Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zagraj z BenQ - etap 2

86 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2007 o 17:45, Ari Zmc napisał:

Kiedy wyniki konkursu Liga Mistrzów ?


O to należałoby pewnie zapytać Spaykiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, pomyliłem się chyba tylko w pytaniu o gry z Blizzarda. Dałem 20 bo jak dla mnie World of Warcraft: The Burning Crusade może już być stworzony. A to, że jeszcze go nie wydali to już inna sprawa. Gdyby pytanie brzmiało Ile gier wydała dotychczas firma Blizzard Entertainment- nie było by dyskusji, a tak? Ktoś ma precyzyjny wgląd w proces tworzenia World of Warcraft: The Burning Crusade? CDP?
Jak dla mnie naciągane pytanie ale mniejsza o to:P, a dzisiejsze pytania są... bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jeden błąd w poprzendim etapie.

Dziwi mnie tylko odpowiedź na pytanie o maksymalną ilość ludzi grających na raz... Z tego co wszędzie znalazłem, to 250 000 to była maksymalna ilość ludzi którzy posiadają konta, co nie oznacza, że wszyscy oni grają jednocześnie :| Pytanie było niejasno sformułowane, ja wziąłem to jako jedno z tych podchwytliwych i odebrałem to tak: maksymalnie było 250k kont, więc na pewno wszyscy nie byli online w tym samym czasie, dlatego dałem 125k.
Ciekawe ile jeszcze osób się na tym wyłożyło i czy na pewno ekipa GRAM.PL miała rację co do odpowiedzi na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto wymysla te pytania(zreszta jak wszystkie na gram.pl) ale powinien znalezc sobie hobby nowe, albo kobiete :p Hardcore maksymalny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce zagrać to proszę bardzo, ale dla mnie konkurs to musi byc przede wszystkim zabawa. Nie mam ochoty szukać po necie odpowiedzi na te pytania. Zwycięzcy gratuluje bo ma anielską cierpliwość. Konkurs z AMD był o niebo lepszy- można było się wykazać nie tylko wiedzą, ale i inwencją twórczą, a przy okazji nieźle się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 dobrze i poki co 8 odpowiedzi znalazlem na 2 etap. Może ten kto to wymyślał przyzna się na forum? :-) Z pewnością są tacy co chcą mu pogratulować ... umiejętności tworzenia pytań które powalą każdego kto nie dostanie do ręki gotowych odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym etapie miałem od 8 do 10 dobrych odpowiedzi. Dwa pytania strzelałem i nawet nie pamiętam co zaznaczyłem. ;) Z obecnego etapu mam póki co znalezione 8 odpowiedzi z czego nie jestem wszystkich pewny, a jeszcze pozostaje mi znaleźć odpowiedzi na dwa pytania. Oj nie wiem czy się dzisiaj z tym wyrobię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzelałem Strzelałem i pewnie będe strzelał. Ciekawe kto układa te pytania są naprawdę trudne, ale cóż w końcu to konkurs i nie ma nic za darmo, może parę punktów uzbieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie mam czasu na szukanie tych pytań. Strzelałem wszystko, i wiem że nic nie wygram. W każdym razie życzę wytrwałości w szukaniu innym forumowiczom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, bo wy to się tak szybko poddajecie. Godzina poszukiwań i już prawie większość pewna, z dwoma mam jeszcze zagwozdkę. Ale do końca etapu jeszcze 2 dni, więc pewnie znajdę... Nie poddawać się, nie ma rzeczy niemożliwych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować