Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Też się trochę z tym męczyłem na hardzie, ale jest to spokojnie do zrobienia. Daj wszystkim ognistą broń, często pauzuj - korzystaj z błyskawicy i płomieni. Poza tym opłaca się zmieniać pozycję bohaterów wokół bossa, a nie pozostawiać ich tak jak sami się ustawią. Jak masz łotra to ustaw go za plecami ogra. Magiem biegaj i rzucaj płomienie przy okazji zwracając uwagę, żeby nie dojechać swoich (nie wiem czy masz FF, ja na hardzie mam ;)). W walce tym sposobem zużyłem chyba 3-4 Lesser Health Potulices i kilka potionów many (tych drugich miałem więcej). Ogólnie musisz dopracować sobie system, ja też za pierwszym ani za drugim razem go nie sklepałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób (i czy w ogóle mogę) nauczyć swojego wojownika otwierania zamków? Bo trochę irytujące jest to, że żadnych kuferków i innych podobnych ustrojstw otworzyć nie mogę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie nauczysz, jak to mówią (wóz albo przewóz) domeną woja jest walka :P
Jedyne co możesz zrobić , to mieć w drużynie Lelianę, ona już na starcie ma 2 poziom otwierania co łatwo rozwinąć dalej (Zevran to raczej meele DPS jest a nie typowy łotrzyk) ewentualnie, możesz zacząć grać łotrzykiem... ale wtedy znika radość z bycia na linii frontu ^^
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie, jak, lub od kogo mogę nauczyć się walki dwoma brońmi, chyba, że mogę tylko jedno-ręcznymi brońmi. Mam ten problem, że bronią "main-hand" nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 16:58, Marcin08 napisał:

w jaki sposób (i czy w ogóle mogę) nauczyć swojego wojownika otwierania zamków? Bo trochę
irytujące jest to, że żadnych kuferków i innych podobnych ustrojstw otworzyć nie mogę..

Musisz po prostu wykupić odpowiednią umiejętność przy awansie. Pamiętaj, że zawsze możesz kazać Lelianie lub innemu członkowi drużyny otworzyć ustrojstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 17:06, alexiej napisał:

Gdzie, jak, lub od kogo mogę nauczyć się walki dwoma brońmi, chyba, że mogę tylko jedno-ręcznymi
brońmi. Mam ten problem, że bronią "main-hand" nie mogę.


Do drugiej łapki mozesz tylko sztylet dać, chyba że masz szkolenie bojowe na levelu 4 (mistrzowskie wyszkolenie bojowe), wiec do tego czasu albo miecz i sztylet, albo dwa sztylety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też nie umieją ;) a jak ta umiejętność się tak "fachowo" nazywa? Bo szukałem przy awansach i albo przeoczyłem (najprawdopodobniejsze) albo ni ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 15:32, Oloninho napisał:

W jakiej formie to dostałeś? Tzn kurierem, tak?


nie, normalną pocztą

@Marcin08

otwierać zamki umie tylko łotrzyk i jest to atut nie umiejętność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 17:06, alexiej napisał:

Gdzie, jak, lub od kogo mogę nauczyć się walki dwoma brońmi, chyba, że mogę tylko jedno-ręcznymi
brońmi. Mam ten problem, że bronią "main-hand" nie mogę.



Tfu, wróć, musisz mieć mistrzowskie wyszkolenie bojowe, by móc wykupić ostatnią umiejętność z duali: mistrz dwóch broni...wtedy możesz mieć dwa miecze

Edit: kolega Karharot mnie wyprzedził :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 17:38, In_The_End napisał:

Czy to bug? Ten karczmarz powinien dawać questa, ale żadnego nie dostaje... niezależnie jak zacznę rozmowę.

Mam to samo z tym że pojawiło się dopiero po pewnym czasie (przy pierwszej wizycie karczmarz nie był zaznaczony). IMO nazwet jeśli jest on związany z jakimś questem to i tak jest to bug bo nic nie można zrobić (nawet przejrzałem całą jego ofertę aby sprawdzić czy nie ma czegoś unikatowego na sprzedaż).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Otóż zalogowałem się na swoje konto w grze, przeszedłem na profil sieciowy, wpisałem kod na DLC, został on zaakceptowany (pojawił się zielony napis), ale dodatku w "Zawartości do Pobrania" nie mam, w żadnej z rubryk :/ Próbowałem odświeżać, nie pomogło. To normalne i możliwe, że za jakiś czas się pojawi czy coś jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 18:09, mati285 napisał:

Mam problem. Otóż zalogowałem się na swoje konto w grze, przeszedłem na profil sieciowy,
wpisałem kod na DLC, został on zaakceptowany (pojawił się zielony napis), ale dodatku
w "Zawartości do Pobrania" nie mam, w żadnej z rubryk :/ Próbowałem odświeżać, nie pomogło.
To normalne i możliwe, że za jakiś czas się pojawi czy coś jest nie tak?


wyjdź do Windowsa i odpal znowu grę miałem podobnie za trzecim razem załapał. Dodatki po pobraniu, wyjściu i wejściu ponownie powinny się same zainstalować i widnieć w zawartości zainstalowanej

a jeżeli nie masz w zawrotści do pobrania kliknij na okrągła strzałke w dodatkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pomogło. Na moim profilu sieciowym w "Your registered game promotions" dodatek się znajduje. Z jakiegoś powodu nie ma go tylko w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem dzisiaj kubek i nie ukrywam, że bardzo mi się on podoba :-)

Z EK gry było niestety gorzej; poszedłem do Empiku z nadzieją, że już będzie, a tutaj lipa :-( Nie dość, że nie wiedzą kiedy dostaną, to nie wiedzą czy w ogóle dostaną :-/ Ponoć nakład EK jest tak mały, że nie mogą za jednym razem zaopatrzyć wszystkich salonów. Szkoda słów :-( Jutro wybieram się do Poznania i może tam dostanę. Swoją drogą, to orientuje się ktoś może, czy zniżkę za pre-order można wykorzystać w dowolnym salonie, czy musi być ona wykorzystana tylko w tym salonie, w którym został on kupiony. W Empiku jak zwykle nie umieli mi powiedzieć co i jak :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do was takie pytanie, z jakimi zestawami zbroi spotkaliście się do tej pory? Ja znalazłem tylko ten zestaw w lesie Dalijczyków i ten Smoczy z kodu a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować