Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2009 o 14:33, Konrad512 napisał:

Nie polecam EA store, gra jest aktywna tylko przez rok, po tym czasie musisz kupić całą
grę od nowa (jeżeli chcesz w nią sobie pograć ;P). Ja czekam na EK! :D


Eee... grę można ściągać ile się chce przez rok, po tym czasie, jeśli chcesz ją znowu ściągnąć od nich, to musisz kupić.
Jest dużo lepiej niż jak mówisz, ale sux anyway...

EDIT: a przynajmniej tak było jak ostatnim razem (w sumie kawał czasu temu) coś tam kupowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonilem do EA Polska, na pudelku od pre-ordera EK Dragon Age jest numer telefonu. Pan z dzialu Pomocy Technicznej powiedzial, ze nie ma zadnej obsuwy w terminie wydania gry Dragon Age w Polsce, jedynie w niektorych sklepach produkcja ta moze sie pojawic z jednodniowym opoznieniem. Wydawca gry chyba wie najlepiej jak wyglada sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mogliby, choć nadal sądzę, że mogli by podać także i przyczynę tej nowej reklamy nazywanej "Problemami Technicznymi z Grą" ^^

Skoro 1-3 dni to poproszę o dodatkowego itemka do pudełka - zasługujemy na to za czekanie i rozgardiasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 14:44, Wojman napisał:

jedynie w niektorych sklepach produkcja ta moze sie pojawic
z jednodniowym opoznieniem. Wydawca gry chyba wie najlepiej jak wyglada sytuacja.


Mam tylko nadzieję, że gram.pl nie należy do tych "niektórych sklepów"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i wszystko jasne, teraz trzeba tylko cierpliwie czekać :)

WoytaZ - jeden dzień w tą czy w inną nie robi różnicy przecież :) bedzie jak bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 14:46, Marcin08 napisał:

no i wszystko jasne, teraz trzeba tylko cierpliwie czekać :)

WoytaZ - jeden dzień w tą czy w inną nie robi różnicy przecież :) bedzie jak bedzie...


O ile UPS dowozi w soboty, to jeszcze ujdzie.
W przeciwnym wypadku jeden dzień obsuwy na gram to 3 dni bez DA:O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zakupiłem cyfrową wersje i co z tego że mam rok na granie :P Ja i tak pewnie za 3 miechy bym sprzedawał swoją kopię na konsoli bo gier nie kolekcjonuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 14:27, alexiej napisał:

Żartujesz! Serio?! To po kiego ja jeszcze się martwię, zamiast ściągać? [ciach]


No z tego co mi pokazuje, to stone prisoner jest na digital download deluxe ed.
Co do konta EA, to nie mam pojęcia, ale chyba możesz przez rok sciągać. Nic nei stoi na przeszkodzie, by tą grę sobie gdzieś wypalić i schować gdzieś płyty w bezpieczne miejsce ( jest w partach podobno)
Ja niestety tylko steam, a Dragon Age w sklepie zamówiłem ( fizyczny nośnik)

BTW: No już nie mogę się jutra doczekać, chyba zaraz polecę po środki "uśmierzające" do sklepu "lontompolowego" i się zahibernuję do jutra rana, bo już kompletnie nie mam co robić ^^ a gamepaly''ów nie chce już oglądać, byle tylko nie przesadzić i się dobudzić jutro o 9 rano, hehe :P
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pariah - Zazdroszczę, bo ja mam zamówienie odbierać w metre, a skoro nadal nic nie wiadomo, to ... I jeszcze jutro mam piekielny dzień;/

Chyba włączę sobie na x360 bf''a i pociupam na multi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 14:44, Wojman napisał:

Zadzwonilem do EA Polska, na pudelku od pre-ordera EK Dragon Age jest numer telefonu.
Pan z dzialu Pomocy Technicznej powiedzial, ze nie ma zadnej obsuwy w terminie wydania
gry Dragon Age w Polsce, jedynie w niektorych sklepach produkcja ta moze sie pojawic
z jednodniowym opoznieniem. Wydawca gry chyba wie najlepiej jak wyglada sytuacja.


Ty kupiłeś tego pre order paka w Empiku jak ja, no nie? I kiedy idziesz grę odebrać? Jutro? Bo dziś byłem i powiedzieli, że jutro będzie (chyba że EA zapomniał o Empiku ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić, takiej akcji nie było od czasu poszukiwania poziomu z krowami w Diablo 1 lub z rakotwórczością gumy "turbo":O Wszyscy wiedzą, ale nikt nie widział...

Współczuję tu wszystkim preorderowcom. Zwykle to oni dostają po tyłku z powodu piątkowych premier. Trzymajcie się ludzie, wraz z pierwszym (udanym) odpaleniem DA o wszystkim zapomnicie. Ja na łowy wyruszam jutro... zobaczymy czy DA będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 15:07, dr-przekora napisał:

Współczuję tu wszystkim preorderowcom. Zwykle to oni dostają po tyłku z powodu piątkowych
premier. Trzymajcie się ludzie, wraz z pierwszym (udanym) odpaleniem DA o wszystkim zapomnicie.
Ja na łowy wyruszam jutro... zobaczymy czy DA będzie.


Ja tam dalej mam do GRAM żal za premierę NWN2 i bynajmniej nie zdziwię się jeśli sytuacja się powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok kupilem w EA ale jak do ..... zmienic jezyk bo jak widze chyba pobiera mi polska wersje a chcialem angielska z napisami :P czy ktos wie gdzie to zmienic bo program mnie sie o nic nie pytam przed pobraniem bo po zalogowaniu w downloaderze mialem juz dodana po polsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować