Zaloguj się, aby obserwować  
AnMaGa

Dziewczyny i gry

746 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2007 o 04:45, Ari Zmc napisał:

A co do Gentelmenów, to
wiesz dziewczyny raczej w tych czasach TAKICH NIE LUBIĄ !xD ,,Bo to przypał" ;)

Chyba sobie żartujesz? W tych czasach dżentelmeni są jak na lekarstwo. Można wręcz powiedzieć, że to gatunek wymierający. Może sam też święty nie jestem, ale kobietę zawszę puszczę przodem, etc. A każda kobieta lubi jak się ją traktuje z należytym szacunkiem.

PS. To znaczy, że Ty się wpychasz przed dziewczyny? Bo puszczać je przodem to przecież ''''przypał''''?
PS. 2 Sorki za małego off-topa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 14:37, 8bit napisał:

> A co do Gentelmenów, to
> wiesz dziewczyny raczej w tych czasach TAKICH NIE LUBIĄ !xD ,,Bo to przypał" ;)
Chyba sobie żartujesz? W tych czasach dżentelmeni są jak na lekarstwo. Można wręcz powiedzieć,
że to gatunek wymierający. Może sam też święty nie jestem, ale kobietę zawszę puszczę przodem,
etc. A każda kobieta lubi jak się ją traktuje z należytym szacunkiem.

PS. To znaczy, że Ty się wpychasz przed dziewczyny? Bo puszczać je przodem to przecież ''''przypał''''?

Może jeszcze zatrzaskuje jej drzwi przed nosem -_- (tak miałam taki przypadek :P ale to umyślnie było :P -konskie zaloty? ;/)

Dnia 29.08.2007 o 14:37, 8bit napisał:

PS. 2 Sorki za małego off-topa.

Tu ciągle powstają offtopy :P ale to nadal offtop na temat ;) (paradoks?:P) Bo o dziewczynach w końcu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 14:46, Catastrophe-she napisał:

EEE a szkolne? Trza chodzić ;P

Nie chodzę, nie za ciekawe towarzystwo.

Dnia 29.08.2007 o 14:46, Catastrophe-she napisał:

a nie przed kompem gnić :P ;)

Nie gnije przed kompem, całe dnie na dworze (ostatnio xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 20:18, Ari Zmc napisał:

> EEE a szkolne? Trza chodzić ;P
Nie chodzę, nie za ciekawe towarzystwo.

Buehehe wybredny :P

Dnia 29.08.2007 o 20:18, Ari Zmc napisał:

> a nie przed kompem gnić :P ;)
Nie gnije przed kompem, całe dnie na dworze (ostatnio xD)

Tak sie mówi :P nie doslownie :P (no chyba ze jesteś ghoulem albo zombie:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahah!! Moje kuzynki Grajom na PS2 w Prince of Persia i nie mogą przejsc pierwszego etapu...ZAL!No ale jak juz slyszalem,kobiety mają zanizony refleks,no i oczywiscie..nie rodzą się z morderczą furią grania... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moje drogie koleżanki z mojej klasy twierdzą że my, chłopcy, gramy tylko dlatego że nie mamy dziewczyn <lol>
Ale zdziwiłem się bardzo, kiedy ostatnio się dowiedziałem, że jedna z tych koleżanek sama ma X-boxa 360, i podobno gra "w samochody"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 11:45, Vanmati napisał:

ale jak juz slyszalem,kobiety mają zanizony refleks


Zapraszam kolegę na poligon na strzelankę paintball/ASG to sie przekonamy kto ma zaniżony refleks i koordynację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 11:45, Vanmati napisał:

hahah!! Moje kuzynki Grajom na PS2 w Prince of Persia i nie mogą przejsc pierwszego etapu...ZAL!No
ale jak juz slyszalem,kobiety mają zanizony refleks,

Od KOGO słyszałeś?:P ja mu pokaże zaniżony refleks =.=
>no i oczywiscie..nie rodzą się z

Dnia 18.02.2008 o 11:45, Vanmati napisał:

morderczą furią grania... xD

EEeeeee.... mordecza furia grania... WTF? :P oczywiście, że nie NIKT sie nie rodzi z czymś takim... O_o Za to z pasją do gier rodzi sie wiele dziewczyn :P znam klika osobiście, kilka jest na gramie (niestety tu też o dziwo są w mniejszości O_o) no i jeszcze jestem ja :P (tak skromnie na koniec XDD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 11:52, lawenda napisał:

A moje drogie koleżanki z mojej klasy twierdzą że my, chłopcy, gramy tylko dlatego że
nie mamy dziewczyn <lol>

No to ja gram bo nie mam chłopa... taaa to wiele wyjaśnia ;D

Dnia 18.02.2008 o 11:52, lawenda napisał:

Ale zdziwiłem się bardzo, kiedy ostatnio się dowiedziałem, że jedna z tych koleżanek
sama ma X-boxa 360, i podobno gra "w samochody"...

Lol nie znam tej gry... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 11:52, lawenda napisał:

Ale zdziwiłem się bardzo, kiedy ostatnio się dowiedziałem, że jedna z tych koleżanek
sama ma X-boxa 360, i podobno gra "w samochody"...

U mnie też sporo koleżanek gra w samochodówki ;p mam ze 2 które nawet w csa grały (i nie powiem są bardzo ładne :D). Mam kumpele w klasie która grała w Baldurs Gate i Dungeons and Dragons i Final Fantasy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:09, mlynar911 napisał:

> Ale zdziwiłem się bardzo, kiedy ostatnio się dowiedziałem, że jedna z tych koleżanek

> sama ma X-boxa 360, i podobno gra "w samochody"...
U mnie też sporo koleżanek gra w samochodówki ;p mam ze 2 które nawet w csa grały (i
nie powiem są bardzo ładne :D). Mam kumpele w klasie która grała w Baldurs Gate i Dungeons
and Dragons i Final Fantasy :D:D

Ja pamiętam, jak jedna dziewczyna pytała się, kto mógłby pożyczyć jej NFS:Carbon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:13, AdamJam napisał:

Ja pamiętam, jak jedna dziewczyna pytała się, kto mógłby pożyczyć jej NFS:Carbon:)

Dodam jeszcze ,że moja jedna młodsza siostra grała za mnie w G1 troche ;p a druga starasza w moim wieku jest to na PS2 gra w medal of honor wojna w europie i soul calibur 2 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w średniej szkole jakoś nie pamiętam żeby jakaś dziewczyna grała / mówiła o grach / itp. No może coś tam się przewinęło o nieśmiertelnych Simsach :/. Ogólnie dziewczyny używały kompa ( z tego co zasłyszałem ) do GG, szukania na necie ściąg, ściągania plików, robienia swoich profili na fotce.pl czy innej NK ). Ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:18, KŁEJK napisał:

U mnie w średniej szkole jakoś nie pamiętam żeby jakaś dziewczyna grała / mówiła o grach
/ itp. No może coś tam się przewinęło o nieśmiertelnych Simsach :/. Ogólnie dziewczyny
używały kompa ( z tego co zasłyszałem ) do GG, szukania na necie ściąg, ściągania plików,
robienia swoich profili na fotce.pl czy innej NK ). Ech....


no masz rację - większośc kobiet nie gra nałogowo w nic oprócz simsów ;]
Choć zdażają się wyjątki, znam dziewczynę, która pogrywa i w unreal tournament :)
Generalnie, płeć piękna nie przepada za grami i nie rozumie ich, czego niestety dosyć często doświadczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:18, KŁEJK napisał:

U mnie w średniej szkole jakoś nie pamiętam żeby jakaś dziewczyna grała / mówiła o grach


A jakby powiedziała to co? Nie wywaliłbyś gał jakby jej nagle czułki wyrosły? Bo ja często nie mówię, że gram... dla dobra "rozmówcy" bo jak wyjedzie z "dziewczyna? to chyba w Simsy" to mogę się nie powstrzymać i dać w zęby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mnie wszyscy zawsze wiedzieli, że gram nałogowo, chociaż niektórzy pytali się np. "Na jakich kodach przeszłam tą i tą grę?". A o Simsy bym się nie obraziła, bo czasem grywam z kumpelami dla żartów i są świetnie śmiechy.

Parę osób nadal mnie podejrzewa, że jestem kryptograczem w wowa... ale nie, to już przeszłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kolei. Jakby powiedziała że gra to może i bym się zdziwił ale bez przesady. Chodziło mi o to że tamte dziewczyny nie miały ( na 80 % ) raczej kontaktu z grami. PC używały tylko do opisanych przeze nie wcześniej rzeczy. A jakiekolwiek rozmowy o grach / necie itp. kwitowały zniesmaczeniem / dziwnym wzrokiem / tekstem że to dziecinne i bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2008 o 20:23, Sinisiew napisał:

Generalnie, płeć piękna nie przepada za grami i nie rozumie ich, czego niestety dosyć
często doświadczam :)


A ja mam już za sobą wiele gier i całkowicie je rozumiem. Ja mam tak, że dopóki nie spróbuje to nie oceniam, dlatego wiele razy muszę spróbować, a później wciąga... no cóż może i jestem inna ::) ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:27, Fumiko napisał:

A jakby powiedziała to co? Nie wywaliłbyś gał jakby jej nagle czułki wyrosły? Bo ja często
nie mówię, że gram... dla dobra "rozmówcy" bo jak wyjedzie z "dziewczyna? to chyba w
Simsy" to mogę się nie powstrzymać i dać w zęby...


Szczerze mowiac Simy to chyba jedyna gra w ktora gra wiecej niz powiedzmy 5% plci pieknej ;p
jedyne dziewczyny o ktorych wiem ze graja w cos innego to moja sis , i jakies laski spotkane w MMORPG roznych ... wiec nie ma sie co wkurzac bo dziewczyny(przynajmniej wiekszosc ;p) (jak juz bylo wyzej wspomniane) chyba nie rozumieja innych gier niz Simy ;p;p Uwazam wiec twa agresje Fumiko za nie uzasadniona xD :p :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować