Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2010 o 11:07, Karharot napisał:

BTW - po zakończeniu gry i podsumowaniu wydarzeń

Spoiler

gra zaczęła mi w kółko odtwarzać
scenę śmierci Matki, nieprzyjemny zgrzyt na zakończenie dodatku :( Swoją drogą sama walka
z Matką trwała u mnie jakieś 20s i była chyba najłatwiejszym starciem z końcowym bossem
jakie kiedykolwiek widziałem...



Miałem podobnie, dopiero za 3 razem gra się planowo skończyła. Rzeczywiście walka była banalnie krótka ale sama

Spoiler

Matka

pod względem charakteru, klimatu jak i również samego wyglądu była bardzo fajna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 22:39, Pupu2 napisał:

Niestety odhaczenie w grze, ani usuniecie folderu jra_core nie pomaga. Gdy wczytam jakiś stary save mam użycie many na spellu 22MP, a gdy użyje jakiegokolwiek spella to się od razu poziom zużycia zwiększa o 70%, czyli mod wciąż siedzi w grze. ;/


C:\Users\Nazwa_Użytkownika\Documents\BioWare\Dragon Age\packages\core\data i usuń wszystko z przedrostkiem jra_

Reinstalacja nic ci nie da, jeśli nie usuwasz plików zapisu, bo to w nim siedzą informacje o modach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałam i śmiga, a z plików zapisy tylko folder characters skopiowałam.

Właściwie to wstyd się przyznać, ale to zużycie many nie przez mod było, a przez spell mistycznego wojownika co zużywa 50% wytrzymałości.



A jeszcze 2 pytania które kłębią mi sie w głowie:
Oghren u mnie ma ponad 120 wytrzymałości fizycznej... jest jakikolwiek sens mieć ponad 100? W podstawce ucinało tą wartość do 100, a w dodatku widzę, że można przekroczyć tą barierę.
Czy te postaci muszą chodzić za sobą krok w krok? :D Nie da się ich rozdzielić, np by zrobić screena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 28.03.2010 o 14:36, Pupu2 napisał:

Czy te postaci muszą chodzić za sobą krok w krok? :D Nie da się ich rozdzielić, np by
zrobić screena?

Pod portretami bohaterów po lewej stronie jest taki przycisk, wybierz postać która Cię interesuje i kliknij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak wiem, ale reszta i tak za nią łazi, nie odpuszczając na krok. ;/ W podstawce tak nie było, mogłam uciec na kilometr.

Btw, Justynian przypomina mi Vhailora z Planescape :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 16:02, Pupu2 napisał:

No tak wiem, ale reszta i tak za nią łazi, nie odpuszczając na krok. ;/ W podstawce tak
nie było, mogłam uciec na kilometr.


Ehh nauczysz się kiedyś klikać na odpowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 16:04, Longer napisał:

> No tak wiem, ale reszta i tak za nią łazi, nie odpuszczając na krok. ;/ W podstawce
tak
> nie było, mogłam uciec na kilometr.

Ehh nauczysz się kiedyś klikać na odpowiedz?


Weź ty się odczep xD
Używanie odpowiedzi na post, który jest bezpośrednio powyżej, w moim nic nie znaczącym mniemaniu dodaje tylko bałaganu.. to jest jedyne forum jakie znam, które to praktykuje.. ale ok.. ciężko mi po prostu przywyknąć do absurdów tego świata.


Btw, napotkałam pierwszego godnego rywala w tej całej grze.. który wymaga ode mnie przejrzenia taktyki, spelli i uzbrojenia oraz dobrania zgranej ekipy :)

Spoiler

Królowa Czarnych Mokradeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 16:12, Pupu2 napisał:

Weź ty się odczep xD
Używanie odpowiedzi na post, który jest bezpośrednio powyżej, w moim nic nie znaczącym
mniemaniu dodaje tylko bałaganu.. to jest jedyne forum jakie znam, które to praktykuje..
ale ok.. ciężko mi po prostu przywyknąć do absurdów tego świata.

Używanie odpowiedzi na post daje choćby to, że osoba do której piszesz już z ekranu forum widzi, że jest jakiś post do niej. Jeśli ułatwianie życia sobie i innym uważasz za absurd, to współczuję twojemu otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 16:30, Madoc napisał:

> Weź ty się odczep xD
> Używanie odpowiedzi na post, który jest bezpośrednio powyżej, w moim nic nie znaczącym

> mniemaniu dodaje tylko bałaganu.. to jest jedyne forum jakie znam, które to praktykuje..

> ale ok.. ciężko mi po prostu przywyknąć do absurdów tego świata.
Używanie odpowiedzi na post daje choćby to, że osoba do której piszesz już z ekranu forum
widzi, że jest jakiś post do niej. Jeśli ułatwianie życia sobie i innym uważasz za absurd,
to współczuję twojemu otoczeniu.


Wygrałeś :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ma w "postępie pobierania" ;/ Teraz zauważyłem, że gdy się zaloguję, to część przedmiotów ma napisane w nawiasie "brak dostępu" i nie da się wznowić gry, bo wyskakuje komunikat, że są one od BioWare, czy coś takiego i aby z nimi grać muszę się zalogować na poprawne konto (chociaż jestem na nim zalogowany) ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Spoiler

Jestem właśnie w pustce na Czarnych Mokradłach i znalazłem jakiś krąg kamieni które po użyciu zaczynają płonąc, a z 1 leci płomień w stronę ołtarza lecz po kliknięcie na kolejny wszystkie gasną. Jaki jest sposób żeby zapalić wszystkie i co to daje??

Kilka postów wyżej widziałem linki do zdjęć zbroi Wartownika. Gdzie mogę ją zdobyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 28.03.2010 o 22:17, GodOfLiar napisał:

Kilka postów wyżej widziałem linki do zdjęć zbroi Wartownika. Gdzie mogę ją zdobyć??



Spoiler

Z tego co pamiętam to tę zbroję ma pomiot, który wysyła nas do pustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź przestań, przecież to jest banalnie proste, dokładnie już nie pamiętam ale wydaje mi się, że powinno się je zapalać na krzyż. Najlepiej zacznij od tego pierwszego, później jedź po kolei aż znajdziesz ten drugi przy którym pierwszy nie zgaśnie itd itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2010 o 11:07, Karharot napisał:

BTW - po zakończeniu gry i podsumowaniu wydarzeń

Spoiler

gra zaczęła mi w kółko odtwarzać


niom, mnie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wy w to gracie, że dodatek przeszliście (ale generalizowanie) w 15h? o,O Ja mam 17h i jakoś nie "czuję" jeszcze zakończenia. Obecnie łażę w 3 osobowym składzie, licząc, że będzie trudniej (Ja, Mag, Anders mag i Oghren wojak). łatwiej jest zarządzać 3 osobową ekipą :) i są nieźle podkoksani :D Bossów dla zabawy planuję przechodzić w parach albo w pojedynkę, różnymi postaciami (coś jak walka z Loghainem).

http://img189.imageshack.us/img189/2472/postaci.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie lubisz grać tak jak ja, dokładnie, czytać wszystko, podziwiać widoki, wszystko starannie, dokładnie i z przejęciem :) Nie wyobrażam sobie przechodzenie Dragon Age''a "na pałę", nawet pomimo tego, że jest dużo bardziej liniowy niż np. BG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem właśnie dodatek i musze się poodzielić jednym spostrzeżeniem :
Nie macie wrażenia iż wejściówka filmówa na początku dodatku gdzie pokaza jest droga ucieczki pomiotów i rozdziela się na dwie - konkretnie w prawo i pokazany jest Architekt.
Mam przeczucie iż "w lewo" będzie następny większy dodatek
jak myślicie?
A wogóle dodatek super - świetna fabuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 08:51, Pupu2 napisał:

Jak wy w to gracie, że dodatek przeszliście (ale generalizowanie) w 15h? o,O Ja mam 17h
i jakoś nie "czuję" jeszcze zakończenia. Obecnie łażę w 3 osobowym składzie, licząc,
że będzie trudniej (Ja, Mag, Anders mag i Oghren wojak). łatwiej jest zarządzać 3 osobową
ekipą :) i są nieźle podkoksani :D Bossów dla zabawy planuję przechodzić w parach albo
w pojedynkę, różnymi postaciami (coś jak walka z Loghainem).

http://img189.imageshack.us/img189/2472/postaci.jpg


skonczylem w 13h na normalnym poziomie trudnosci - a gralem "normalnie". A jak szukasz dodatkowych wyzwan to moze myszke obluguj stopami, zawiaz przepaske na oczy i wylacz monitor - bedzie trudniej, ale gra starczy na dluzej ;). "Dla zabawy" ? To masochizm i bezensowne utrudniania sobie zycia - no chyba ze ktos ma nadmiar wolnego czasu... Nawet glownego bossa moglbym solowac - mikstury, mikstury, mikstury i w koncu padnie - tylko czy to ma jakis sens?

Loghaina moj lotrzyk zniszczyl w pare sekund... stun i potem same backstaby z cholernie mocna trucizna... wiekszosci bosow tak sie nie da zabic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 09:55, Bart_GT napisał:

Widocznie lubisz grać tak jak ja, dokładnie, czytać wszystko, podziwiać widoki, wszystko
starannie, dokładnie i z przejęciem :)


przeczytalem wszytko, zwiedzialem wszytko, zrobilem prawie wszystko (3 krociutkie questy zostaly i juz mi sie nie chcialo) i na liczniku 13 godzin - gra jest poprostu krotka. Dla porownania: podstawka zajela mi 68 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Moim zdaniem po lewej stronie była Matka... Tak właściwie to jestem tego całkiem pewien (trudno ją pomylić z czymkolwiek innym).


Tak przy okazji - drobna ciekawostka na którą się natknąłem
http://img185.imageshack.us/img185/6449/00000l.jpg
czy ktoś jeszcze sądzi że to odniesienie to odniesienie do innej z gier BioWare? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować