Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

A Shale była z tobą przy tej rozmowie z Carridanem ( bo na początku on ją rozpoznaje).

BlackSnow

Miałem podobnie pomagało wyłączenie i włączenie gry ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Rozumiem, że o układy z taką Morigan trzeba dbać, ale żeby sama GRA stroiła fochy? A co jak ją najdzie na ciche dni?
EDIT: Tak czy inaczej pięknie dziękuję za szybką i pomocną odpowiedź... obu Panom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może by dodać do FAQ:

Jak instalować ręcznie mody ( np skrzynkę).
Co zrobić jak się nie chcą zainstalować lub pojawia się błąd ( przed lub już po zainstalowaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 07:44, conan8 napisał:

Co to za zbroja?

Zbroja Molocha.

Spoiler

Możesz ją znaleźć rozsianą po lesie elfów i w ruinach wilkołaków.

. Jeden z najlepszych pancerzy w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udaj się do różnych lokacji w Głębokich Ścieżkach.

Spoiler

W jednej z nich (niestety nie pamiętam w której) Shale stwierdzi że coś rozpoznaje i wtedy zostanie odblokowana nowa lokacja. Mi się tak stało pomimo tego że nie miałem jej ze sobą wcześniej podczas konfrontacji przy Kowadle Pustki.



Jak już mowa o Głębokich Ścieżkach - odnalazł ktoś wszystkie części Miecza Naziemca (czy jak to się nazywa)? Ja zdobyłem dwie i za nic nie mogłem odkryć gdzie jest reszta (prawdopodobnie ostrze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
czy w DA jest jakies miejsce quest po wykonaniu którego nie możemy już cofnąć się do innych lokacji a gra zmierza do nie uchronnego końca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram po polsku i tak obiektywnie patrząc nie jest żle.Drobne wpadki ,literówki jestem w stanie wybaczyć.Jeśli chodzi o grę aktorów: Morrigan-postać zagrana,nie odczytana z kartki,wielkie brawa i premia się Monice Szalaty należą .Nie kojarzyłem tej aktorki z niczym,teraz już będę .Postać fabularna jaką gra mnie generalnie irytuje,ale i intryguje, do tego stopnia ,że zapisałem sejwa i pastwiłem się nad nią zmieniając nastawienie na 100% wrogość,lub wyrzucając z drużyny:) Od strony technicznej totalnie mnie rozbił ważny dialog romansowy ze strony Leliany ,prowadzony do mojego wojownika w rodzaju żeńskim.O-o..No i ten tekst po wszystkim że mam ładne rzęsy...^^/.Zgrzytnęło również jak karczmarz odezwał się do mnie głosem mojej postaci.Wynne-też bym wyróżnił, bardzo miły, ciepły głos,ładnie zagrana.Generalnie w wersji PL gra mi się przyjemnie,rzecz gustu.Jedni się bardzo przyłożyli do pracy, inni nieco mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 10:10, Karharot napisał:

> Co to za zbroja?
Zbroja Molocha.

Spoiler

Możesz ją znaleźć rozsianą po lesie elfów i w ruinach wilkołaków.

.
Jeden z najlepszych pancerzy w grze.


A jakie ma wymagania co do statystyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 22:24, R3clus3 napisał:

Mam pewien problem. Otóż dodałem dwa kody na stronie bioware.Jeden to odblokowanie nowej
postaci i zadań z nią wiązanej.W menu downloadu powinien być progress ściągania , ale
takowego nie mam.
Próbowałem jeszcze raz dodać kod , ale było napisane , że jest już używane czy coś takiego.
Wie ktoś o co chodzi?


Też to miałam. Okazało się, że muszę sobie jeszcze skonfigurować profil
na stronie Bioware oraz zarejestrować CD-key samej gry. Nie zrobiłam tego na początku, bo okazało się, że
logować mogę się tymi samymi danymi co na oficjalnej stronie Sims 3 i dalej w to nie wnikałam.
Przynajmniej do momentu kiedy zainteresowałam się golemem.

Tak swoją drogą, kupił ktoś Twierdzę Strażnika i może podzielić się wrażeniami?
Czy są tam jakieś dodatkowe questy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś z was już tą specjalność łowcy dusz dla wojownika?? ma ciekawe zastosowanie, a nie mam wyobrażenia jak to wygląda w praktyce, bo zapewne fajnie to działa w walce z chmarą przeciwników podejrzewam, a moje pytanie zrodziło się z tego powodu, iż taka specjalizacja doskonale będzie grała ze złym charakterem mojej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Dnia 18.11.2009 o 10:42, asfodel napisał:

Tak swoją drogą, kupił ktoś Twierdzę Strażnika i może podzielić się wrażeniami?
Czy są tam jakieś dodatkowe questy?

Odpowiedż na Twoje pytanie jest na tym forum, ja poczytałem i nie kupiłem dla idei ,nie że za drogo.Cofnij się w postach,wyszykiwarka, google- twierdza strażnika opinie, poczytaj i zdecydój .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze a mi sie marzy zbroja Duncana dla mojego lotrzyka ;) btw. troche nie rozumiem dlaczego sie czepiacie polonizacji. To sa drobne blędziki a całość gry jest porywająca. od czasów bg2 nie miałem tak ze 3i raz przechodze gre...troche mi przeszkadza ze od mniej wiecej od 12ego levelu gra jest poprostu latwa (na normalu) bo na trudnym gra nie sprawia mi przyjemnosci no bo jest stanowczo za trudny (dla mnie). ale wracając do tematu byłbym wdzieczny gdyby ktos mial jakis namiar na addon ze zbroja Duncana badz wskazowke jak ja zaimportowac toolsetem do gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 10:42, asfodel napisał:

Tak swoją drogą, kupił ktoś Twierdzę Strażnika i może podzielić się wrażeniami?
Czy są tam jakieś dodatkowe questy?

Nie kupiłem, ale z tego co czytałem zawiera sporo argumentów, żeby złapać za portfel - każda z podstawowych klas może się nauczyć dwóch dodatkowych skilli (Power of Blood School), są dodatkowe zadania, dodatkowe bronie (quest z "supermanem" na meteorytowy miecz odblokowuje się ponoć właśnie po zaliczeniu Keep) i oficjalna skrytka na przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 10:54, Maximo napisał:

> Czy są tam jakieś dodatkowe questy?
Odpowiedż na Twoje pytanie jest na tym forum, ja poczytałem i nie kupiłem dla idei ,nie
że za drogo.Cofnij się w postach,wyszykiwarka, google- twierdza strażnika opinie, poczytaj
i zdecydój .


Jeśli koniecznie chcesz mnie wychowywać, to przynajmniej rób to ortograficznie, bo oczy bolą. ;->
Polecam używanie polskiej wersji Firefoxa - podkreśla błędy podczas pisania.

Wątek jest długi i na ostatnich kilkunastu (lub więcej) stronach nic konkretnego na ten temat nie wyczytałam (zaglądam codziennie), a przynajmniej nie przypominam sobie. Nie interesują mnie też kwestie że drogo i że EA leci na kasę, bo to żadna nowina. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 10:54, Maximo napisał:

Odpowiedż na Twoje pytanie jest na tym forum, ja poczytałem i nie kupiłem


A tak mimochodem -
wpisanie w forumową wyszukiwarkę frazy "twierdza strażnika" wyrzuca mi tylko Twoje pouczenie.
Być może chodziło Ci o jakieś inne forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować