Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2009 o 18:41, Kraju napisał:

Komuś status w sklepie gram.pl się już zmienił? Ja miałem nadzieję że jutro już zagram,
ale czarno to widzę.


Dostępność: pre-order, planowana wysyłka: 5.11.2009

Z Mass Effectem było podobnie. Wysłano w Czw. premiera w Pt. gra doszło na styk, bo w Piątek po 20.
Ale teraz mamy zamiecie śnieżne i inny crap wiec się obawiam mocno o przesyłkę.
Jednak jak na razie nie zawiodłem się na gram''ie i mam do nich pełne zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie przydałoby się jakieś oficjalne oświadczenie od EA w tej kwestii bo sporo tu niedomówień... Troche to irytujące, bo znowu jest ta sama sytuacja, jaka często ma miejsce. My czekamy i czekamy, płacimy w sumie nie mało pieniędzy, a banda torrentowych dzieci zagrywa się w najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jutro raczej wszystko się wyjaśni, bo planowana wysyłka jest na jutro, jeżeli jutro sklepy nie dostaną egzemplarzy, to będzie dowód, że coś jest na rzeczy...
ehhh śmiechowo ;)
Longer: co do tych telefonów to niekoniecznie ;) koleś mówi na Gry-online że próbował cały dzień się dodzwonić do gramu a oni odkładali słuchawkę ;) ciekawe ile w tym prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 19:03, Jagged napisał:

dokladnie :(

ale skoro nic nie pisze i jest napisane na stronie u nich ze 6 listopada to mam nadzieje,
ze tak bedzie :)


Ale dla świętego spokoju mogliby coś napisać..Głupie : "Premiera Dragon Age : Origins ukaże się zgodnie z planem" ;/ . Przecież dostawają telefony w tej sprawie więc co im szkodzi...chyba, że sami nie wiedzą co jest grane ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odbyłem krótką rozmowę z konsultantem z Empiku (na Nowym Świecie w Warszawie jak coś) i powiedział mi, że jutro zwykła wersja DA będzie dostępna na pewno, zaś edycja kolekcjonerska na 99%. Miejmy nadzieję, że te wiadomości się potwierdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z ciekawoscie zadzwonilem do sklepu i powiedzieli mi, ze dostali meila od EA, ze gre im wysla 11 listopada bo wtedy jest premiera :) ale jaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 19:08, Jagged napisał:

z ciekawoscie zadzwonilem do sklepu i powiedzieli mi, ze dostali meila od EA, ze gre
im wysla 11 listopada bo wtedy jest premiera :) ale jaja :)

taaa jasne... 11 listopada mamy wszystko pozamykane, kurierzy nie jeżdżą większość nie pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 18:59, Marcin08 napisał:

w sumie przydałoby się jakieś oficjalne oświadczenie od EA w tej kwestii bo sporo tu
niedomówień... Troche to irytujące, bo znowu jest ta sama sytuacja, jaka często ma miejsce.
My czekamy i czekamy, płacimy w sumie nie mało pieniędzy, a banda torrentowych dzieci
zagrywa się w najlepsze...


Z serwisu Bioworld.pl:
"Sprawy wyglądają tak. Faktycznie mała partia, która trafiła do MM byłą uszkodzona, zostaje ona wycofana i zastąpiona.
Reszta gier, które trafią do sprzedaży w piątek mają być okej, bez żadnych wad."

Od siebie oddam, że uszkodzone gry trafiły do MM w m.in. Trójmieście.
To pewnie kara boska za wykładanie gry na półki przed premiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc sami widzicie, że każdy mówi co innego, na gry-online było potwierdzone, że jednak opóźnienia nie będzie..teraz znowu, że jest premiera 11..tu sam nic praktycznie nie wie a EA milczy i każdemu mówi co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 19:11, Dzikq napisał:

Czy będzie możliwość grania/ustawienia angielskich napisów i głosów w wersji na PC wydawanej
w Polsce?


My tu się martwimy co z premierą, a ty takie pytania zadajesz?! ;P Kilka stron wcześniej jest odpowiedź. Poszperaj, może znajdziesz, poza tym w tej chwili już sporo informacji w internecie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 19:12, Longer napisał:

No więc sami widzicie, że każdy mówi co innego, na gry-online było potwierdzone, że jednak
opóźnienia nie będzie..teraz znowu, że jest premiera 11..tu sam nic praktycznie nie wie
a EA milczy i każdemu mówi co innego.


Gdzie pisze, że 11? ; o

Oficjalnie:
-premiera będzie 6 listopada
-wyciekła małą partia uszkodzonych gier, ale zastała wycofana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej było napisać jak to jest tylko głupio odpisywać? Zaintrygowało mnie to, bo na wersja na konsole ma wyłącznie polskie napisy i głosy. Strona muli trudno się poruszać i szukać w tył. Ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2009 o 19:14, anakin1000 napisał:

Gdzie pisze, że 11? ; o

Jagged napisał kilka postów wcześniej ;)

Dnia 04.11.2009 o 19:14, anakin1000 napisał:

Oficjalnie:
-premiera będzie 6 listopada
-wyciekła małą partia uszkodzonych gier, ale zastała wycofana

Mam nadzieję, że jest jak mówisz...już normalnie sam nie wiem w co wierzyć ;0
Wiesz, nie było by takiej nerwówki gdyby to premiery było tydzień albo dwa...a nie dzień przed wysyłaniem paczek ;) Człowiek czeka na grą od 5 lat..już prawie ją ma a tu psikus i poczekaj sobie jeszcze troche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować