Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2009 o 18:56, Inuki napisał:

Co do gry to coraz bardziej zastanawiam się nad wersją PC.


Zgadzam sie z DragonLord. Jesli masz PC, ktory spelnia wymagania gry to wez te wersje. Raz, ze o 100 PLN tansza (jak nie masz co robic z kasa to moge podac numer mojego konta :)) dwa, ze bardziej dopracowana. Zas po trzecie na PC beda dostepne fanowskie mody zupelnie za darmo do sciagniecia. Po za tym w tej wersji ma byc tez dostepny widok izometryczny, cos jak bylo w grach typu Baldur`s Gate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 18:20, Dandelion1 napisał:

http://tvgry.pl/?ID=673
Gramy z Dragon Age.


Filmik obejrzałem i jestem pod wrażeniem. Fakt, że za dużo nie pokazali ale i tak jestem zadowolony. Czuć klimat od tej gry ;) Tylko wygląd postaci trochę mnie denerwuje...szczególnie te lewitujące tarcze na plecach bohaterów ;/
Ale ogólnie jest super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 20:01, Wijet napisał:

I co jak tam z tym Dragonem na konsole? Wie ktoś czy się fajnie gra na konsoli bo niestety
na PS3 nie ma Fable :(.


Tak jak pisali DragonLord i Wojman wyżej gra jest uproszczona względem pecetowej, nie będzie modów, ale nie twierdze, że na konsoli grać się nie da wręcz przeciwnie gra powinna zapewnić godziny b.dobrej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko będe mial gotówke to DA zamówie napewno ;) Lubie wiele gier od Bioware , grałem w Baldury , NWN 2 ,
Mass Effect i wiele innych. Mam nadzieje , że ta produkcja będzie trzymac klimat pozostałych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 20:16, zBiK93ck napisał:

Zgadzam się czuć bardzo ''fajny'' klimat nawet taki swojski a la Wiedźmin. ;p


Oby DA było lepsze od Wiedźmina ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 20:20, Oloninho napisał:

> Zgadzam się czuć bardzo ''fajny'' klimat nawet taki swojski a la Wiedźmin. ;p

Oby DA było lepsze od Wiedźmina ^^


Wiedźmin jest b.dobrą grą i przyjemnie się przy niej spędzało czas, ale wszystko wskazuje na to, że Dragon Age: Origins zmiecie konkurencje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 20:16, zBiK93ck napisał:

Zgadzam się czuć bardzo ''fajny'' klimat nawet taki swojski a la Wiedźmin. ;p


Mi się przypomniał Baldur''s Gate właśnie. Gra będzie dobra...tego jestem pewny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 20:32, zBiK93ck napisał:

Wiedźmin jest b.dobrą grą i przyjemnie się przy niej spędzało czas, ale wszystko wskazuje
na to, że Dragon Age: Origins zmiecie konkurencje ;D


Popieram, też mam nadzieję, że przebije Wieśka ( i na bok z patriotycznym podejściem ;))
Jestem pewny wielu godzin wspaniałej zabawy (uwielbiam te finishing moves) i zadowala mnie poziom trudności gry.
Jedyne czego się obawiam, to ze będzie zbyt hack''n''slashowa rozgrywka, w sensie przeciwnicy będą się czaić na każdym kroku i za każdym zakrętem.... sama dobra historia i cutscenki mogą nie wystarczyć na RPG dekady, jeśli popsuje to "pólgodzinna walka by przejść od spożywczaka do kowala" ^_^

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 20:50, Piotrbov napisał:

Ja tak teraz sobie oglądam te Warden''s Quest i coraz większą ochotę mam na tą grę. Chyba
jednak kupię ją.


Też oglądam...Ja od samego początku na nią czekam..od pierwszych zapowiedzi. Prawdziwy fan gatunku nie powinien ją ominąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 21:08, Longer napisał:

Też oglądam...Ja od samego początku na nią czekam..od pierwszych zapowiedzi. Prawdziwy
fan gatunku nie powinien ją ominąć.


Tylko, że na początku nie chciałem jej kupić z powodu kasy ( Gram teraz regularnie Aion''a ), lecz jak to oglądam, to chyba jakieś ostatnie grosze się uzbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 19:54, Wojman napisał:


Zgadzam sie z DragonLord. Jesli masz PC, ktory spelnia wymagania gry to wez te wersje.
Raz, ze o 100 PLN tansza (jak nie masz co robic z kasa to moge podac numer mojego konta
:)) dwa, ze bardziej dopracowana. Zas po trzecie na PC beda dostepne fanowskie mody zupelnie
za darmo do sciagniecia. Po za tym w tej wersji ma byc tez dostepny widok izometryczny,
cos jak bylo w grach typu Baldur`s Gate.


Ostatnia gra w jaką grałem na PC, to był "Wiedźmin" :-) Nie lubię grać na PC, a w "Dragon Age" musiałbym dodatkowo grać na laptopie :-/ Zgodzę się jednak, że w porównaniu z wersją na PC, wersja na konsole jest strasznie okrojona i uproszczona. Ten ten brak rzutu izometrycznego i zbyt łatwy poziom trudności (nie lubię jak jest za łatwo) trochę mnie odpychają od wersji konsolowej. Na PC właściwie martwi mnie tylko kwestia oficjalnego DLC; jak to się będzie ściągać? Przez EA Store? Płacimy też kartą, tak jak na PSN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można oglądać?

Wracając do filmiku z GOL-a, to animacja postaci bardzo przypomina tą z Mass Effect. Nie za bardzo mi to odpowiada, bo tam postacie poruszały się dosyć lamersko. Imo animacja twarzy przy cut-scenkach very nice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja lekko wrócę do DLC... Jeszcze jakiś czas temu - byłem przeciwny DLC. Teraz, kilka dni przed premierą... Prawie na 100% je kupię ^^ Poprostu oglądając gameplay''ie, czytając książkę (trochę inna sprawa już) tak się wciągnąłem w świat DA oraz fabułę. Ale cóż, poczekamy kilka dni i przekonamy się sami...

@Inkuki

Najprawdopodobniej karta ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 12:58, Tank napisał:

Text languages - English, French, German, Italian, Spanish, Czech, Hungarian, Polish
and Russian
Full VO languages - English, French, German, Polish and Russian"

Bardzo pocieszające jest to, że wśród klientów gier cRPG Polacy są wśród pierwszej piątki na świecie. Na pewno wiele pomógł tu Wiesiek oraz duża sprzedaż serii BG i spolszczonych gier Bioware przez lata. I chyba jest się z czego cieszyć.
Warto zauważyć, że nie ma wśród Full VO języka hiszpańskiego i włoskiego, choć liczba potencjalnych graczy może być tam sporo większa niż nasze teoretyczne 30 mln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 21:44, Oloninho napisał:

@Inkuki

Najprawdopodobniej karta ^^


No właśnie patrzę sobie na EA Store i chyba jednak karta; to dobrze :-) Co do świata Dragon Age, to ja też jestem świeżo po przeczytaniu książki i nie ukrywam, że naprawdę jestem pod wrażeniem. Kawał świetnej lektury; polecam każdemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować