Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Gram.pl pod ostrzałem wirusów? ;] A może to nowe serwery nie sa takie super, jak miały być?
Ke?
No dobrze... ,,nieprzewidziane trudności" Taaa... typowo biznesowy bełkot, by czymś zastąpić zdanie ,,nie wiemy co się dzieje" .
Mam tylko nadzieję że nasze blogi szybko powrócą do poprzedniego stanu. I -błagam - nie róbcie nic, co miałoby wykasować ich zawartość (strzeżonego pan Bóg strzeże)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:55, Citkowsky napisał:

Na pewno wszyscy zagłosują, że jest najpiekniejsza:)
Zdjęcia kolekcji moich gier też są widzę piękne, jakieś pionowe czarne kreski zamiast
zdjęć:P

Ponieważ nie potafiliście powstrzymać się od nachalnego reklamowania gramsajtów.. :>>>

rozwalił mnie całkowicie ostatni wpis (w kontekście zaistniałej sytuacji rzecz jasna) ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie prosze takie kwestie. Nie napiszemy nic to zle, bo nic nie mowimy. Napiszemy jak wyglada sprawa to tez zle, bo to "biznesowy belkot".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 18:13, Wojman napisał:

Daruj sobie prosze takie kwestie. Nie napiszemy nic to zle, bo nic nie mowimy. Napiszemy
jak wyglada sprawa to tez zle, bo to "biznesowy belkot".


Wiesz... nie sztuką jest pisać byle co :)

Cedricek ale w sumie, gdyby napisali "prawdę" (bo nie wiemy jak jest i się nie dowiemy) to czy zaufałbyś tak szczerej organizacji? Zapewne stwierdziłbyś wtedy, że są niekompetentni, że jak to tak... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 18:13, Wojman napisał:

Daruj sobie prosze takie kwestie. Nie napiszemy nic to zle, bo nic nie mowimy. Napiszemy
jak wyglada sprawa to tez zle, bo to "biznesowy belkot".


Wojman chodzi mi tylko o sformułowanie ,,trudności techniczne". I tylko o to. Dobrze, że piszecie. ,,Trudności techniczne" pisze się z reguły kiedy nie wie się co sie stało. A nie wiecie, bo gdybyście wiedzieli, wiedzielibyście jak temu zaradzić. I tylko o to mi chodzi.
Tak, możesz być rozgoryczony bo ludzie się czepiają i ja to rozumiem. Ja tez mam prawo być rozgoryczony bo po całym dniu pracy przychodzę do domu i napotykam na sytuacje która nie jest normalna, więc siłą rzeczy, podnosi mi przysłowiowe ciśnienie. Może zareagowałem zbyt emocjonalnie, ale człowiekiem jestem...
No, mniejsza. W każdym razie chodziło tylko o wyświechtane już określenie-klucz które używa się w różnych sytuacjach. O nic więcej.
Czekam cierpliwie na poprawę ;]

Master_Miller:
,,gdyby napisali "prawdę" (bo nie wiemy jak jest i się nie dowiemy) to czy zaufałbyś tak szczerej organizacji?"
Odpowiedź na to pytanie brzmi - jak najbardziej tak ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to zwisa mi to, czy wygląd gramsajtów został zresetowany czy nie. U niektórych fajnie wyglądały, ale w większości nie szło się doczytać. Teraz przynajmniej jest czytelnie. Tak, to pisze ten, który ciągle narzeka.
Aha, widziałem, że przez kilka minut gram miał zwis serwerów, więc to dużo wyjaśnia odnoście gramsajtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 18:25, McFlash napisał:

Szczerze to zwisa mi to, czy wygląd gramsajtów został zresetowany czy nie. U niektórych
fajnie wyglądały, ale w większości nie szło się doczytać. Teraz przynajmniej jest czytelnie.
Tak, to pisze ten, który ciągle narzeka.
Aha, widziałem, że przez kilka minut gram miał zwis serwerów, więc to dużo wyjaśnia odnoście
gramsajtów.


pół biedy laye, gorzej ze wszystkimi zdjęciami/rysunkami/grafami/obrazkami uploadniętymi na serwer. Wszystkie poszły się kochać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 18:30, Master_Miller napisał:

pół biedy laye, gorzej ze wszystkimi zdjęciami/rysunkami/grafami/obrazkami uploadniętymi
na serwer. Wszystkie poszły się kochać :/


Jeszcze nie przesadzaj, może wrócą wszystkie z powrotem. Na razie nie można tylko uploadować nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 18:20, cedricek napisał:

Wojman chodzi mi tylko o sformułowanie ,,trudności techniczne". I tylko o to. Dobrze,
że piszecie. ,,Trudności techniczne"..

zawsze to lepiej niż przeczytać:
Z dniem [tym i tym] firma [ta i ta] zawiesza funkcjonowanie programu.. I niechaj wiatr ci sprzyja, a gwiazdy oświetlają ci drogę.

]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 18:35, deusER4 napisał:

zawsze to lepiej niż przeczytać:
Z dniem [tym i tym] firma [ta i ta] zawiesza funkcjonowanie programu.. I niechaj wiatr
ci sprzyja, a gwiazdy oświetlają ci drogę.


]:>


Haha, to prawda ;) Takiej informacji to by nikt tu nie chciał...
Skąd wziąłeś ten cytat o gwiazdach? ;>
;D
(a żeby nie było niedomówień - tak, wiem, że to mój :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy osły które się bawią serwerami mogą je zostawić w stanie w jakim były przy ich zabawami (czytaj miałem własny layout i obrazy), odejść od nich, przyjąć wyngarodzenie i iść w cholerę failować gdzieś indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, wiecie co? Lać na lejałty czy inne takie. Bo to zawsze można sobie poustawiać na nowo. To nie jest masa roboty. No, chyba, że ktoś nie pomyślał i nie zostawił sobie na dysku zapasowych kopii. Ale to, że wywaliło obrazki z wpisów? Chryste. Ja rozumiem, że ktoś, kto nie zajmuje się bardziej serio gramsajtami ma to w nosie, albo ktoś, kto miał niewiele, to sobie poustawia je na nowo. Ale co mam zrobić ja na przykład? Sorry, ale cztery i pół stówy wpisów, z których zdecydowana większość miała jakiś obrazek (a były i takie, że było więcej)? I co? Siedzieć przez kilka dni i ustawiać wszystko na nowo?
Leżącego się ponoć nie bije, ale to już jest po prostu żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam powiedzieć, gdy tych wpisów mam coś ze setkę, a w większości z nich było po kilka, kilkanaście obrazków? Przecież to było kilkadziesiąt MB. Zaraz sprawdzę, czy coś się z nimi stało czy nie.

EDIT: Ale panikujecie. Wszystkie obrazki są, tylko ich po prostu nie wyświetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo z tutkami do Photoshopa :/

Aha bym zapomniał dzisiejsze problemy techniczne sponsoruje firma etop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koledzy,

Należą Wam się na pewno słowa wyjaśnienia za całą sytuację, która trwa praktycznie nieprzerwanie od czwartku. Mamy powazne problemy z dyskusją z firmą, która obsługuje nasze serwery. Wbrew naszej woli wprowadzane sa kolejne modyfikacje, które jaki skutek odnoszą sami widzicie.

Po piątkowej awarii prosiliśmy wyraźnie naszą firmę hostingową o pozostawienie serwerów w spokoju, tak się jednak nie stało. Od godziny 13:50 nastąpiła kolejna awaria na macierzy, składującej Wasze dane -- tym razem katalog z uploadem gramsajtów. Nie jestem w stanie Wam obiecać konkretnej daty przywrócenia danych z backupu, będę starał się informować Was tak szybko, jak tylko czegoś się konkretnego dowiem.

Niestety aktualnie tylko tyle mogę zrobić.

Pozdrawiam,
Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to się rozumie ;)
Dziękuje(my) za słówko wyjaśnienia. Ja ze swej strony zakładam, że każdy ma pliki do upiększenia lay''ów gdzieś na komputerze/mailu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwnę... podobno jest przysłowie klient nasz pan. Wy im pewnie płacicie za hosting, więc nie powinni NIC zmieniać wbrew waszej woli. Nie wiem, nie jestem pewien, nie czytałem umowy/regulaminu jaki podpisaliście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 19:21, Niewiernus napisał:

I to się rozumie ;)
Dziękuje(my) za słówko wyjaśnienia. Ja ze swej strony zakładam, że każdy ma pliki do
upiększenia lay''ów gdzieś na komputerze/mailu ^^


No to tak nie zakładaj... ja mam na gramsajcie pare zdjęć które dodałem ponad rok temu i niestety nie mam ich już na komputerze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować