Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2009 o 14:05, Los_Emilos napisał:

Wielkie dzięki.



ale to nie mnie dziękować :) tylko stwierdziłem fakt, że wróciło do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko dzięki temu że zostałem poinformowany, napisałem w końcu normalny, sensowny wpis bo tak pewnie bym przez najbliższe kilka dni nie wchodził na gramsajta :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Gdy ustawiam obrazek :główna część strony to on mi wychodzi tak:

(inni tego nie widzą) a z resztą wejdźcie na mój gs to zobaczycie czy ten problem widzicie. Proszę o pomoc. :]

20091111095748

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 09:58, Czarek188 napisał:

Mam taki problem.


Powód jest banalny - po prostu grafika uploadowana jako główna część strony na samej górze ma niewielki przezroczysty pasek. Wywal go w jasyr i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurne, co się z tymi gs''ami dzieje :/ Pól godziny pisałem wpis, zapisałem jako szkic i gdzieś go wcięło... Tylko ja tak mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 16:11, Czarek188 napisał:

Tzn. jak? Wytłumacz bo nie załapałem


Po prostu wyedytuj w dowolnym programie obsługującym przezroczystość obrazek, który wrzuciłeś jako ''Główna część strony''.

Pal licho kloca, co mi tam. Zawsze to mniej użerania się.
Łap. Powinno być git. http://www.speedyshare.com/754445477.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem plik na swojego sajta. Nie mam najmniejszych problemów i szczerze mówiąc nie mam pojęcia, dlaczego Ty miałbyś mieć. Jesteś pewien, że pobrałeś i wrzuciłeś to, co podałem w linku? Nie widzę innego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No biorę ten link. Zaraz pisze do ściągnięcia główna część strony. Klikam w to. Pokazuje mi się główna część strony. Klikam zapisz obrazek jako. Zapisuje to. Potem wrzucam na gs''a. I nadal ten problem. Zresztą wejdźna mojego gs''a to zobaczysz czy to jest bo to może tylko ja to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 16:49, Czarek188 napisał:

Zresztą wejdźna mojego gs''a to zobaczysz czy to jest bo to może tylko ja to widzę.


Widzę. Jest. Wygląda na to, że masz jakiegoś robala, który z automatu wrzuca Ci niewielką przestrzeń między nagłówkiem a główną częścią.
W tym miejscu moja inwencja twórcza się skończyła. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam malutki problem.
Używam Kasperskiego i blokuje mi dodawanie obrazków. Gdy go wyłączyłem, to mogę wrzucać obrazy. Szukałem i nigdzie nie mogę znaleźć jakieś opcji, która by to odblokowała.

Ma ktoś jakieś sugestie, jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedziach do komentarzy na gramsajtach wyświetla się domyślny avatar zamiast avataru użytkownika. Błąd pojawił się już jakieś 2 dni temu i jeszcze nikt tego nie naprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 21:56, donard napisał:

Nie dodało bardzo ważnego wpisu!!! FUCK GRAM.PL!!!


ja już się nauczyłem, że nawet jak piszę komentarza to robię back-up. A przypadkiem nie zaznaczyłeś opcji gorący wpis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować