Zaloguj się, aby obserwować  
Gorky0

TES IV: Oblivion vs. Gothic 3

1184 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2006 o 11:22, skubsa napisał:

No tak :)Ale jak ktoś nie ma kasy żeby kupić oby dwie to???Jak radzicie???

To zależy jakiego masz kompa,jesli nie masz przynajmniej 1,5gb ramu i GF 6800/7600 to zarasz z zacinkami na średnich/minimalnych i to z zacinkami w Gothica 3 .ale jak masz taki komp to Obek będzie ci chodzić ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 11:28, boduczek napisał:


Mam pieca że obydzwie bdą mi chodzić na full oto sie nie martwię :)Ale nadal mi nie pomogłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 17:08, skubsa napisał:

> > Mam pieca że obydzwie bdą mi chodzić na full oto sie nie martwię :)Ale nadal mi nie pomogłeś

Polecam Obliviona
W prawdzie nie lubię za bardzo The Elder Scrolls, za to jestem fanem serii gothic, ale żeby nie widzieć jak przeciętny jest gothic 3 musiałbym chyba być fanboyem.
Kwestia gustu. Ja mam lepsze wspomnienia z Obliviona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 17:19, Monastor napisał:

> > > Mam pieca że obydzwie bdą mi chodzić na full oto sie nie martwię :)Ale nadal
mi nie pomogłeś
Polecam Obliviona
W prawdzie nie lubię za bardzo The Elder Scrolls, za to jestem fanem serii gothic, ale żeby
nie widzieć jak przeciętny jest gothic 3 musiałbym chyba być fanboyem.
Kwestia gustu. Ja mam lepsze wspomnienia z Obliviona


Otóz to. Popieram w 100% też jestem fanem Gotic''ów jednak trójka jest %^$#*&!! Jak można było zchrzanić taki tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2006 o 17:08, skubsa napisał:

Mam pieca że obydzwie bdą mi chodzić na full oto sie nie martwię :)Ale nadal mi nie pomogłeś

a czy mozna wiedziec jaki masz ten sprzęt??
A tak czy inaczej proponował bym Ci Gothic 3 bo jest duzo bardziej wciągający,ale ostateczna decyzja nalezy juz do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 10:41, boduczek napisał:


Prosze bardzo procesor AMD Althon 64 dual core 3800+,1024 RAM(tu dosyć mało),karta graficzna Galxy GeForce 7600GS coś jeszcze trzeba??Powiem jeszcze że mam wszystko podkręcone(RAM tylko o pare MHZ ale zawsze to coś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 11:37, skubsa napisał:

>
Prosze bardzo procesor AMD Althon 64 dual core 3800+,1024 RAM(tu dosyć mało),karta graficzna
Galxy GeForce 7600GS coś jeszcze trzeba??Powiem jeszcze że mam wszystko podkręcone(RAM tylko
o pare MHZ ale zawsze to coś)

Aha,i widzisz jak na gothic 3 to masz za mało ramu,musisz mieć przynajmniej 1,5gb bo tak będzie ci się ciał,rezta kompa jest ok.Wiec radze ci abyś albo dokupił 1gb ramu i kupił Gothic''a 3 lub nie zmieniał nic i zagral na prawie najwyzszych w Obliviona.Decyzja należy juz do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 11:52, boduczek napisał:


No właśnie tylko ten RAM....a tak z gier która jest lepsza??TZN. jakby już no chodziły mi na najwyzszych to radziłbyś mi G3??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 12:45, skubsa napisał:

>
No właśnie tylko ten RAM....a tak z gier która jest lepsza??TZN. jakby już no chodziły mi na
najwyzszych to radziłbyś mi G3??

Tak radziłbym ci Gothic''a 3 ale na takim komputerze raczej sobie w Gothica 3 nie pograsz na maxymalnych,nawet jak bys niewiem ile wycisnął z tej twojej Galaxy.Ale pod wzglęgem fabuły to zdecydowanie polecam G3.
PS.A grałeś w Gothica 1 i Gothica 2??A w Morowinda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 12:45, skubsa napisał:

>
No właśnie tylko ten RAM....a tak z gier która jest lepsza??TZN. jakby już no chodziły mi na
najwyzszych to radziłbyś mi G3??


Pomiędzy tymi grami naprawdę ciężko jest się zdecydować tylko na 1. Jeśli jesteś fanem Gothic''ków to bierz "trójkę" natomiast jeśli nie to na twoim miejscu wziąłbym Oblivion''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 12:00, Pepper Ronie napisał:

Mam Gothic III i ktoś może mi powiedzieć jakie linijki w pliku .ini zmienić by gra chodziła
mi jak najbardziej płynnie????

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&u=10704 proponuje zadać to pytanie tutaj ,napewno otrzymasz szybszą odpowieź,bo w tym temacie porównujemy Obliviona vs Gothica 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 14:51, skubsa napisał:

>
Tylko w Morka;)

Acha,a wiec proponuje Ci zagrać w Gothica I i II lub posłuchać opini tysięcy graczy i im zaufać i kupić Gothica 3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 14:52, boduczek napisał:


Zresztą jakoś dziwnie mnie ciągnie do G3(ładne wydanie[mapka!!])zresztą z tego co słyszałem to Obliv skronego wydania nie ma :)A i jeszcze jesdno teraz G3 mogę kupić za 75 zł a Oblivka w sklepie za 100 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować