Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2011 o 22:14, Karharot napisał:

Nigdy nie szukałem więc nie wiem :(

Już znalazłem dwie strony, Cuda Thedas i Przystań Szarego Strażnika, nie wiedziałem że scena DA jest tak rozwinięta, przydałoby się jakieś większe forum.

Dnia 22.10.2011 o 22:14, Karharot napisał:

Aaaa! Tak, jest tam jeden, na śmierć zapomniałem :) To jest jednak mniejszy egzemplarz
(podobnego spotkałeś już w elfich ruinach) więc nie dorównuje Wielkiemu Smokowi i Flemeth.

Czyli jakiś słaby dziad. Ale dla samej ciekawości sprawdzę to zadanie. Staram sie teraz za tym podejściem robić każde zadanie które dam radę. Skończyłem wieczorem już Krąg Maginów i jestem już w Denerim z Eamonem, póki nie zacznę tego Zjazdu Możnych to mogę jeszcze swobodnie chodzić po Fereldenie, tak?

Dnia 22.10.2011 o 22:14, Karharot napisał:

Do Obcowiska i tak się nie dostaniesz dopóki nie wykonasz zadania z traktatami.

Czyli za chwile pognębię elfy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedz tylko, że smoka trzeba spotkać przed zakończeniem głównego wątku u krasnoludów. Bo potem jest zablokowany. Tak było kiedyś, może coś uległo zmianie przez te lata( akurat;)
Ja tego smoka widziałem tylko na filmiku.
Część DLC do DA została przetłumaczona przez fanów, co możesz zauważyc na stronie przystani SzaregoS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oba smoki rozwalone - aż się zdziwiłem że tak łatwo poszło, w sumie może z 10 potionów zużyłem. Pamiętam że jak kiedyś na PC grałem w DA to było ciężko - ale może słabszymi postaciami atakowałem. ;)

Pierwsze dwie fotki - Pierwsze dwa martwe smoki. ;)
Trzecia i czwarta - Dowód na pokonanie Wielkiego Smoka i ten najcięższy pancerz ze smoczych kości, faktycznie najlepszy - bodajże 21 obrony i 50% ochrony przed ogniem. ;) Przepraszam za zdjęcia, ale nie wiem jak się robi screeny z konsoli (Może ktoś coś o tym wie? Na moim gramsajcie opisałem co chcę zrobić. :)).

Teraz czas zatłuc Howe''a. Swoją drogą - widziałem że w grze jest tarcza Duncana, jak ją zdobyć?


Sarinew
Gram na PS3 więc z fanowskich tłumaczeń u mnie nici. ;)

20111023134827

20111023134832

20111023134836

20111023134840

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 13:49, Ifym napisał:

za zdjęcia, ale nie wiem jak się robi screeny z konsoli (Może ktoś coś o tym wie? Na
moim gramsajcie opisałem co chcę zrobić. :)).


To i tak lajt, ktoś zgłosił się ze zdjęciem do konkursu na najładniejszy gs:D

Dnia 23.10.2011 o 13:49, Ifym napisał:

Teraz czas zatłuc Howe''a. Swoją drogą - widziałem że w grze jest tarcza Duncana, jak
ją zdobyć?


Duncan przecież nie nosił tarczy.

Swoją drogą przeinstalowałem system, zobaczymy czy gra będzie chodzić, jak nie będzie to nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2011 o 14:15, zerohunter napisał:

Duncan przecież nie nosił tarczy.

Może i nie, ale wiem że w Denerim można gdzieś dostać jego tarcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 13:49, Ifym napisał:

Oba smoki rozwalone - aż się zdziwiłem że tak łatwo poszło, w sumie może z 10 potionów
zużyłem. Pamiętam że jak kiedyś na PC grałem w DA to było ciężko - ale może słabszymi
postaciami atakowałem. ;)

Pamiętaj tylko, że poziom trudności na konsoli jest znacząco obniżony :). Hard na PC, to Normal na konsoli, Normal to easy itd..

Dnia 23.10.2011 o 13:49, Ifym napisał:

Teraz czas zatłuc Howe''a. Swoją drogą - widziałem że w grze jest tarcza Duncana, jak
ją zdobyć?

A przypadkiem tarcza Duncana nie jest prezentem dla Alistaira? Wydaje mi się, że nie można jej założyć, ale głowy nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2011 o 14:18, Renzov napisał:

A przypadkiem tarcza Duncana nie jest prezentem dla Alistaira? Wydaje mi się, że nie
można jej założyć, ale głowy nie dam.

Tak, tak, to prezent, tylko właśnie nie wiem gdzie zdobyć tą tarcze. Wiem tylko że w Denerim.


BTW: Jeśli zabiję już Howe''a mogę jeszcze chodzić gdzie chce czy już musze kończyć główny wątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 14:23, Ifym napisał:

BTW: Jeśli zabiję już Howe''a mogę jeszcze chodzić gdzie chce czy już musze kończyć główny wątek?

Spoiler

Dopiero udanie się na Zjazd Możnych uniemożliwi dalszą swobodną zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że "ilość" walk z wszelkiego maści pomiotami potrafi doprowadzić do szewskiej pasji nie tylko mnie.
W niektórych partiach gry czułem się tym już przytłoczony, bo za każdego krzaczka/drzwi i winkla wyskakiwało stado bezmózgich zombie które trzeba było anihilować aby móc co kol wiek dalej zrobić.
Jeszcze jak by to zrobili jak w Drakensangu że można uciec od walki, rozwlec ją na raty czy ją ominąć tu po prostu nic się nie da zrobić.

Co do tarczy Duncana jak polecisz na zjazd możnych, dostaniesz zadanie uratowania takiej "babki" wysoko postawionej. No i jak będziesz ja ratował to przy okazji uwolnisz pewnego jegomościa.
Później się okaże że jest.... i po powrocie do "bazy" będzie tam czekał na ciebie.
Zagadujesz z nim i daje ci cynk jak i gdzie zdobyć tą tarcze, reszta już łatwiznom chyba jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 14:23, Ifym napisał:

Tak, tak, to prezent, tylko właśnie nie wiem gdzie zdobyć tą tarcze. Wiem tylko że w
Denerim.


Tarczę Duncana możesz zdobyć

Spoiler

w magazynie w Denerim. Miejsce gdzie jest ona schowana poda Ci Riordan, Szary Strażnik zamknięty w lochach Howe''a. Możesz z nim porozmawiać na temat skrytki w Denerim dopiero gdy oddasz mu dokumenty Szarych Strażników, które także są w Posiadłości Arla Howe''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 17:19, zerohunter napisał:

Duża jest ta świątynia w Azylu?
Bo szczerze mam dość chodzenia po tych pomieszczeniach, pokój walka 2 pokoje i znów walka.


Coś w rodzaju Lasu Bressilian więc spora. Jeśli chcesz chodzić wszędzie a warto bo są fajne artefakty no i po

Spoiler

znalezieniu średniego smoka odblokujesz questa "Pancerz ze smoczych łusek" to warto.

Jeśli nie, to wykonujesz po prostu główny quest i to proste zadanie zajmuje mało czasu. Poza tym masz jeszcze masę expa do ubicia więc warto wymaksować ten etap :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 09:19, Ifym napisał:

Oceni ktoś moje wypociny? Zaznaczam że to moja pierwsza jakakolwiek recenzja - Akurat
padło na DA.

http://recenzje-ps3.blogspot.com/


Całkiem nieźle ale:

Trochę literówek i błędów np.: "Flemeth, wiedźma zamieszkując głuszą Korcari od wieków"
Musisz czasem przeczytać dwa raz zanim coś zamieścisz :) np.: "trafiamy na małe miasteczka, jak Lothering, czy też wielkie miasta jak Lothering czy Orzammar"
Wstęp, w którym opisujesz tło fabularne wydaje mi się trochę zbyt długi w stosunku do reszty recenzji, 1/3 to trochę zbyt dużo :)
I sprawdzaj czasem dane, zanim puścisz w świat informację nieprawdziwą :) "jest też edycja niedostępna w Polsce w której skład wchodzą wszystkie dodatki i DLC, kosztuje bodajże 100 dolarów" - Ultimate Ed. kosztuje niecałe 30$, albo 20£ czyli ok 90zł.

Ogólnie jednak nie jest najgorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już poprawione, dzięki że przeczytałeś. ;)

Z roboty mnie wywalili jakiś czas temu, zanim coś nowego znajdę muszę zajęcie jakieś mieć bo zwariuję. Następnym razem będzie lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 09:59, Ifym napisał:

Już poprawione, dzięki że przeczytałeś. ;)


No porb :)

Dnia 24.10.2011 o 09:59, Ifym napisał:

Z roboty mnie wywalili jakiś czas temu, zanim coś nowego znajdę muszę zajęcie jakieś
mieć bo zwariuję. Następnym razem będzie lepiej. :)


O to współczuję. Owocnego poszukiwania nowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować