Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

czego jak czego ale tego się nie spodziewałem, że wrogowi można "upitolić" głowę... myślałem do tej pory, że każdy ginie na swój sposób ;)

20091113190136

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie robiłeś jeszcze zadania z urną z prochami Andraste, to być może problem sam się rozwiąże, gdy się za niego weźmiesz... albo to po prostu bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zrobiłem to zadanie. Myślisz że to jest związane z tym że nie dałem się wysłać temu fałszywemu służącemu na bezcelowe poszukiwania i od razu ruszyłem we właściwe miejsce? Czyli w sumie oznacza to że problemu nie ma bo to oznaczenie jest tylko pozostałością zbędnego questa. Dzięki za wyjaśnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zestawy dające bonusy to można je stworzyć także z normalnych pancerzy (skórzanych, kolczych, karacenowych, płytowych itp.).
Jeśli natomiast pytasz się tylko o unikaty to sam jestem ciekaw co oprócz tych dwóch da się znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 19:29, Oloninho napisał:

Pocztą? Czyli co, w skrzynce pocztowej był kubek? xD


Nie dostałeś nigdy paczki pocztowej z Poczty Polskiej? Wtedy byś wiedział, że dostałbyś do rąk własnych... a i kubka nie trzebaby było wkładać do skrzynki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrde... Moze to nie gra dla mnie? Strasznie ciezko mi sie gra na normalu... Czy lucznik lotrzyk to zla specjalizacja? Moja glowna postac to lucznik ale nie ma chyba z niego duzego pozytku jesli chodzi o spele... niewiem co zrobic, nie wytrzymuje ciagle gine... Da sie "normalnie" przejsc przez obrone w redcliff? bo pierwsza fala bez problemu a ta nizej to mi wybyli wojsko cale i mi 2 bohaterow a im zostalo z 6 trupow... pobieglem na gore w ucieczce i z rycerzami ich dobilem, da sie to przejsc tak zeby milicja przezyla? mam alistara, mnie (lucznik) i morigan(nie lubie jej strasznie :/) oraz ogara, wymienic go na kogos? bo mam jeszcze do wyboru lotrzyka i woja z dwurecznymi mieczami...
aktualnie weszlem do zamku i mam powazny problem z ogarami kolo spopielonego ciala, jak ich zabic? strasznie trudno mi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 20:01, conan8 napisał:

Możesz na ten moment zmienić poziom trudności na łatwy, a potem znowu ustawić normalny...


Znacznie zmniejszy to moje morale... :P
Ja poprostu pierwszy raz gram w gre tego typu :/
A z tego co czytam to poczatki sa tak latwe ze ludzie na hardzie bez problemu graja, wiec na normalu powinienem sobie dawac rade :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz kogoś kto będzie na siebie ściągał uwagę wroga, maga, łotrzyka (twoja specka), ostatni slot to kwestia wyboru ja latam z magiem który leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 20:04, L33T napisał:

Potrzebujesz kogoś kto będzie na siebie ściągał uwagę wroga, maga, łotrzyka (twoja specka),
ostatni slot to kwestia wyboru ja latam z magiem który leczy.


Mam lotrzyka ktorego cwicze na lucznika, strasznie szybko konczy mu sie niestety wytrzymalosc, mam wtedy zmienic bronie na sztyleciki i do walki?

mam zamiar miec 2 wojow z tarcza wynne do leczenia i mojego lotrzyka lucznika na 2 linie...zle bedzie?

Jak narazie wszystko robie na przypal, bez zwiadow itp i jakos jeszcze daje rade, ale zazwyczaj prawie mi ktos ginie itp...
Co do tych mabari, wlaczylem ustawienie i zmienilem poziom trudnosci, po czym zucilem sie na nich prosto z mostu... zabili mi allistara i mnie (lucznika) ale piesek z magiem ich dobili. Po czym gdy chcialem zmienic poziom...okazalo sie ze nie wcisnelem ok i zabilem ich na normalu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 19:29, Oloninho napisał:

Pocztą? Czyli co, w skrzynce pocztowej był kubek? xD


to mówisz o listach. Paczki rozwozi pomarańczowy bus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warek z tarczą to klocek on ma tylko trzymać wroga na sobie, nie potrzebujesz ich dwóch. Jak koniecznie chcesz mieć kolejnego warka to polecam takiego który lata z bronią dwuręczną. Co do sztyletów hmm przydają się ale nie jest to mus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a tak w ogóle to jak to jest? Ta zbroja blood dragon armor i golem dostaniemy tylko, gdy kupimy wersję kolekcjonerską, czy jak kupię normalną wersję to też mogę zdobyć tą zbroję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 20:21, conan8 napisał:

Ej a tak w ogóle to jak to jest? Ta zbroja blood dragon armor i golem dostaniemy tylko,
gdy kupimy wersję kolekcjonerską, czy jak kupię normalną wersję to też mogę zdobyć tą
zbroję?



Dostaniesz to jeśli kupisz grę NOWĄ. Nie ważne czy EK czy normalną. No chyba że poprzedni właściciel nie wykorzystał kodów to wtedy będziesz miał mimo że używana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UUf :D czyli jak jutro pójdę do medii i kupię to bedę mógł ściągnąć tą super zbroję? :D A jak jest z tym golemem bo na stronie gry jest obok niego cena, czyli trzeba go kupić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 20:26, conan8 napisał:

UUf :D czyli jak jutro pójdę do medii i kupię to bedę mógł ściągnąć tą super zbroję?
:D A jak jest z tym golemem bo na stronie gry jest obok niego cena, czyli trzeba go kupić?!


Jak kupisz grę w pudełku będzie kod na golema i zbroję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo Leliana używająca łuku to jedno wielkie Gó*no. Nie dość że pół godziny odpala skilla, to jeszcze żeby trafiała to by było elegancko... Chciałbym ją wymienić, ale strace możliwość otwierania zamków... A może by mi się trafił jakiś elegancki przedmiocik : / nie wiem co mam robić , ehhh , brakuje piątego towarzysza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 18:55, Snejek napisał:

Powiedzcie mi czy reszta towarzyszy która nie uczestniczy w wyprawach też awansuje czy
nie.


tak awansuje, i samemu potem dobierasz staty dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować