Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Hej ma problem z wyświetlaniem tła.
Rozdzielczość mojego ekranu to 1280 x 1024
Rozdzielczość mojego tła (zdj. 2) to też 1280 x 1024
A mimo to tło widzę tylko w części ! (zdj. 1)
Czy wy widzicie tak samo ?
A jeśli nie to w czym problem? Nigdy takiego nie miałem, a zawsze działam w takich rozdzielczościach :/

20070428165425

20070428165709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że tło jest przesunięte do dołu? Jeśli tak, to może dlatego, że strona nie jest wyświetlana na całym ekranie tylko są jeszcze na górze panele, narzędzia, itd. przeglądarki internetowej. Ja mam rozdzielczość 1152x864 i jest jeszcze bardziej ucięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie (i ewentualnie panie) - mam do was prośbę.
czy moglibyście pomóc mi w przygotowaniu nowego wyglądu mojego gramsajta?
ma to być coś prostego, nawiązującego do mitologii celtyckiej (skandynawskiej, nordyckiej - jak kto woli) - czyli coś utrzymanego w podobnych jak teraz klimatach. przede wszystkim chodzi mi o belki i nagłówek.
konieczne bowiem stało się dodanie drugiego wpisu, przez co cała koncepcja wystroju gramsajta (czyli ''wszystko mieści się w jednym kawałku i się nie rozłazi'') wzięła w łeb ;)

chętnych do udzielenia pomocy proszę o kontakt przez gg (numer w podpisie).


mam nadzieje, że nikt nie odbierze tego jako reklamy i nie wklepie mi degrada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do mnie http://ja.gram.pl/Mariusz57
Tematyka:Muzyka, gwiazdy
Zajęcia/Praca:Robienie motywów na komórki, zgłoś się to ci zrobię motyw :D
Nowości: Zmieniony layout na czadowy, niezapomniany i zupełnie odjechany, sam zobacz
Coś extra: Przyłącz się do bicia rekordu w komentarzach do jednego wpisu, jest już 37.
Dodatki: Muzyka, muzyka
Informacje: Info z życia gwiazd, głównie Nelly Furtado, którą kocham
Prośba: Jak wejdziesz to zostaw komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi podrzucić jakąś grafikę nadającą się na moje tło pod stroną? Ponieważ u mnie tło pod stroną stanowią dwa paski z boku, chodzi mi o celtyckie/średniowieczne/gotyckie zdobienia, coś w stylu menusów w Diablo II.
Mogę liczyć na pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas nadszedł bym ja od dłuższego czasu w końcu zareklamował swojego gramsajta - gdzie kliknąć wiecie, ale jeszcze nie wiecie dokładnie co tam umieściłem, a więc:
1. Głównym tematem mojego GSa są filmy - głównie zapowiedzi i recenzje w najlepszym wydaniu z idealnie dobranymi fotkami lub zwiastunem w najlepszej oprawie i z podobnym stylem - który jest już - mam nadzieję niezmienny,
2. Regularnie biorę udział w konkursie na "Najlepszego Gramsajta" - i wyniki są cały czas zadowalające - więcej informacji na ten temat znajdziecie we wpisie na moim blogu o nazwie "kONKURS nA nAJLEPSZEGO gRAMsAJTA rOZPOCZęTY" oraz najnowszym, który mówi o moich zmianach na GSie co do kolejnej edycji,
3. Mój gramsajt jest nie tylko "ładny i ciekawy" prymitywnie mówiąc fajny - ale również otwarty na każdego potrzebującego pomocy gracza - zawsze możecie się mnie spytać o radę - a ja wam pomogę.

No i tylko na nim możecie zobaczyć dodatki w najlepszym wydaniu oraz wszystko o mnie =)


ave!

Lucas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógł by ktoś dać mi tapete Minas Tirth na mojego GS bo
chce sobie zmienic tło a nigdzie tej tapety nie mogę znaleźć.
zapraszam również na GS osądźcie czy powinienem zmienić tło pod stroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pora wreszcie zareklamować gramsajta:

Piszę głównie o grach (wrażenia, przydatne rzeczy, itp.). Na razie marnie, bo tylko 2 wpisy, ale lepszy rydz niż nic :D. Może potem coś się rozwinie. Jak na razie:

zestawienie pancerzy w S.T.A.L.K.E.R''ze oraz wrażenia z gry Marvel: Ultimate Alliance

Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po troszku spraw codziennych i po troszku wirtualnej rzeczywistości, a w tym m.in. przebieg prac nad moim addonem do S.T.A.L.K.E.R.''a.
Niedługo pojawi się u mnie również recenzja tejże produkcji + kilka przydatnych hintów.

Po więcej informacji zapraszam do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 19:35, Word up napisał:

> A jak się wstawia filmik
Nie wstyd ci zadawać takie pytanie?
Dodaj wpis----> naciskasz na ikonkę przypominającą taśmę filmową---> wklejasz adres na
którym jest "film" np. http://www.youtube.com/watch?v=9IxZQG-d3OQ ...i gotowe.

Tak robie ale mi niechodzi problem tkwi w zakładkach i to juz rozwiazałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawni zmieniłem wygłąd mego gramsajta, ale chyba ponownie go zmienie. A tak w ogule to mam 2 komiksy, kilka folmów o deskorolce i pare innych wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nie zmieniłem wyglądu, ale dodałem fajny filmik o Świętym Graalu ;) Pooglądacie i skomentujcie ...a bym zapomniał: dodałem także grę klasyk, jak się w nią zagra to aż łezka w oku się kręci bo ta gra kiedyś była na PEGASUSA ;) Toż to gra Battle City :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do mnie http://ja.gram.pl/Mariusz57
Tematyka:Muzyka, gwiazdy
Zajęcia/Praca:Robienie motywów na komórki, zgłoś się to ci zrobię motyw :D
Nowości: Zmieniony layout na czadowy, niezapomniany i zupełnie odjechany, sam zobacz
Coś extra: Przyłącz się do bicia rekordu w komentarzach do jednego wpisu, jest już 37.
Dodatki: Muzyka, muzyka
Informacje: Info z życia gwiazd, głównie Nelly Furtado, którą kocham
Prośba: Jak wejdziesz to zostaw komentarz
Z ostatniej chwili: Dodałem wpis z akcesoriami do komórek między innymi SE W810i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 11:57, Mariusz57 napisał:

Zapraszam do mnie http://ja.gram.pl/Mariusz57
Tematyka:Muzyka, gwiazdy
Zajęcia/Praca:Robienie motywów na komórki, zgłoś się to ci zrobię motyw :D
Nowości: Zmieniony layout na czadowy, niezapomniany i zupełnie odjechany, sam zobacz
Coś extra: Przyłącz się do bicia rekordu w komentarzach do jednego wpisu, jest już 37.
Dodatki: Muzyka, muzyka
Informacje: Info z życia gwiazd, głównie Nelly Furtado, którą kocham
Prośba: Jak wejdziesz to zostaw komentarz
Z ostatniej chwili: Dodałem wpis z akcesoriami do komórek między innymi SE W810i


Doradzałbym przeczytanie pierwszego postu tej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 11:57, Mariusz57 napisał:

Zapraszam do mnie http://ja.gram.pl/Mariusz57
Tematyka:Muzyka, gwiazdy
Zajęcia/Praca:Robienie motywów na komórki, zgłoś się to ci zrobię motyw :D
Nowości: Zmieniony layout na czadowy, niezapomniany i zupełnie odjechany, sam zobacz
Coś extra: Przyłącz się do bicia rekordu w komentarzach do jednego wpisu, jest już 37.
Dodatki: Muzyka, muzyka
Informacje: Info z życia gwiazd, głównie Nelly Furtado, którą kocham
Prośba: Jak wejdziesz to zostaw komentarz
Z ostatniej chwili: Dodałem wpis z akcesoriami do komórek między innymi SE W810i


Zgodnie z informacja z przypietego posta dostajesz degad -1 za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować