Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2008 o 18:25, Mac Cry napisał:

Ludzie, co się dzieje z tymi gramsajdymi (i w ogóle z gram.pl)? Cały czas wyskakuje błąd
przy dodawaniu wpisu. WTF?


Ja dziś dodałem nie miałem żadnych problemów, lecz jak chciałem zmienić wygląda no stop mnie wywalało i nie mogłem zmienić wyglądu dopiero nazajutrz udało mi zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od dawna mam ten błąd (?), ale że ostatnio ta licha symbioza zaczyna się kruszyć, postanowiłem coś nabazgrać o tym.
Mianowicie: wyobraźcie sobie sytuację, w której w Nagłówku byłoby... nic, natomiast tłem Głównej części strony byłaby zwykła biel (to tylko przykład - jeśli byłby to obrazek, efekt jest taki sam), ostatecznie na gramsajcie wygląda to tak, jakby Nagłówek miał białe tło. Skracając, czysty Nagłówek przejmuje tło Głównej części strony. Kiedyś w jakiś sposób to omijałem, obecnie nie udaje mi się to. Proszę łaskawie o pomoc. ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Chcialbym się dowiedzieć, o co w tym chodzi:

Kiedy próbuję zmienić treść notki (już opublikowanej) to, mimo iż wszystko, co miałem zmienić, zmieniłem i nacisnąłem "Zapisz zmiany", wszystko jest tak, jak bylo wcześniej. Za każdym kolejnym razem skutek jest taki sam. Sprawdzalem w innej przeglądarce, jako użytkownik wylogowany i nic się nie zmienia. Tak samo jest z ramkami. Mimo iż zmieniam znajdujący się w nich tekst, po zaakceptowaniu pozostaje on taki, jakim był wcześniej. Macie na to jakąś radę?

Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 22:01, Kuboo PL napisał:

Witam. W przyklejonym poście jest opisany sposób wrzucania muzyki na sajta. A można zrobić
to innym sposobem?

Przecież łatwe to jest. Kopiujesz URL, wklejasz do wpisu i masz muzyczkę. A co do twego pytania nie sądzę, żeby istniał inny sposób, ponieważ sam nie próbowałem robić tego inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 08:13, Varo napisał:

> Witam. W przyklejonym poście jest opisany sposób wrzucania muzyki na sajta. A można
zrobić
> to innym sposobem?
Przecież łatwe to jest. Kopiujesz URL, wklejasz do wpisu i masz muzyczkę.

Tu mnie nie zrozumiałeś. Ja wiem jak to robić, inaczej jak bym wrzucił muzykę na swój GS? Chodziło mi o to, czy jest inna strona, podobna do imeem, z której można umieścić utwór na swoim GS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 12:25, Kuboo PL napisał:

> > Witam. W przyklejonym poście jest opisany sposób wrzucania muzyki na sajta.
A można
> zrobić
> > to innym sposobem?
> Przecież łatwe to jest. Kopiujesz URL, wklejasz do wpisu i masz muzyczkę.
Tu mnie nie zrozumiałeś. Ja wiem jak to robić, inaczej jak bym wrzucił muzykę na swój
GS? Chodziło mi o to, czy jest inna strona, podobna do imeem, z której można umieścić
utwór na swoim GS.

tak, możesz wrzucić na :
www.patrz.pl
box.net
http://boxstr.com
etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 12:31, seles napisał:

> > > Witam. W przyklejonym poście jest opisany sposób wrzucania muzyki na sajta.

> A można
> > zrobić
> > > to innym sposobem?
> > Przecież łatwe to jest. Kopiujesz URL, wklejasz do wpisu i masz muzyczkę.
> Tu mnie nie zrozumiałeś. Ja wiem jak to robić, inaczej jak bym wrzucił muzykę na
swój
> GS? Chodziło mi o to, czy jest inna strona, podobna do imeem, z której można umieścić

> utwór na swoim GS.
tak, możesz wrzucić na :
www.patrz.pl
box.net
http://boxstr.com
etc

A do drugiego trzeba być zarejestrowanym. Możesz podać wszystkie takie strony, które znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, ale już zmieniłem zdanie. Poszukam innego soundtracka. Na imeem można ustawić, żeby automatycznie odtwarzało utwór i to właśnie jest mi potrzebne. Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 12:25, Kuboo PL napisał:

Tu mnie nie zrozumiałeś. Ja wiem jak to robić, inaczej jak bym wrzucił muzykę na swój
GS? Chodziło mi o to, czy jest inna strona, podobna do imeem, z której można umieścić
utwór na swoim GS.

O_O Wiesz co ? To ja próbuję pomóc, bo pytasz się jak to zrobić w inny sposób, a tu wyjechałeś mi z komentem w którym pytanie brzmi zupełnie inaczej ... żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 14:23, Kuboo PL napisał:

Dzięki za pomoc, ale już zmieniłem zdanie. Poszukam innego soundtracka. Na imeem można
ustawić, żeby automatycznie odtwarzało utwór i to właśnie jest mi potrzebne. Jeszcze
raz dzięki.

na patrz.pl też można tak ustawić, wystarczy znajomość java ;] wydawało mi się, że na imeeem też trzeba się rejestrować, a pozatym ono strasznie muli;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 14:53, Varo napisał:

O_O Wiesz co ? To ja próbuję pomóc, bo pytasz się jak to zrobić w inny sposób, a tu wyjechałeś
mi z komentem w którym pytanie brzmi zupełnie inaczej ... żal.

Może źle się wyraziłem. Chodziło mi o to, czy istnieją jakieś inne strony, z których można wrzucić muzykę na sajt. Czyli sposób inny od opisanego. Jeżeli Cię w jakiś sposób uraziłem, to przepraszam.
Seles:żeby dostać się do niektórych elementów trzeba się rejestrować. Ale nie jest tak ze wszystkimi. Dowodem jest muzyka na moim sajcie, bo nie jestem zarejestrowanym użytkownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś wszedłem na mojego gramsajta z innego komputera, który ma większy monitor. Zaóważyłem, że wokół jest białe tło bo tapetę mam za małą. Jak tapetę zrobię dużą to na moim monitorze ( 1024 na 768) tapeta jest obcięta i całej jej nie widać .Co zrobić aby moja tapeta była dopasowana do każdej wielkości monitora? Jak robię wyśrodkuj to tapeta się nie rusza, ale tapeta jest obcięta. Nie jest zeskalowana na mniejszy rozmiar odpowiedni do mojego monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to niemożliwe... Gramsajty nie mają możliwości automatycznego dopasowywania się do rozdzielczości danego monitora, a szkoda. Ja jednak radzę robić laye pod rozdziałkę 1280x1024, najwięcej ludzi jej używa. Warto też podzielić layout na tło główne i te jakby tu ująć, hmm "drugoplanowe" (choć nie do końca).
Innej rady nie widzę. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 15:26, Karharot napisał:

Hmm, jesteś pewien że masz taki problem? Ja właśnie przed chwilą zagłosowałem i wszystko
zadziałało...

Po prostu ktoś napisał w komentach, że ma z tym problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować