Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Próbowałeś z drugim punktem FAQ?

'' W przypadku problemu z wykrywaniem zawartości kolekcjonerskiej (albo z pobraniem DLC) wpisz w wyszukiwarce w pasku start: services.msc i uruchom config "services"
Poszukaj w tym nazwy Dragon Age ustaw na automatyczne pobieranie i uruchom usługę. ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 23:18, HumanGhost napisał:

Czy atak z flanki można przeprowadzić również za pomocą łuku/kuszy czy tylko liczy się
broń biała?


Flankowanie działa tak jak przy walce w zwarciu, jedyne co się zmienia to brak backstabu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może zna ktoś najlepszy miecz, przeznaczony specjalnie dla Mistycznego Wojownika? Zastanawiam się właśnie czy walczyć kosturem czy mieczem i mam takie coś jak Tkacz Zaklęć. Sam z siebie nie jest jakiś najlepszy, ale ma fajne dodatkowe atuty(te na zielono), po za tym może go miec tylko mag. Ale pewnie są jeszcze jakieś ciekawsze wybory dla maga z MW. Więc pytanie jw. :)

I jeszcze chciałbym w coś fajnego wyposażyć Lelianę, chcę żeby walczyła łukiem tylko nie wiem gdzie można jakis dobry zdobyć.

PS. Po za tym muszę z bólem przyznać, ze panowie z Bioware nie mają za grosz gustu. Ta Krwawa Zbroja Smoka(czy jakoś tak, ta z dlc) jest tak kompletnie skopana pod względem estetycznym, że przez chwilę myślałem, że nie będe jej nosił. Jak ją zobaczyłem, to pierwszą reakcją było klasyczne: WTF?! W ogóle psuje klimat i nie pasuje do fajnego wyglądu innych zbroi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko.

Spoiler

Otóż jestem na Głębokich Ścieżkach i mam odnaleźć Brandę. Dotarłem już do thaigu ortena i wyczyściłem go. Został mi tylko quest "powierzchniowiec godny podziwu" i te kilka dotyczących brandy, kowadła i poparcia. Niestety jak włączam mapę głębokich ścieżek to dalej mam ten wskaźnik, który pokazuje ze mam coś zrobić w thaigu ortena. ; / Tymczasem powinienem już iść do Okopów Umarłych. Proszę o pomoc. (kiedy będę mógł zrobić ten quest "Wolny")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 16:07, KloniskO napisał:

PS. Po za tym muszę z bólem przyznać, ze panowie z Bioware nie mają za grosz gustu. Ta
Krwawa Zbroja Smoka(czy jakoś tak, ta z dlc) jest tak kompletnie skopana pod względem
estetycznym, że przez chwilę myślałem, że nie będe jej nosił. Jak ją zobaczyłem, to pierwszą
reakcją było klasyczne: WTF?! W ogóle psuje klimat i nie pasuje do fajnego wyglądu innych
zbroi.

Wiem, to może głupie, ale ja na przykład nie noszę przedmiotów, które mi się nie podobają :P Na przykład Morrigan biega u mnie w samym ubranku, bo hełm psuje cały jej urok.

Mam pytanie- czy są specjalne przedmioty dla danych specjalizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o broń dla maga to najlepszy jest ten kostur który możesz kupić u kwatermistrza w Wieży Kręgu, daje najlepsze bonusy i pozwala atakować z olbrzymiego dystansu (spoza zasięgu w którym wrogowie Cię zauważają dzięki czemu możesz ich nawet pojedynczo wywabiać). Miecz jest kiepskim wyborem dla maga bo przy większości zaklęć postać musi najpierw go schować co wywołuje niepotrzebne opóźnienia (co jest szczególnie niepożądane przy zaklęciach wycelowanych w obszar).

Dnia 23.01.2010 o 16:07, KloniskO napisał:

I jeszcze chciałbym w coś fajnego wyposażyć Lelianę, chcę żeby walczyła łukiem tylko nie wiem gdzie można jakis dobry zdobyć.

Najlepszy łuk dla Leliany zdobędziesz wykonując jej questa (musisz wybrać opcję dialogową stwierdzającą że słyszałeś iż bardowie często są szpiegami).
Co do smoczej zbroi to zgadzam się, na szczęście w czasie gry zdobędziesz lepsze od niej więc nie będziesz musiał jej nosić do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 20:38, Karharot napisał:

Spoiler

Musisz przeczytać księgę którą znajdziesz w legowisku pająków (tam gdzie była królowa).


Na tym polega problem, że właśnie już przeczytałem jej dziennik i powinienem ruszać dalej. Nawet na mapie mam nową lokację, ale dalej widnieje znacznik nad thaigem ortena. (Gdzie znajdę rozwiązanie questu z miejsce walki tego powierzchniowa?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 20:56, revolt505 napisał:

Na tym polega problem, że właśnie już przeczytałem jej dziennik i powinienem ruszać dalej. Nawet na mapie mam nową lokację, ale dalej widnieje znacznik nad thaigem ortena.

A znacznik na pewno dotyczy questa z Brandą? Zresztą jeśli możesz już iść dalej to nic nie stoi na przeszkodzie aby olać znacznik.

Dnia 23.01.2010 o 20:56, revolt505 napisał:

(Gdzie znajdę rozwiązanie questu z miejsce walki tego powierzchniowa?)

Spoiler

W Okopach Umarłych napadnie na Ciebie starożytny pomiot, jak go pokonasz to przy jego zwłokach znajdziesz ostatni fragment miecza, sam miecz złączy się w całość gdy zaniesiesz wszystkie fragmenty do grobu powierzchniowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2010 o 20:44, Karharot napisał:

Najlepszy łuk dla Leliany zdobędziesz wykonując jej questa (musisz wybrać opcję dialogową
stwierdzającą że słyszałeś iż bardowie często są szpiegami).


NOT TRUE^^

Najlepszy łuk zdobędziesz u nowego kowala w "rediklif" ;p Nowy kowal pojawi tylko wtedy jak powiesz staremu kowalowi,że jego córka nie żyje. (nah,trochę chaotycznie napisałem:D)

BTW: Skoro mam okazje to pochwale sie swoim koksem :P
BTW: Dlaczego mam tak mało % zaliczenia gry skoro zaliczyłem chyba all questy w grze, miałem nawet osiągniecie:P

20100123215741

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 21:59, Sh0ck13 napisał:

Najlepszy łuk zdobędziesz u nowego kowala w "rediklif" ;p Nowy kowal pojawi tylko wtedy jak powiesz staremu kowalowi,że jego córka nie żyje. (nah,trochę chaotycznie napisałem:D)

Ooo, nie wiedziałem. Przy następnym podejściu córeczka pożegna się z życiem XD

Dnia 23.01.2010 o 21:59, Sh0ck13 napisał:

BTW: Dlaczego mam tak mało % zaliczenia gry skoro zaliczyłem chyba all questy w grze, miałem nawet osiągniecie:P

Stopień ukończenia gry jest wspólny dla wszystkich postaci jakimi będziesz grał i odzwierciedla nie tylko ilość ukończonych questów ale także to w jaki sposób je rozwiązałeś. Przy pierwszym podejściu do gry nie osiągnie się więcej niż 50-cośtam %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie czary polecacie dla maga? Obecnie mam rozwinięte:
Te podstawowe maga (fioletowe) mam maksymalne.
Żywioły ziemia do pięści.
Żywioły zimno aż do stożku. (Zamieć dla mnie odpada, strasznie słaba jest...)
Leczenie mam na maksa aż do tego masowego pobudzenia.

Co myślicie o szarańczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania sprzętowe Awakening

Minimalne wymagania sprzętowe:

* Procesor: Intel Core 2 1.6 Ghz lub AMD 64 2.0 GHz
* Pamięć RAM: 1 GB (XP)/ 1.5 GB (Vista/7)
* Karta grafiki: Windows XP: ATI Radeon X850 256MB lub GeForce 6600 GT 128 MB / Windows Vista: ATI Radeon X1550 256 MB lub GeForce 7600GT 256 MB
* Miejsce na dysku: 20 GB

Zalecane wymagania sprzętowe:

* Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 Ghz lub AMD Phenom II X2 Dual-Core 2.7 Ghz
* Pamięć RAM: 2 GB (XP)/ 3 GB (Vista/7)
* Karta grafiki: GeForce 8800 GTS lub ATI Radeon 3850, 512 MB pamięci
* Miejsce na dysku: 20 GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 12:22, Indrid_Cold napisał:

To znaczy co? kolejne 20 GB dla dragon age na dysku ?


Na to wygląda, troche nieciekawie, bo Awakening wymaga podstawki, a ta zajmuje 15GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 23:30, daemonaray napisał:

Te podstawowe maga (fioletowe) mam maksymalne.

To jest mus :)

Dnia 23.01.2010 o 23:30, daemonaray napisał:

Żywioły ziemia do pięści.

Możesz ten żywioł rozwinąć na maksa, zamiana w kamień jest całkiem przydatna (zwłaszcza że spetryfikowany cel można rozbijać tak samo jak zamrożony co daje instant kill).

Dnia 23.01.2010 o 23:30, daemonaray napisał:

Żywioły zimno aż do stożku. (Zamieć dla mnie odpada, strasznie słaba jest...)

Nie lekceważ Zamieci, po pierwsze zwala przeciwników z nóg na początku, po drugie spowalnia ich ruchy co też jest przydatne. Poza tym wstawienie takiego zaklęcia w grupę łuczników lub na pojedynczego bossa który się nie rusza z czasem przyniesie całkiem sporą liczbę obrażeń (zwłaszcza że możesz jednocześnie odpalać inne zaklęcia).

Dnia 23.01.2010 o 23:30, daemonaray napisał:

Co myślicie o szarańczy?

Nie korzystałem więc nie wiem :)
Osobiście polecam jeszcze magię ognia (Kula Ognia ze swoim knock-outem i sporym damagem obszarowym jest naprawdę sympatycznym zaklęciem a Morze Ognia jest swoistym odpowiednikiem Zamieci który zamiast efektów ubocznych (powalenia i spowolnienia) ma większe obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować