Zaloguj się, aby obserwować  
AnMaGa

Dziewczyny i gry

746 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2009 o 22:32, Catastrophe-she napisał:

> Tak, gracze-dziewczyny sa na wymarciu. Ale przez to ich "cena" jest tym wyzsza ;D

Bez dziwnych tekstów o cenach graczek mi tu :P z reszta możesz sie wytłumaczyć o co ci
chodziło z ta cena ;P


Nie nie, lepiej nie. Co sie bede pograzal xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 22:25, Catastrophe-she napisał:

Odkopuję ten temat od czasu do czasu, myśle ze warto bo to głównie temat też dla dziewczyn
na gramie, które moga sie wypowiedzieć, pokazać że jednak istnieją:P

A istnieją. Kto szuka ten znajdzie ;-D.

Dnia 03.02.2009 o 22:25, Catastrophe-she napisał:

Spamu nie spamu.. lepsze to niż zabawy słowne itp. tematy :P

A, no faktycznie. ;-)

btw: co to jest TB&TB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 22:37, KŁEJK napisał:

A istnieją. Kto szuka ten znajdzie ;-D.

No nie wiem czy zaliczasz sie do szukających:P

Dnia 03.02.2009 o 22:37, KŁEJK napisał:

btw: co to jest TB&TB ?

The Bold & The Beautiful.. Moda na sukces ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 22:46, Catastrophe-she napisał:

No nie wiem czy zaliczasz sie do szukających:P

Zależy co masz na myśli ;-D. W każdym razie grające dziewczyny to może i rzadkość, ale mnie one nie przeszkadzają [ i chyba nikomu innemu też, no chyba że jakiemuś szowiniście ].

Dnia 03.02.2009 o 22:46, Catastrophe-she napisał:

> btw: co to jest TB&TB ?
The Bold & The Beautiful.. Moda na sukces ;D

Wybacz ale nie oglądam takich badziewi :P więc nie jestem w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce sie podzielić swoimi spostrzeżeniami.
Wszyscy uważają że kobiety grające w gry są rzadkością, ale mężczyzn, którzy grają w wiele typów gier można ze świecą szukać.
W przeciągu swojego 25 letniego życia nie spotkałam jeszcze faceta, który by miał większe pojęcie o grach (na PC) ode mnie (może to niezbyt skromne) i był prawdziwym pasjonatom.
Ale chce uświadomić wszystkich, że jeżeli dziewczyna interesuje się grami to nie musi być głupia, brzydka i nudna. Nic podobnego, ja mam wiele pasji (książki, sinologia, sport, film, muzyka, teatr) , właśnie kończę studia na Politechnice Łódzkiej na kierunku informatyka i lubię spotykać się z przyjaciółmi.
Grami interesuje się od 4 roku życia (mam o 11 lat starszego brata więc się proszę nie dziwić) i tak naprawdę lubię wszystko od gier Akcji, Bijatyk, Sportowe, Przygodowe, Symulacji, RPG, Strategii, RTS, FPS. Moimi ulubionymi są m.in. Drakan, Unreal Tournament , Half-Life, Mechwarrior, Baldur, NWN, Diablo, Eye of the Beholder, Ishar i inne, mogę wymieniać więcej, ale po co. Obecnie grywam w Drakensanga i King''s Bounty.
Zachęcam do rozwinięcia tematu. I pozdrawiam wszystkich pasjonatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 21:32, Assassin9 napisał:

Chce sie podzielić swoimi spostrzeżeniami.
Wszyscy uważają że kobiety grające w gry są rzadkością, ale mężczyzn, którzy grają w
wiele typów gier można ze świecą szukać.
W przeciągu swojego 25 letniego życia nie spotkałam jeszcze faceta, który by miał większe
pojęcie o grach (na PC) ode mnie (może to niezbyt skromne) i był prawdziwym pasjonatom.

Ale chce uświadomić wszystkich, że jeżeli dziewczyna interesuje się grami to nie musi
być głupia, brzydka i nudna. Nic podobnego, ja mam wiele pasji (książki, sinologia, sport,
film, muzyka, teatr) , właśnie kończę studia na Politechnice Łódzkiej na kierunku informatyka
i lubię spotykać się z przyjaciółmi.
Grami interesuje się od 4 roku życia (mam o 11 lat starszego brata więc się proszę nie
dziwić) i tak naprawdę lubię wszystko od gier Akcji, Bijatyk, Sportowe, Przygodowe, Symulacji,
RPG, Strategii, RTS, FPS. Moimi ulubionymi są m.in. Drakan, Unreal Tournament , Half-Life,
Mechwarrior, Baldur, NWN, Diablo, Eye of the Beholder, Ishar i inne, mogę wymieniać
więcej, ale po co. Obecnie grywam w Drakensanga i King''s Bounty.
Zachęcam do rozwinięcia tematu. I pozdrawiam wszystkich pasjonatów.



Skoro nie gramy w "wiele typow gier", to w co ? Chodzi mi o to, jaki gatunek przypisujesz do facetow? (pewnie FPS ;))

Ja osobiscie interesuje sie fantastyka, historia (hoho, kocham historie), filmem, grami (rpg, rts, fps, czasem rowniez inne gatunki), angelologia nieco, co jest skutkiem jednej z ksiazkek, ktora czytalem itd. itd. ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówię oczywiście o swoim doświadczeniu.
Raczej mężczyźni (których znam) skupiają się wokół kilku tytułów (głównie z rodzaju FPS, RTS, MMO, Sportowe) i nie obchodzą ich tytuły starsze (klasyczne RPG typu StoneKeep) bądź z innego gatunku (Symulacje takie jak mój ulubiony Mechwarrior, bądź strategie turowe np. Etherlords).
Jeżeli się mylę, to fajnie byłoby poklikać z zapaleńcami, dla których gry to sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 21:52, Assassin9 napisał:

Mówię oczywiście o swoim doświadczeniu.
Raczej mężczyźni (których znam) skupiają się wokół kilku tytułów (głównie z rodzaju
FPS, RTS, MMO, Sportowe) i nie obchodzą ich tytuły starsze (klasyczne RPG typu StoneKeep)
bądź z innego gatunku (Symulacje takie jak mój ulubiony Mechwarrior, bądź strategie turowe
np. Etherlords).
Jeżeli się mylę, to fajnie byłoby poklikać z zapaleńcami, dla których gry to sztuka.


Dla mnie dobra gra to jak dobry obraz. W odpowiednio zrobiona zapatrzysz sie na dlugie chwila nic poza nia nie zobaczysz.. Ale to tylko moje zdanie xd

Sam ostatnio pogrywam w Gothic III. 3 raz bodajze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 16:17, Mroku21 napisał:

Z moich znajomych to albo grają w Simsy (bleeeee ;p) albo w nic nie grają.


Moje znajome>twoje znajome. Moje organizują sobie turnieje w Quake :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 21:52, Assassin9 napisał:

Mówię oczywiście o swoim doświadczeniu.
Raczej mężczyźni (których znam) skupiają się wokół kilku tytułów (głównie z rodzaju
FPS, RTS, MMO, Sportowe) i nie obchodzą ich tytuły starsze (klasyczne RPG typu StoneKeep)
bądź z innego gatunku (Symulacje takie jak mój ulubiony Mechwarrior, bądź strategie turowe
np. Etherlords).
Jeżeli się mylę, to fajnie byłoby poklikać z zapaleńcami, dla których gry to sztuka.


Grasz w stare RPGi, Mechwarriora i gry pokroju Astral Masters czy Etherlords?

Wyjdź za mnie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wiele znajomych, które pogrywają w gry komputerowe, zwłaszcza cRPG. Jedna z nich ma wieloletni staż w graniu (I mean, jest obeznana ze starszymi tytułami i wszelkimi klasykami) - pewnie dlatego też jest zajęta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 21:56, Izrafel92 napisał:

Dla mnie dobra gra to jak dobry obraz.


Dobrze powiedziane, z tym, że abstrakcja w robieniu gier raczej mija się z celem :D.

A moje kumpele w nic nie grają :S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 22:22, KoLoS napisał:

Mam wiele znajomych, które pogrywają w gry komputerowe, zwłaszcza cRPG. Jedna z nich
ma wieloletni staż w graniu (I mean, jest obeznana ze starszymi tytułami i wszelkimi
klasykami) - pewnie dlatego też jest zajęta ;)

A ja mam tak ponad 7 letni na PC i 11 :o w ogóle..(gta na psx;d) i nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 21:32, Assassin9 napisał:

Chce sie podzielić swoimi spostrzeżeniami.
Wszyscy uważają że kobiety grające w gry są rzadkością, ale mężczyzn, którzy grają w
wiele typów gier można ze świecą szukać.
W przeciągu swojego 25 letniego życia nie spotkałam jeszcze faceta, który by miał większe
pojęcie o grach (na PC) ode mnie (może to niezbyt skromne) i był prawdziwym pasjonatom.

Pasjonatem chyba.. nvm nie spotkałaś?:d Hm.. ja w sumie nie badałam wiedzy o grach ;)

Dnia 04.02.2009 o 21:32, Assassin9 napisał:

Ale chce uświadomić wszystkich, że jeżeli dziewczyna interesuje się grami to nie musi
być głupia, brzydka i nudna. Nic podobnego, ja mam wiele pasji (książki, sinologia, sport,
film, muzyka, teatr) , właśnie kończę studia na Politechnice Łódzkiej na kierunku informatyka
i lubię spotykać się z przyjaciółmi.

Trudne były te studia?:P Bo nie wiem czy sie w nie pakować..:P

Dnia 04.02.2009 o 21:32, Assassin9 napisał:

Grami interesuje się od 4 roku życia

Wow ;d ja od 5 :P

Dnia 04.02.2009 o 21:32, Assassin9 napisał:

(mam o 11 lat starszego brata więc się proszę nie
dziwić) i tak naprawdę lubię wszystko od gier Akcji, Bijatyk, Sportowe, Przygodowe, Symulacji,
RPG, Strategii, RTS, FPS. Moimi ulubionymi są m.in. Drakan, Unreal Tournament , Half-Life,
Mechwarrior, Baldur, NWN, Diablo, Eye of the Beholder, Ishar i inne, mogę wymieniać
więcej, ale po co. Obecnie grywam w Drakensanga i King''s Bounty.
Zachęcam do rozwinięcia tematu. I pozdrawiam wszystkich pasjonatów.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 21:56, Izrafel92 napisał:

Dla mnie dobra gra to jak dobry obraz. W odpowiednio zrobiona zapatrzysz sie na dlugie
chwila nic poza nia nie zobaczysz.. Ale to tylko moje zdanie xd

Jak poetycko, jak romantyzmem zaleciało ;D I chyba co innego niż obraz miałeś na myśli.. ;P

Dnia 04.02.2009 o 21:56, Izrafel92 napisał:

Sam ostatnio pogrywam w Gothic III. 3 raz bodajze.

Podobno do..kitu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 22:26, kurczak-AFC napisał:

Dobrze powiedziane, z tym, że abstrakcja w robieniu gier raczej mija się z celem :D.

A moje kumpele w nic nie grają :S.

Moje też nie martw się:PNo może poza jedną... I jeszcze jakąś co ledwo znam w Diablo pogrywa :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 23:05, Catastrophe-she napisał:

A ja mam tak ponad 7 letni na PC i 11 :o w ogóle..(gta na psx;d) i nic:P

Bo za mało się starasz ;-D.

A co do tematu ... hm ... sam gram na pc już jakiś czas [ obecnie katuję drugiego piecyka, a gdzieś w kącie kurzy się Amiga z mnóstwem dyskietek a może i pamiętny Pegasus by się tam znalazł ]. Grających dziewczyn znam ... uhm ... no kilka by się znalazło. Z moich obserwacji wynika że dziewczyny dość łatwo pochłaniają wszelkie rpgi a czasem i fpsy. Choć to pewnie zależy od indywidualnych upodobań. Grać każdy przecież może ;-). Sam nieraz i nie dwa miałem sytuację że wciągały mnie "starocie" typu DN3D czy TTD ... a pamiętnego Q1 i shamblera do dziś wspominam nader miło :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 23:10, Catastrophe-she napisał:

Trudne były te studia?:P Bo nie wiem czy sie w nie pakować..:P


Jeżeli myślisz o Politechnice Łódzkiej i o grach to wybierz FTIMS (jest specjalność Gry komputerowe i multimedia). Ja byłam na EEIA (Elektrotechnika, Elektronika, Informatyka i Automatyka). Politechnika nie jest prosta (ja byłam jedną z 5 dziewczyn wśród 200 facetów), ale jestem ambitna i nie poddałam się. Ale uprzedzam na EEIA z programowaniem nie jest najlepiej (raczej bardziej się sieci komputerowe liczą). Chodź niedługo mamy stworzyć specjalność o grach komputerowych i może zostanę i będę tego uczyć.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 23:15, KŁEJK napisał:

> A ja mam tak ponad 7 letni na PC i 11 :o w ogóle..(gta na psx;d) i nic:P
Bo za mało się starasz ;-D.

To facet ma sie starać!!!!11oneoneoneleven :P

Dnia 04.02.2009 o 23:15, KŁEJK napisał:

A co do tematu ... hm ... sam gram na pc już jakiś czas [ obecnie katuję drugiego piecyka,
a gdzieś w kącie kurzy się Amiga z mnóstwem dyskietek a może i pamiętny Pegasus by się
tam znalazł ]. Grających dziewczyn znam ... uhm ... no kilka by się znalazło. Z moich
obserwacji wynika że dziewczyny dość łatwo pochłaniają wszelkie rpgi a czasem i fpsy.
Choć to pewnie zależy od indywidualnych upodobań. Grać każdy przecież może ;-). Sam nieraz
i nie dwa miałem sytuację że wciągały mnie "starocie" typu DN3D czy TTD ... a pamiętnego
Q1 i shamblera do dziś wspominam nader miło :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie zdarzyło spotkać dziewczyna grającej w PC mówię w szczególności o swoich koleżankach ze szkoły, z podwórka xD, bo będąc na PGA zauważyłem że jest tam trochę dziewczyn nawet nieźle pocinających, doznałem szoku no jak dziewczyny i gry, to nie możliwe a jednak, niektóry nawet ciskały facetów. Mówie tu w szczególności o Polsce w np w Stanach to dziewczyn grających w gry jest ok 40% ale moge się mylić. Chociaż mam koleżankę która gra w CS''a ale to jest jedyny taki wyjątek a szkoda ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować