Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R. 16 marca!

80 postów w tym temacie

Ciekawe czy nadal Stalker sprzedawany będzie w kilku wersjach m.in dla słabszych komputerów, pod directx 9.0c, i dla platform 64-bitowych?
Przynajmniej jeszcze jakiś czas pojawiały się takie zapowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super! Mam nadzieję, że tym razem to data ostateczna i żadnego przekładania premiery nie bedzie. Teraz pytanko: Czy to prawda, że CDP zajmie się dystrybucją tej gry i czy będzie EK ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno ze S.T.A.L.K.E.R.A wyrzucono haniebnie większość jak nie cały element RPG przez co gra z erpegowego-shotera bedzie tylko dobrym shooterem. A szkoda. Zreszta premiera moze jeszcze sie osunać bo programisci stwierdza że lepiej by było zeby gra chodzila na silniku Hl3 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 15:48, kombesista napisał:

Ciekawe czy nadal Stalker sprzedawany będzie w kilku wersjach m.in dla słabszych komputerów,
pod directx 9.0c, i dla platform 64-bitowych?
Przynajmniej jeszcze jakiś czas pojawiały się takie zapowiedzi...

Tak było kiedyś zapowiadane, ale na chwilę obecną wydaje się to nieco dziwne np. po co robić wersję pod DX 8.1, w czasie, gdy posiadanie kart z DX 9 nie jest niczym niezwykłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... Jeżeli chodzi p S.T.A.L.K.E.R''a. to pytanie może brzmieć tylko tak: "16 marca, ale którego roku?" ;-) A tak na serio, to mam nadzieję, że wyrobią się z tym terminem, bo świetna gra się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że z gry RPG/FPS zrobiła się gra FPS/RPG, no ale po tylu latach oczekiwania chyba warto odkładać kasę, bo gierka zapowiada się bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IDEALNIE!!!!!!! Rok 2007 zapowiada sie śietnie: S.T.A.L.K.L.E.R, Crysis, Wiedzmin. A na moim kompie( Athlon 64 3800, 2 gb ram i geforce 7900gt) wszystko ruszy ( no moze Crysis w średnich ). Choć Mam nadzije ze to bedzie juz ostateczna data premiery tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z 4 lata temu gdy go pierwszy raz ujrzałem to robiło wrażenie, a teraz już tak nie kopieale nadal jest na co czekać :)

Mam nadzieje że cdp postara sie co do polinizacji bo to bardzo wielka gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 2004 roku pisali że będzie latem 2005 więc to że teraz mówią 16 marca NA BANK!!! to jakoś tak mi sie nie chce wierzyć
( pewnie 2 dni przed premierą okaże się że muszą wprowadzić nowego patcha ) hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest ok. 16 marca też się zgadza, pytanie tylko, którego roku Naprawdę wyjdzie S.T.A.L.K.E.R. Jak dotąd Żaden termin nie został dotrzymany, a ja straciłem nadzieję, czy dożyję premiery tej gry.A czas sobie biegnie. Nadzieja w THQ, firmie, która wie co to prawdziwy biznes. Oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy CD Projekt wyda edycje kolekcjonerska S.T.A.L.K.E.R.A? Jeśli tak to czy będzie zawierała np. cegłę z Czarnobyla albo może, chociaż jakiegoś mutancika z tamtych okolic ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo gratisowo próbkę tego świeżego powietrza z tamtejszych okolic?? a tak na serio- po S.t.a.l.k.e.r. nie spodziewam się niczego wielkiego. Prędzej wyjdzie Duke Nukem Forever...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować