Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Ja bym czekał na opinie,widziałem co BIOWARE zrobiło na Xboxie wydając Mass Effect.
To najgorzej zoptymalizowana gra w jaką grałem na konsoli nowej generacji.
Straszne dropi animacji,praktycznie non-stop.
A robili ME na bardzo wydajnym silniku z GoW.
Dlatego olałem wersje PS3 ,aż strach pomyśleć co zobaczymy w DoA na konsoli której praktycznie nikt do końca nie potrafi okiełznać oprócz twórców Uncharted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy jak np. zamówiłem grę miesiąc temu to będzie do odbioru w sklepie jutro w Warszawie, bo jak na razie cały czas nie mam statusu "gotowe do odbioru". Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 19:53, szakal100017 napisał:

Wie ktoś może czy jak np. zamówiłem grę miesiąc temu to będzie do odbioru w sklepie jutro
w Warszawie, bo jak na razie cały czas nie mam statusu "gotowe do odbioru". Z góry dzięki.


Rozumiem Cię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy DLC będą płatne dodatkowo na PC? jak je się w ogóle dostaje? Jak wyjdą to ściąga z oficjalnej strony? I będą w języku polskim, gdy np. mam polską edycję i ściągam ze strony DLC to on będzie po polsku, czy angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe że gra zamówiona jeszcze jako pre-order przyjdzie mi dopiero 9-10 listopada?
Czy to oznacza że ci co się napalalili na grę wcześniej i specjalnie kupowali grę w pre-orderze dostaną ją dopiero 4 dni po premierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 19:53, szakal100017 napisał:

Wie ktoś może czy jak np. zamówiłem grę miesiąc temu to będzie do odbioru w sklepie jutro
w Warszawie, bo jak na razie cały czas nie mam statusu "gotowe do odbioru". Z góry dzięki.


mysle że gotowe do odbioru będzie po premierze dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Metrze będzie gotowa jutro w godzinach popołudniowych:)

(Będę 2 razy jechał do sklepu - po 12 i po 17 więc na pewno upoluję mój egzemplarzyk:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 19:53, szakal100017 napisał:

Wie ktoś może czy jak np. zamówiłem grę miesiąc temu to będzie do odbioru w sklepie jutro
w Warszawie, bo jak na razie cały czas nie mam statusu "gotowe do odbioru". Z góry dzięki.


Ja także zamówiłem z opcją odbioru osobistego i status mi się nie zmienił, ale jestem pewny, że jeśli będą mieli Dragon Age od jutra to można podejść do nich w ciemno, tak odbierałem już chociażby Wolfensteina, a dostali go z 30 minut przed moją wizytą( a pytałem jeszcze 2 razy wcześniej) Zawsze możesz też spróbować zadzwonić, ale tak jak i wczoraj, dzisiaj sygnał ciągle był zajęty, na gg na szczęście odpowiadali:) Jutro nie będę miał czasu wracać jeszcze do domu sprawdzać czy przesłali emaila, jeśli zabraknie dla mnie odwiedzę pobliskie sklepy, ale wątpię w taką sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 20:11, maaciex napisał:

A ja mam takie pytanie:
Ile Dragon Age może kosztuje w MM w wersji PC? ;)


Właśnie wróciłem do domu z nowiutkim Dragon Age''m z MM za równiutkie 119 zł ;p Teraz tylko przeczekać instalację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 20:16, piecia997 napisał:

Właśnie wróciłem do domu z nowiutkim Dragon Age''m z MM za równiutkie 119 zł ;p Teraz
tylko przeczekać instalację...


Co? Gdzie? Jak? Kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, będziecie sobie grali w DA:O a ja mam związane ręce, ponieważ mam małą usterkę kompa i zasilacz wymieniam w ;p Narazie ograniczam się do lapa i pykaniu w kotora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2009 o 20:16, piecia997 napisał:

Właśnie wróciłem do domu z nowiutkim Dragon Age''m z MM za równiutkie 119 zł ;p Teraz
tylko przeczekać instalację...


Napisz czy przeszedłeś przez instalacje...
Na jakim sprzęcie odpalasz i jak się gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 20:17, Amerios napisał:

Co? Gdzie? Jak? Kiedy?


Co - Dragon Age na PC w zwykłej edycji;
Gdzie - Media Markt w Szczecinie;

A ta instalacja trwa i trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest ze 60% ;p No mam nadzieję że wszystko będzie działać, nie po to jadę 2h w jedną stronę do Media Marktu żeby dostać wadliwy produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować