Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

:D
Już widzę jak ta inicjatywa coś da.
Spróbujcie publicznego samospalenia pod centralą Empika, może przynajmniej napiszą o was w gazetach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FAIL

Jeszcze nie otrzymałem gry (wersji podstawowej). Strona UPS''a mówi, że otrzymali drogą elektroniczną dane na temat przesyłki (kiedy powinna być u mnie w domu już w piątek). Naprawdę chciałem Wam dać szansę po Wiedźminie, ale najwidoczniej nic się nie zmieniło.

Chyba robicie jakiś konkurs na hasło reklamowe. Proponuję "Gramer - takiego rozczarowania jak u nas to nigdzie nie znajdziesz!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory (jakieś 12% gry) gra się wyśmienicie.
Jedyne co przeszkadza to zdarzające się czasem cięcia kwestii mówionych w polskim dubbingu i błędy w pisowni i tłumaczeniu, a od strony designu wykonanie dalszego planu (w przeciwieństwie do wnętrz, te są dopracowane bardzo starannie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 17:54, Ecko09 napisał:

>

No chyba Alistair może. Czy ktoś tam inny. Tylko, ze ja nie wiem JAK to się robi.


Leliana, ma na pasku skili te umiejetnosc...


Czy ktos może wrzucic zdjęcie z położeniem Szczytu Wojownika i wioską w której znajduje się golem ? Rozmawiałem z obojga npc na temat tych Qestów ,ale na mapie lokacje mi się nie pojawiły .... nie wiem w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2009 o 17:39, Marco_Polo napisał:

Jedyne co przeszkadza to zdarzające się czasem cięcia kwestii mówionych w polskim dubbingu
i błędy w pisowni i tłumaczeniu, a od strony designu wykonanie dalszego planu (w przeciwieństwie
do wnętrz, te są dopracowane bardzo starannie).

Od razu też zwróciłem na to uwagę. O ile wnętrza są bardzo klimatyczne, to dalszy plan wygląda jak za czasów PS one. Dziwi fakt że jako tła nie zastosowali statycznych ładnie dopracowanych plansz( bodajrze jak w Drakensang)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Dragon Age powiem tyle - gra jest wspaniała. Ubóstwiam ją po stukroć, pomimo niedoskonałej (acz bardzo dobrej) grafiki. Klimatem i fabułą dorównuje BG, rozbudowaniem przebija. W ten weekend naliczyło mi 22h gry. Wciąga jak narkotyk. Mogę śmiało stwierdzić, że stary, dobry Baldur po 12 latach doczekał się godnego następcy! Wiwat BioWare!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddałem grę do reklamacji i dostałem nowe płytki i problem się powtarza dalej płyta się muli w napędzie lecz jak klikam na DVD w Moim Komputerze to zaczyna znowu mulic i nie może przeczytać płyty . Nie mogę zainstalować gry proszę o pomoc a najlepiej jeśli ktoś mógł by mi pomóc z CDP.

PS. Dodam że nie czyta mi 1 jak i 2 płytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 18:51, Jagged napisał:

spróbuj u kolegi najpierw :)


To wiem ze ja mam coś nie tak i mam błąd ale teraz chciał bym aby CDP pomógł mi go rozwiązać.

zBiK93ck
---> na pewno nie ponieważ sprawdzałem już wiele płyt i czyta je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 18:53, gamemaster napisał:

To wiem ze ja mam coś nie tak i mam błąd ale teraz chciał bym aby CDP pomógł mi go rozwiązać.


A po kiego diabła CDP ma pomagać tobie z grą której nie wydaje? Sprawdź kto tą grę wydaje w Polsce i do nich zwróć się po pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować