!!!!!

http://ja.gram.pl/DaMiaN47


O - pierwszy raz cię widzę, ale muszę powiedzieć, że twój GS zrobił na mnie dobre wrażenie - wersja podstawowa udoskonalona motywem Juventus-u - ładnie choć lubię inne klimaty, ale pozytywne wrażenie, bo chociaż wyrazistość na pierwszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż...Prośba o dokładniejszy opis zawartości sajta jest ma średni posłuch.

Tymczasem ja zapraszam do siebie. Dziś dodałem żenujący wpis. Przekonajcie się sami...
Wiem, że robi to niewiele osób, ale zajrzyjcie do wpisów poprzednich, niekoniecznie ''starszych'', mam nadzieję że znajdziecie coś dla siebie - Jak narazie możecie przeczytać o: kapeli punkowej Blink182, magazynie Review Territory, są zdjęcia ładnych kobiet z komentarzem i kilka drobnych atrakcji.
Wpadnijcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne każdy z Was ma komórkę. Chcielibyście może zmienić jej wygląd czyli skórkę? Skórki to inaczej motywy. Denerwują Ciebie motywy, które Ci się nie podobają a jest ich masa w intenecie? Może chciałbyś motyw w komórce zaprojektowany przez Ciebie? Zapraszam na http://ja.gram.pl/Mariusz57 robię motywy dla każdego i to za darmo!!! Możesz też obejrzeć motywy jakie wybrali inni użytkownicy! Zaprezentuj też swoje pomysły! Zapraszam do mnie.

Dzisiaj dodałem nowy motyw anime na zamówienie, na pewno wam się spodoba. W razie jakiś komplikacji piszcie w komentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 19:17, PEACE22 napisał:

Mam pytanie. Jak się wkłada jakiś film\filmik do gramsajtu ???

trza umieścić go na youtube lub gdzieś indziej a potem wkleić kod który jest koło niego podany jako wpis na blogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zupełnie bez powodu zapraszam do odwiedzenia mojego GS-a ;-) Ne ma w nim nic ciekawego przekonajcie się !!!
<mam nadzieje, że mój szpec od marketingu nie odwalił fuchy wymyślając taką reklamę>

Wchodząc na mój GS dajecie mu pracę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 19:15, Mariusz57 napisał:

Dzisiaj dodałem nowy motyw anime na zamówienie, na pewno wam się spodoba. W razie jakiś komplikacji piszcie w komentach


Ja bym chciał *]
Jak znajdę czas - wyślę materiały =)

PS.
O mam pomysł - od jutra będę zamieszczał na GSie - o już bym się wydał - na razie nie powiem, bo ktoś ściągnie :D
Jutro na pewno was o tym powiadomię $|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam serdecznie na mojego GS''a na którym zamieściłem kilka naprawdę fajnych fotek mieczy ;]. Jak jest również tam napisane chciałbym kiedyś mieć jakiś z takich mieczy (albo nauczyć się wykuwać ;P ).
Proszę o komentarze dotyczące tegoż wpisu na blogu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój gramsajt jest poświęcony głównie komputerom firmy Apple i systemowi Mac OS X , ale może i coś jeszcze będzie u mnie do zobaczenia, zapraszam wszystkich do obejrzenia i wyrażenia swojej opinii na temat mojego sajta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować