Zaloguj się, aby obserwować  
AnMaGa

Dziewczyny i gry

746 postów w tym temacie

Ja mam taka koleznake ktora caly czas gra, nie dopuszcza brata do komputera:) Ma fiola na punkcie Naruto i Bletch, nie wiem dlaczego ona gra, ale sie domyslam, jest one jedna z 4 dziewczyn na osedlu, a reszta to chlopaki, pewno chce pokazac ze tez potrafi cos zdzialac w Counter-Strike 1.6:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 12:41, Shini napisał:

Ja już od dawna nie stawiam dziewczyn
z padem w ręku na równi z kręgami na polach przenicy XD


A czy to znaczy, że kiedyś tak było? :P:P

@Artas15 ... No to dziewczyna naprawde się stara... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, nie pamiętam już ;)

W ogóle co ja napisałem o_O "przenicy" XD

Artas, może po prostu gra bo lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 15:05, AnMaGa napisał:

Cześć, słuchajcie piszę artykuł na temat kobiecego podejścia do gier. Bazując na dziewczynach
z CDP mam trochę skrzywiony obraz rzeczywistości - wszystkie grają we wszystko :), więc
chciałabym się od Was dowiedzieć jakie dziewczyny grają, w co grają i dlaczego grają?
Czy podoba im się to samo co facetom czy raczej co innego widzą w grach? W ogóle wszelkie
uwagi na temat mile widziane :) Dzięki! Pozdrawiam!


Dziewczyny na pewno grają w Sims-y, a dlaczego to już dobre pytanie :)
Lubią też w FPS-y, a szczególnie w sieci chcą chłopakom dokopać (to akurat denerwujące czasami jest jak dziewczyna cię rozwala :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 17:55, Lukas Unspoken napisał:

Dziewczyny na pewno grają w Sims-y, a dlaczego to już dobre pytanie :)


... krzywdę komuś zrobię, słowo daję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2008 o 17:55, Lukas Unspoken napisał:

Dziewczyny na pewno grają w Sims-y, a dlaczego to już dobre pytanie :)
Lubią też w FPS-y, a szczególnie w sieci chcą chłopakom dokopać (to akurat denerwujące
czasami jest jak dziewczyna cię rozwala :))


Nie tylko dziewczyny graja w simsy. Mój znajomy kiedyś też grał w nie godzinami (niby tylko po to by uśmiercać simy, ale kto go tam wie). Więc simsy maja w sobie to coś widocznie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 18:10, Fumiko napisał:

> Dziewczyny na pewno grają w Sims-y, a dlaczego to już dobre pytanie :)

... krzywdę komuś zrobię, słowo daję.

Nie chciałem nikogo urazić. Po prostu dziewczyny, które znam lubią Simsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 17:55, Lukas Unspoken napisał:


Dziewczyny na pewno grają w Sims-y, a dlaczego to już dobre pytanie :)

Czyli na naszym forum mamy jakieś mutanty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2008 o 23:23, Catastrophe-she napisał:

Dwuznaczność nie w pełni zamierzona xD :P


spoko, skumałam :DD

...

@ topic

mnie czasami też ''rozwala'' reakcja innych dziewczyn, jak np. ja albo któraś z moich koleżanek, która jakoby gra... napomni coś w szkole na temat gier...
nie wiem no... niektóre sądzą, że gry Pecetowe są bleee i tak już będzie, a jak już jakaś dziewczyna w coś gra przez dłuższy czas ( coś poza simsami/petzami/dogzami/catzami xDD ) to już w ogóle :PP ...
Ja akurat takiego miana jeszcze nie mam, bo w szkole za dużo na ten temat nie gadam ( bo nie ma z kim, heh :PP ) - ewentualnie jak jest zmuła na lekcji to chwilę pogadam z jakimś kolesiem o jakimś tam tytule...
no more, że tak powiem ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie to jest jeszcze gorzej!!! nie dość, że zero grających dziewczyn (no dawniej może jedna w THPS grała bo jest "skejtem" odrobinę) to jeszcze 4-5 chłopaków gra na 15! więc ci, co grają, lub grają w gry inne niż GTA SA (bo jest chyba 2 co w toto grają przez sieć) są trochę uważani za dziwnych, ale tylko pod względem tej kwestii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2008 o 18:37, lisek93 napisał:

Ja akurat takiego miana jeszcze nie mam, bo w szkole za dużo na ten temat nie gadam (
bo nie ma z kim, heh :PP ) - ewentualnie jak jest zmuła na lekcji to chwilę pogadam z
jakimś kolesiem o jakimś tam tytule...
no more, że tak powiem ;) ...

No to ty jeszcze nie masz aż tak źle : u mnie 90% grających os. w klasie gra w Lin]e[age i na inny temat z nimi nie pogadasz, 2 osoby grają w gry różne(w tym ja) a reszta Tibia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 20:04, mati591 napisał:


> Ja akurat takiego miana jeszcze nie mam, bo w szkole za dużo na ten temat nie gadam
(
> bo nie ma z kim, heh :PP ) - ewentualnie jak jest zmuła na lekcji to chwilę pogadam
z
> jakimś kolesiem o jakimś tam tytule...
> no more, że tak powiem ;) ...
>
No to ty jeszcze nie masz aż tak źle : u mnie 90% grających os. w klasie gra w Lin]e[age
i na inny temat z nimi nie pogadasz, 2 osoby grają w gry różne(w tym ja) a reszta Tibia


Rany, Tibia to jest porażka na całej linii. Grałam w to chyba przez jeden dzień i mnie załamało, ogólnie rzecz biorąc statystycznie gracze MMORPGów nie są jacyś wybitni, ale w Tibię to grają już chyba same spady (przynajmniej ja takich spotykałam). Może nie powinnam komentować, bo sama nieźle zasuwałam w wowa, ale to chyba jednak różnica klas. A i tak byli różni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do dziewczyn grających w gry PCtowe nic nie mam :). Z tego co wiem to klan w couter-strike 1.6 (w pierwszej 10) to klan tylko i wyłącznie dziewczyn. Ponoć w fife też nieźle "ciorają"... Więc jak coś to szacunek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znam pare dziewczyn co namiętnie pykają w L2, niestety często jest tak że jako że mało dziewczyn (ogólnie) gra w l2 to często jest tak że ludzie myślą że to facet *przebrał* się za dziewczynę by kase wyłudzić od innych. Niestety ludzi nie przekonasz dopóki im nie udowodnisz... XD... może jakaś dziewczyna z tąd gra w lineage2?XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 20:52, Xanas napisał:

mało dziewczyn (ogólnie) gra w l2 to często jest tak że ludzie myślą że to facet *przebrał*
się za dziewczynę by kase wyłudzić od innych. Niestety ludzi nie przekonasz dopóki im


wiesz moj kumpel gral w L2 co prawda na kliencie ale to nie ma znaczenia i na 5 postaci 4 to byly laski wiec wiesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 20:39, Paranoja napisał:

Rany, Tibia to jest porażka na całej linii. Grałam w to chyba przez jeden dzień i mnie
załamało, ogólnie rzecz biorąc statystycznie gracze MMORPGów nie są jacyś wybitni, ale
w Tibię to grają już chyba same spady (przynajmniej ja takich spotykałam). Może nie powinnam
komentować, bo sama nieźle zasuwałam w wowa, ale to chyba jednak różnica klas. A i tak
byli różni ludzie.

Tibia.. geez... litości... XD Znam kilku takich typków.. ;/ w byłej klasie grało z 5 osób ..;/ na infie :P i jeszcze młodsi koledzy przechwalający sie w autobusie... jak.. jak mozna przechwalac sie tibią? Oo mogłabyś wytłumaczyć wyrażenie "spady"? :P Jakoś tak dokladniej w sensie;D. Ja w Tibie grałam 2h z ciekawości.. po spotkaniu pierwszych polaków czym predzej nacisnełam ten czerwony u góry ;) (poziom dyrastycznie spadł:P i jak tu miec dobra opinie wśród innych narodów?) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 18:12, blue flower napisał:


> Dziewczyny na pewno grają w Sims-y, a dlaczego to już dobre pytanie :)
> Lubią też w FPS-y, a szczególnie w sieci chcą chłopakom dokopać (to akurat denerwujące

> czasami jest jak dziewczyna cię rozwala :))

Nie tylko dziewczyny graja w simsy. Mój znajomy kiedyś też grał w nie godzinami (niby
tylko po to by uśmiercać simy, ale kto go tam wie). Więc simsy maja w sobie to coś widocznie
:P:P


"To coś" to to ze nie można przejśc tej gry , chyba ze sim ci zginie ,sam nie wiem ,nigdy mi nie zginał .2-ch moich kolegów grało w to godzinami i nie skończyli tej gry ,może to wciąga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 22:36, Catastrophe-she napisał:

Tibia.. geez... litości... XD Znam kilku takich typków.. ;/ w byłej klasie grało z 5
osób ..;/ na infie :P i jeszcze młodsi koledzy przechwalający sie w autobusie... jak..
jak mozna przechwalac sie tibią? Oo mogłabyś wytłumaczyć wyrażenie "spady"? :P Jakoś
tak dokladniej w sensie;D. Ja w Tibie grałam 2h z ciekawości.. po spotkaniu pierwszych
polaków czym predzej nacisnełam ten czerwony u góry ;) (poziom dyrastycznie spadł:P i
jak tu miec dobra opinie wśród innych narodów?) :P


Mnie od razu Tibia odstraszyła kiedy tylko zobaczyłem jak wygląda pod względem graficznym jak i rozgrywki.A moi znajomi (tez z klasy) tak się tym zachwycają (no comments).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2008 o 22:36, Catastrophe-she napisał:

Tibia.. geez... litości... XD Znam kilku takich typków.. ;/ w byłej klasie grało z 5
osób ..;/ na infie :P i jeszcze młodsi koledzy przechwalający sie w autobusie... jak..
jak mozna przechwalac sie tibią? Oo mogłabyś wytłumaczyć wyrażenie "spady"? :P Jakoś
tak dokladniej w sensie;D. Ja w Tibie grałam 2h z ciekawości.. po spotkaniu pierwszych
polaków czym predzej nacisnełam ten czerwony u góry ;) (poziom dyrastycznie spadł:P i
jak tu miec dobra opinie wśród innych narodów?) :P


Jak widziałam charakterystycznych graczy w Tibię to były to na ogół jakieś totalne dzieciaki, które tylko cały dzień siedzą przed kompem, takie dzieci neostrady. Zero kultury, totalne bezmózgi. W wowie też tak było, ale nie do tego stopnia. Jednak mimo wszystko byli normalni ludzie i dało się pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować