Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2009 o 16:13, Wrukos napisał:

Haha,świetnie zacząłem.Szkoda pieniędzy na taką grę.
Mam błąd,gdy klikam "Graj" to wyskakuje komunikat "Uruchomienie aplikacji nie powiodło
się,ponieważ nie znaleziono PhysXLoader.dll .Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić
ten problem".


nie wiem czemu winisz grę, za to że masz coś nie tak z kompem???? PhysX to aplikacja wchodząca w skład sterowników do grafy Nvidii, więc radziłbym ci zainstalować najnowszą ich wersje z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

żeby walczyć ze smokiem musisz będąc na szczycie użyć rogu którego ma koleś przed wejściem na szczyt.



Co do zbroi to u mnie wyglądało to tak że za pierwszym razem zabrali 3 łuski i zrobił mi lekką zbroje, za drugim tak samo tyle że tym razem ulepszoną zbroje( bardzo przydatna do walki właśnie ze smokiem) , ciężką i średnią zbroje da się zrobić dopiero za 3 razem i u mnie wymagała...1 łuski O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 17:33, NecroVisioneR napisał:

Witam mam dwa pytanie ile potrzeba łusek smoka na pancerz? i czy będę walczył ze

Spoiler

smokiem-Andrastą-bo
jak narazie nie walczyłęm z nią mimo iż widziałem ją


To zależny ile ich chcesz. Aby mieć wszystkie trzy potrzebne jest 7 łusek.
Z sześciu mniejszych kowal robi lekką i średnią zbroję, z ostatniej, zdobytej na smoku pilnującym Urny z prochami - robi jeszcze jeden, ten najlepszy - tutaj możemy wybrać jaką wersję pancerza chcemy, ja wybrałem najcięższa.

mikolajmix mnie ubiegł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 17:58, NecroVisioneR napisał:

Spoiler

No mam ten rug ale nei zatrombiłem-ponieważ wydaje mi się że smok jest ciut za silny
jak na mnie teraz-chyba że się mylę?Jak sądzisz waka ze smokiem jest aż tak trudna?


Wybierz się na niego z trzema strzelcami (np. dwóch magów i łucznik) i jednym wojem, padnie szybciej niż myślisz. Wojaka użyj jako wabika i zajmij poczwarę "rozmową" z nim, pozostali niech ostrzeliwują gadzinę z dystansu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

ciężki do ubicia ale naprawde warto. Załatw sobie zbroje z łusek + itemki chroniące przed ogniem i daj ją swojemu łucznikowi. Oddal łucznika a resztą bij smoka tak długo jak tylko zdołasz. W końcu zostanie tylko łucznik i smok, który zamiast podejść do niego powinien cały czas atakować ogniem. Przy odrobienie wprawy i sporym nakładzie miksturek uda ci się go dobić samym łucznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 18:38, Pawlo09 napisał:

Na ile gra mniej więcej starcza godzin?


ostrożnie licząc: 60 - 120
niektórzy przerunnowali ją pewnie w 30- 40, innym jak mnie na przykład po 38 godzinach gry wyświetla 11% ukończenia ( i wcale mnie mnie nudzi, zwiedzam każdy kąt i rozmawiam z kim się da, robiąc wszystkie questy poboczne jakie znalazłem) ;) właściwie to jestem w trzeciej lokacji i dopiero teraz świat stanął przede mną otworem

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie 50h. Ja gram dość szybko, ale dokładnie. 42h przegrane, mam 60 % gry i 80 % odkrytego świata, a jestem mniej więcej w 3/4 fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam maly problemy z zadaniami, niektore mi niechca zniknac z zakladaki "do zrobienia" mimo, ze juz je ukonczylem, np to zadanie z koronacja krola krasnoludow, pisze mi, ze mam korone od kaplanki i musze isc na dekoracje, jak ide do niego to on te korone ma na glowie juz... i ni jak na mnie nie reaguje, mowi tylko, ze jest mi wdzieczny :) ma ktos podobne problemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jagged, Ty masz chyba popsutą tą kopię ( pisząc kopię nie mam na myśli pirata) całkiem możliwe, że coś Ci się w plikach "pokiełbasiło" Jak dobrze pamiętam ( nie chce mi się teraz szukać) to Ty pisałeś o tym, że Shale nie ma opisu umiejętności czy talentów, a u mnie wszystko ok, z królem ( gdy grałem za pierwszym razem ukończyłem Orzammar) też było wszystko ok. jedyny problem jaki napotkałem, to czasem jakiś NPC zacina się przy rozmowie, znaczy się nie słyszę dialogu ( mam napisy) i potem nic stoi z otwartą gębą i czeka, pomaga naciśniecie ESC wtedy nawija dalej :)
Może zrób reinstall i zachowaj gdzieś save''y?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam legalna kopie o to sie nie martw :)
faktycznie golem nie ma opisanych swoich telentow dalej (sprawdzalem teraz), a ta misja to nie wiem czemu sie tak dzieje, za jakis czas dam scena z tymi opisami telentow golema ktorych nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować