Zaloguj się, aby obserwować  
AnMaGa

Dziewczyny i gry

746 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2008 o 20:34, blue flower napisał:


A ja mam już za sobą wiele gier i całkowicie je rozumiem. Ja mam tak, że dopóki nie spróbuje
to nie oceniam, dlatego wiele razy muszę spróbować, a później wciąga... no cóż może i
jestem inna ::) ::)


widać zdażają się takie wyjątki jak my :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużą ilość emotek sobie daruj. A co do robienia z dziewczyn idiotek co rozumieją tylko Simy... przejrzyj dzieciaku ten wątek co? To znajdziesz całkiem sporo takich co NIE tylko Simy rozumieją.
Miłego otwierania oczu na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2008 o 20:43, Sinisiew napisał:

widać zdażają się takie wyjątki jak my :]


Dla mnie to już żadkość spotkać dziewczyne która nie gra w tylko w Simsy. Moje koleżanki w większości grają tylko w simsy albo gry typu ubierz/pomaluj/przystrzyż/umów i wszystkie tego typu gierki. Jeżeli jest jednak dziewczyna, która się wyróżnia to albo o tym nie mówi lub w ogóle udaje, że taka sytuacja nie mam miejsca. Ja sie nie kryje z tym, że lubie pograć sobie w gry... ::) (::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodzilo.... Wiem ze jest sporo dziewczyn grajacych w wiele roznych gier ale to jest jakby na to nie patrzec bardzo bardzo bardzo mala czesc ogolu ... wiec dla mnie pierwsze skojarzenie z gra dla dziewczyn beda chyba Simy i to po wsze czasy i nawet Ty Fumiko tego nie zmienisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... ( że też wcześniej tego tematu nie zauważyłam ;P )
Jestem przedstawicielką płci żenśkiej ( xD ) i gram w każdy gatunek gier ;)
Ot jakiś FPS, c-RPG, strategia, Hack n'' slash, ścigałki, itepe, itede :]]

Dlaczego gram?
hmm... może przyzwyczajenie, czasami zabicie nudy ... Imo wszystko się zaczęło od tego, że to właśnie mój starszy brat mnie wkręcił w to wszystko jak byłam jeszcze b. mała ;P ( czasami wymieniam się z nim tytułami śmigałek, bo już się z mego domku wyprowadził :P )

Głównie w grach komputerowych doszukuję się dobrej fabuły, grywalności i w mniejszej części jako takiej grafiki.
Oczywiście ważny jest też klimacik :D

~~

Ogólnie znam bardzo mało dziewczyn, które w COŚ ( nie mam na myśli samych Simsów :P ) grają ...
ile to ja ich znam? hm... jedna? no może dwie, choć nie do końca :PP
Imo denerwuje mnie zachowanie niektórych kolesi, którzy myślą, że skoro jakaś dziewczyna w COŚ gra, to dojdzie co najwyżej do np. 2 misji w grze , nabije 3-4 poziom doświadczenia - a jest wręcz przeciwnie ... "wkurza" ( czy może irytuje ) mnie czasami takie coś ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tak poza tematem, dam Ci taką radę życiową
1 Fumiko ma ZAWSZE rację
2 Jeśli nie ma racji, patrz pkt. 1

Poparte życiowym doświadczeniem i bólem zębów :)
A obrazek rozbrajający ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2008 o 21:29, lisek93 napisał:

~~

Ogólnie znam bardzo mało dziewczyn, które w COŚ ( nie mam na myśli samych Simsów :P )
grają ...
ile to ja ich znam? hm... jedna? no może dwie, choć nie do końca :PP
Imo denerwuje mnie zachowanie niektórych kolesi, którzy myślą, że skoro jakaś dziewczyna
w COŚ gra, to dojdzie co najwyżej do np. 2 misji w grze , nabije 3-4 poziom doświadczenia
- a jest wręcz przeciwnie ... "wkurza" ( czy może irytuje ) mnie czasami takie coś ;))


No to znasz ich dużo <śmiech> ja znam 1 z polski która gra (tylko)w tomb raider i 1 z belgii co gra w ET
no.. i na tym się kończy,a przyznam że ta z belgii gra nawet dobrze :D jak jej skill wskoczy to nawet lepiej odemnie ;D:D szkoda że tak mało lasek gra,(gdyby było ich więcej było by więcej tematów do rozmowy ;];];])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 21:35, skaybay napisał:

A ja tak poza tematem, dam Ci taką radę życiową
1 Fumiko ma ZAWSZE rację
2 Jeśli nie ma racji, patrz pkt. 1

Poparte życiowym doświadczeniem i bólem zębów :)
A obrazek rozbrajający ^^


ok dzieki, bede o tym pamietal nastepnym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2008 o 21:38, mati591 napisał:

No to znasz ich dużo <śmiech> ja znam 1 z polski która gra (tylko)w tomb raider
i 1 z belgii co gra w ET
no.. i na tym się kończy,a przyznam że ta z belgii gra nawet dobrze :D jak jej skill
wskoczy to nawet lepiej odemnie ;D:D szkoda że tak mało lasek gra,(gdyby było ich więcej
było by więcej tematów do rozmowy ;];];])


... hm, jedna gra w różne gry ;P ... druga z tego co słyszałam to narazie w Tibię < xD >
ale serio aż nie chce mi się uwieżyć, że znasz ich tak mało :PP
btw. szkoda, że więcej takich dziewczyn nie ma, bo czasami nie ma się z kim pogadać na TE tematy ( nooo O.K , są chłopcy xD )
Co do opcji : " było by więcej tematów do rozmowy "
popieram w 100% ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 22:06, lisek93 napisał:

... hm, jedna gra w różne gry ;P ... druga z tego co słyszałam to narazie w Tibię <
xD >
ale serio aż nie chce mi się uwieżyć, że znasz ich tak mało :PP
btw. szkoda, że więcej takich dziewczyn nie ma, bo czasami nie ma się z kim pogadać na
TE tematy ( nooo O.K , są chłopcy xD )
Co do opcji : " było by więcej tematów do rozmowy "
popieram w 100% ;]]


Nooo... jedna kiedyś grała w tibie boo brat grał no ale przestała i teraz w nic nie gra ;] wsumie lepsze to niż tibia,niewiedzieć czemu nie lubie tej gry ;/;/;/


a tak przy okazji to jak już laski są na gram.pl to góra by mogła stopnie odmienić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:33, KŁEJK napisał:

Po kolei. Jakby powiedziała że gra to może i bym się zdziwił ale bez przesady. Chodziło
mi o to że tamte dziewczyny nie miały ( na 80 % ) raczej kontaktu z grami. PC używały
tylko do opisanych przeze nie wcześniej rzeczy. A jakiekolwiek rozmowy o grach / necie
itp. kwitowały zniesmaczeniem / dziwnym wzrokiem / tekstem że to dziecinne i bez sensu...

Łał no to niezłego pecha miałeś ;) nawet nie wiesz jakim wzrokiem obdarzają mnie inne dziewczyny jak zaczynam gadac o grach.. :P chłopacy to dziwne komentarze dają.. :P Nigdy nie zapomne jak przyniosłam do budy (jeszcze gima) CD-Action... :P ten wzrook... XD (dziewczyn :P) jakby ufo zobaczyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2008 o 22:44, Catastrophe-she napisał:

Łał no to niezłego pecha miałeś ;) nawet nie wiesz jakim wzrokiem obdarzają mnie inne
dziewczyny jak zaczynam gadac o grach.. :P chłopacy to dziwne komentarze dają.. :P Nigdy
nie zapomne jak przyniosłam do budy (jeszcze gima) CD-Action... :P ten wzrook... XD (dziewczyn
:P) jakby ufo zobaczyły...


No wiesz dla większości dziewczyn to dziwne zachowanie, a jeśli nie interesuje Cię tylko i wyłącznie moda, makijaż i chłopcy to cóż... mają cię za dziwoląga. W ogóle nie rozumiem takiego zachowania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 21:29, lisek93 napisał:

... ( że też wcześniej tego tematu nie zauważyłam ;P )

Bo umarł... a próbowałam go ożywiać... ;( lol udało sie chyba ;D

Dnia 03.03.2008 o 21:29, lisek93 napisał:

Jestem przedstawicielką płci żenśkiej ( xD ) i gram w każdy gatunek gier ;)
Ot jakiś FPS, c-RPG, strategia, Hack n'' slash, ścigałki, itepe, itede :]]

Dlaczego gram?
hmm... może przyzwyczajenie, czasami zabicie nudy ... Imo wszystko się zaczęło od tego,
że to właśnie mój starszy brat mnie wkręcił w to wszystko jak byłam jeszcze b. mała ;P
( czasami wymieniam się z nim tytułami śmigałek, bo już się z mego domku wyprowadził
:P )

Głównie w grach komputerowych doszukuję się dobrej fabuły, grywalności i w mniejszej
części jako takiej grafiki.
Oczywiście ważny jest też klimacik :D

Lol w moim przypadku zalezy od gry :P

Dnia 03.03.2008 o 21:29, lisek93 napisał:

~~

Ogólnie znam bardzo mało dziewczyn, które w COŚ ( nie mam na myśli samych Simsów :P )
grają ...
ile to ja ich znam? hm... jedna? no może dwie, choć nie do końca :PP

Gram stoi otworeeem.. XD

Dnia 03.03.2008 o 21:29, lisek93 napisał:

Imo denerwuje mnie zachowanie niektórych kolesi, którzy myślą, że skoro jakaś dziewczyna
w COŚ gra, to dojdzie co najwyżej do np. 2 misji w grze , nabije 3-4 poziom doświadczenia
- a jest wręcz przeciwnie ... "wkurza" ( czy może irytuje ) mnie czasami takie coś ;))

A mnie cały czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafiają sie dziewczyny-gracze i nawet u mnie w klasie jest takich chyba 2 - tzn. jedna to napewno a druga to tak do czasu do czasu w Sims. Ta pierwsza (bardziej zainteresowana) gra w FPS typu CoD-y albo MoH-y (i to mnie najbardziej zdziwiło), jest też dobra w grach wyścigowych, a w szczególności w Coliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 22:46, blue flower napisał:


> Łał no to niezłego pecha miałeś ;) nawet nie wiesz jakim wzrokiem obdarzają mnie
inne
> dziewczyny jak zaczynam gadac o grach.. :P chłopacy to dziwne komentarze dają..
:P Nigdy
> nie zapomne jak przyniosłam do budy (jeszcze gima) CD-Action... :P ten wzrook...
XD (dziewczyn
> :P) jakby ufo zobaczyły...

No wiesz dla większości dziewczyn to dziwne zachowanie, a jeśli nie interesuje Cię tylko
i wyłącznie moda, makijaż i chłopcy to cóż... mają cię za dziwoląga. W ogóle nie rozumiem
takiego zachowania :/

Lol jeśli mam być szczera wcale nie interesuje sie moda czy makijażem xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > No to znasz ich dużo <śmiech> ja znam 1 z polski która gra (tylko)w tomb raider
>
> > i 1 z belgii co gra w ET
> > no.. i na tym się kończy,a przyznam że ta z belgii gra nawet dobrze :D jak jej skill
>
> > wskoczy to nawet lepiej odemnie ;D:D szkoda że tak mało lasek gra,(gdyby było ich
> więcej
> > było by więcej tematów do rozmowy ;];];])
>
> ... hm, jedna gra w różne gry ;P ... druga z tego co słyszałam to narazie w Tibię <
> xD >
Błeee omg... węźją nawróć ... ;/
> ale serio aż nie chce mi się uwieżyć, że znasz ich tak mało :PP
> btw. szkoda, że więcej takich dziewczyn nie ma, bo czasami nie ma się z kim pogadać na
> TE tematy ( nooo O.K , są chłopcy xD )
chłopcy jako temat czy jako partner...do rozmowy xP ?
> Co do opcji : " było by więcej tematów do rozmowy "
> popieram w 100% ;]]
Zawsze są tematy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja tak poza tematem, dam Ci taką radę życiową
> 1 Fumiko ma ZAWSZE rację
> 2 Jeśli nie ma racji, patrz pkt. 1
>
> Poparte życiowym doświadczeniem i bólem zębów :)
> A obrazek rozbrajający ^^
Podpisuję się 4 kończynami ;) no oprócz bólu zebów :P lekceważenie Fumiko kończy się hmm.. różnie :P przeszukajcie temat :D
Btw. fajnie, że wreszcie ożył :P może uda sie nawrócić kilku "chopców" i ich uświadomić xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować