Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2009 o 19:17, Marcin08 napisał:

dałbyś linka do tego info?


Tu masz wątek z forum na którym padło info.
http://dragonage.com.pl/viewtopic.php?p=7429#7429
Warto dodać, ze ekipa Bioworld (które jest podstroną EA) ma wtyki u wydawcy i raczej wiedzą co mówią.

Ja tam bardziej wierzę im i GOLowi niż nieogarom z MM/Empiku.

Anyway czuje się jak na wojnie. Totalny chaos informacyjny. Pewnie to element ''kampanii reklamowej'' xD
W końcu lepiej zapamiętamy grę przed której premierą gryźliśmy paznokcie "o Boże i co to będzie!" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem sobie ostatnio z ciekawości "Kreator bohaterów gry Dragon Age:Początek" i zaskoczyło mnie to. Szczerze zaskoczyło. Myślałem że to będzie równie rozbudowany kreator co w NWN2 a tu zupełnie inny edytor. x]. Taki dokładny ;]. Coraz bardziej mnie kusi do zakupu tego tytułu. Tylko że nigdzie mi nie sprzedadzą. ;/. Mam tylko 11 lat. ;[. Mogę kupić najwyżej w sklepie gramer.pl xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

popros mame albo tate, jezeli oni wyraza zgode to chyba nie bedzie problemu ? :) chociaz moze ich odstraszyc cena :) 139zl piechota nie chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 19:52, Jagged napisał:

popros mame albo tate, jezeli oni wyraza zgode to chyba nie bedzie problemu ? :) chociaz
moze ich odstraszyc cena :) 139zl piechota nie chodzi :)

Właśnie. Bo nie chodzi tylko o wiek. W tej chwili mnie nie stać na ten tytuł. Może poczekam z rok (lub więcej) aż będzie kosztować ok. 60 zł. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 19:52, Jagged napisał:

popros mame albo tate, jezeli oni wyraza zgode to chyba nie bedzie problemu ? :) chociaz
moze ich odstraszyc cena :) 139zl piechota nie chodzi :)


I fakt, że gra jest dość brutalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pudełku jest ostrzeżenie, że materiał zawarty w grze jest przeznaczony dla dorosłych. Więc żeby potem się nie zdziwili rodzice jak synek będzie dobierał się do Morrigan:;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już zależy od rodziców ;) Chociaż fakt faktem, że Dragon Age to naprawde jak na RPG
to brutalna gra..
i 18+ to 18+. NWN2 to jeszcze, brutalności jako takiej tam nie było , no i gra 12+ więc radziłbym mu troche podrosnąć ;))
A jak już przy wątku miłosnym jesteśmy...romansować można z każdą płcią piękną czy tylko z Morrigan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff, jadnak tak jak mówiłem skończyło się na krzyku i plotach.

Z innej beczki słyszałem na GOL, że dragon ma kosztować 129zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 20:15, RamiroPL napisał:

Z drużyny tylko z Morrigan, ale podobno ma być dom publiczny, w którym nawet ze zwierzęciem
będzie można.


Nie może być ;p hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że z każdą płcią piękną, nie tylko z Morrigan. No i pozostaje oczywiście opcja zostania homoseksualistą ^^

Sebuuu98
W sumie, to mógłbyś spróbować kupić nawet w Empiku, czy w MM. Są jakieś szanse, że Ci sprzedadzą. Ewentualnie, możesz powiedzieć, że miałeś załatwić jakąś sprawę w okolicy, a brat (starszy) Cię poprosił, żebyś przy okazji kupił grę ; )

Edit: A z Lelianą nie można? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 20:15, RamiroPL napisał:

Z drużyny tylko z Morrigan, ale podobno ma być dom publiczny, w którym nawet ze zwierzęciem
będzie można.


Ze zwierzęciem to ja podziękuje...nawet w grze bym nie był do tego zdolny ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W starym dobrym już legendarnym falloucie też można było to robić ze zwierzęciem za pienążki i nie było problemu.. Tyle lat później i Dragon Age wyzywją jak to twórcy przesadzili;-)

Mi psuje ostry brutalny klimat Dragon Age. Fallout był pod tym względem identyczny, twardy, niebezpieczny, nieprzewidywalny, zaskakujący, bezkompromisowy. A w DA wystrczyło trochę krwi pokazać w trailerku by grę okrzyknąć dla dzieciaków i taki tam bla bla bla.

Nie jest to gra dla dzieciaków więc nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję BioWare, trafiła się wadliwa partia, druga płyta, tam jest język PL, wywala się podczas instalacji... oby się z tym szybko uporali. :( Ja chcę działającąą. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 21:04, RazorBMW napisał:

Gratuluję BioWare, trafiła się wadliwa partia, druga płyta, tam jest język PL, wywala
się podczas instalacji... oby się z tym szybko uporali. :( Ja chcę działającąą. :<


Kupiłeś już? Płyta z polonizacją nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować