Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Niestety nie ma. A może i stety?

@Halvir
Nie sądzę, żeby coś z tym zrobili. By musieli całą grę przerabiać pod multi teraz. Więc raczej nie ma na co liczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bedzie polegalo na tym jak G3 MP. Jest to mozliwe i ja mam nadzieje ze moderzy sie za to biora :D Klimat w MMO gra mialaby fajny juz ma historie itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że ilość stanów zapisu może mieć wpływ na wydajność to nie wiedziałem, ale faktycznie zauważyłem przy poprzednim podejściu że gra zazwyczaj po ok 1h graniu strasznie zaczynała się mulić. Dzięki za takie info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może takiego sejva, że załatwione już są wszystkie traktaty i prawie koniec gry, lecz bez ukończonych zadań pobocznych... pograłbym sobie jak ktos móglby sejva wyslac ;] Ale cos czuje ze nie mozna :/ a no i czy mozna w ogole w jakis sposob wrocic do Lothering ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisać, gdzie dokładnie znajduje się to filakterium dla Mistycznego Wojownika? Bo ten opis w przypiętym poście trochę mętny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 13:28, mati285 napisał:

Może ktoś napisać, gdzie dokładnie znajduje się to filakterium dla Mistycznego Wojownika?
Bo ten opis w przypiętym poście trochę mętny...

Służę uprzejmie.
http://dragonage.wikia.com/wiki/File:Lower_Ruins.JPG
Jakby jeszcze były kłopoty ze znalezieniem go, to polecam przytrzymać TAB przy przeczesywaniu lokacji. Ale o tym pewnie wiesz, a ja niepotrzebnie się rozpisuję. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyuwazyłem ten patent z saveami przy wczytywaniu obszarów, im więcej miałem osobnych zapisów tym dłuzej trwało wczytywanie i tym szybciej gra sie muliła przez memmory leaki, a teraz po kilku prostych zabiegach - ideolo, mogę siekac ciegiem kilka godzin i zro problemów.

A i wywaliłem jeszcze wszystkie te niepotrzebne bzdety jak auto screeny i auto update profilu z bioware community bo to tez zapewne robiło zamułki.

Ja tam jeszcze licze że dostaniemy kolejne duże patche które pozwolą regulowac wiecej opcji graficznych, zwłaszcza ten zasrany Depth Of Field który wygląda iście paskudnie przez te jego glitche [prześwity w blurowanych sceneriach momentami wyglądają szpetnie]
Bo mam nadzieję że nas bioware nie oleje tym ostatnim upkiem 1.02, zwłaszcza że giera jest zajefajna, sprzedaje się jak świeże bułeczki i zarabia na ich portfele wszelakimi DLC, licze więc że i support zrobią porządny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 13.12.2009 o 14:03, Pietro87 napisał:


A i wywaliłem jeszcze wszystkie te niepotrzebne bzdety jak auto screeny i auto update
profilu z bioware community bo to tez zapewne robiło zamułki.



A gdzie to można wyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W głównym menu opcji masz zakładke opcje sieciowe - tam masz kilka opcji związanych z profilem online no i wspomniane autoscreeny i auto update profilu.

Ewentualnie w pliku konfiguracyjnym DragonAge.ini [masz go w C:\Documents and Settings\UserName\Moje dokumenty\BioWare\Dragon Age\Settings]

AutoScreenshots=1
AutoScreenshotsNotification=1
AutoUploadScreenshot=1

Zmienić jedynki na 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś fajne propozycje broni mieczyków lub toporków 1h? Z tego co widziałem najlepsze obrazenia to 11.20 a ja biegam z 10.50 ;/ Wczytałem sobie sejva z przed konca gry i robie sobie zadania poboczne. A czytalem ze jest sporo takich mieczykow 11.20 dodatkowo ze spora iloscia miejsc na runy... Zbroje to juz skompletowalem najlepsza smocza i molocha dla tanka i jednego warka... a teraz broni potrzebuje... Moze ktos podac fajne i opisac jak je zdobyc? ;]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy miecz 1h w DA bez Twierdzy Strażnika to Wyjące Ostrze (tylko wojownik może go używać)
http://img27.imageshack.us/img27/1346/daorigins20091129133106.jpg

Spoiler

Broń tą można zdobyć zbierając trzy notatki poszukiwaczy przygód (zwłoki jednego znajdujemy w ruinach wilkołaków, zwłoki drugiego w świątyni smoczych kultystów a trzeci siedzi w gospodzie w Orzamarze) a następnie podejmując walkę z demonem który mieszka w domu w jednej z trzech uliczek które są powiązane z zadaniem Sprawiedliwość Zaułków

. Drugim niezłym mieczem 1h jest Honor Powierzchniowca
http://img52.imageshack.us/img52/9961/daorigins20091213185100.jpg
Spoiler

który składamy z trzech fragmentów miecza znalezionych w Głębokich Ścieżkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Powiem szczerze, że średnio mi się podoba ten Mistyczny Wojownik. Strasznie nieporęczne jest to, że moja wojowniczka przy rzucaniu zaklęć musi chować broń (choć nie wszystkich, Magiczny Pocisk czy Miażdżące Więzienie można rzucać z mieczem w dłoni). Czy po rozwinięciu umiejętności związanych z tą specjalizacją ulegnie to zmianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W spatchowanej wersji gry sztylety otrzymują bonus do obrażeń na podstawie zręczności podczas gdy miecze bazują na sile, decyzję musisz podjąć sam na podstawie tego którą z tych cech masz wyższą. Jeśli obie masz na w miarę podobnym poziomie to lepszy jest miecz bo zazwyczaj ma większe obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy te notatki sa w ekwipunku rzeczy fabularnych czy w zwykłym? Bo juz odwiedzialem wszystkie te miejsca i bardzo mozliwe, ze po prostu sprzedalem te papierki nawet nie wiem u kogo :/

Spoiler

a ten drugi ehh glebokie sciezki :/ glupie miejsce ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nic jednak nie stoi na przeszkodzie abyś używał kostura. Główną zaletą Mistycznego Wojownika jest to że może on nosić zbroje oraz jego ostatni atut który sprawia że w trybie magii bojowej staje się częściowo niematerialny (co daje sporą ochronę przed fizycznymi atakami) oraz otrzymuje bonus do regeneracji many. Mistyczny wojownik z dobrym sprzętem i odpalonymi czarami ochronnymi jest równie wytrzymały co wojownik co wojownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wpis numer 311 w kodeksie pod zakładką "Fabularne". Aby wykonać tego questa musisz mieć tam trzy osobne wpisy, jeśli masz mniej to znaczy że którejś z notatek jeszcze nie znalazłeś.

Spoiler

Zwłoki w ruinach Wilkołaków są w pomieszczeniu w którym była cała masa pułapek ogniowych (płyty naciskowe), zwłoki w świątyni smoczych kultystów leżą w jednym z bocznych korytarzy odchodzących od głównej sali (tej od której zaczynasz eksplorację świątyni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastosowań dla MW jest wiele, jednak swój prawdziwy potencjał ukazuje dopiero po zdobyciu ostatniej jego umiejętności... ale odpowiadając na pytanie: nie, raczej ten jeden aspekt się nie zmieni. Przynajmniej ja tak miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Główną zaletą Mistycznego Wojownika jest to że może on nosić zbroje oraz jego ostatni atut który sprawia że w
>trybie magii bojowej staje się częściowo niematerialny
I to mnie właśnie skłoniło do wyboru tej specjalizacji, ale liczyłem też na to, że będę mógł gnębić wrogów magią i mieczem, a przebiega to strasznie wolno z ciągłym chowaniem i wyciąganiem broni. Chyba faktycznie trzeba będzie wrócić do kostura, a szkoda, bo ostrze mam całkiem niezłe (Tkacz Zaklęć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować