Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

! D:\Program Files\Electronic Arts\EADM2\cache\{ 2250103516 }\dragonagedlx_pl2\data\env.rar: Błąd CRC w packages\core\env\brc100d\brc100d.gpu.rim. Plik jest uszkodzony


fantastycznie... jeszcze za to zapłaciłem 170 zł, w sklepie będzie taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało i gram od 2 h :D

Gierka super a grafa miodzio nie spełniałem wymagań rekomendowanych a działa z full wypasem w 1600 -1050 czy jakoś tak :) i te wszystkie ficzery o których nie mam pojęcia na maxa (gram normalnie na konsoli) MAm procka athalona x2 6400 i wg różnych testów miało chrupać na nim a tu pyknie chodzi nawet jak dużo mięsa się napatoczy:]

Lecę dalej grać tak do 5 rano a na 10 do roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 00:59, maniekk napisał:

Heh będzie śmiesznie, jak ci którzy pójdą dziś do sklepu będą mieli grę szybciej od tych
z pre-orderu :)


przeciez tak jest zawsze ;) przed kazda wieksza premiera ludzie psiocza na transport, opoznienia i daty wysylania preorderow, a wystarczy sie przejsc do pierwszego lepszego MM czy Saturna i miec przed premiera... jest tak przed kazda premiera, wiec chyba jest co w tym ze ludzka glupota nie ma granic...

ja zaczne grac jakos we wtorek, mam grubsze kolowkium w tygodniu i w weekend musze posiedziec nad ksiazkami, wole teraz nie zaczynac by nie przerywac zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 01:18, Dioxide napisał:

! D:\Program Files\Electronic Arts\EADM2\cache\{ 2250103516 }\dragonagedlx_pl2\data\env.rar:
Błąd CRC w packages\core\env\brc100d\brc100d.gpu.rim. Plik jest uszkodzony


fantastycznie... jeszcze za to zapłaciłem 170 zł, w sklepie będzie taniej...

Wersja elektroniczna z EAStore, też podobno jest jakąś wersją deluxe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poranek, a nadal nie ma żadnego maila z danymi dot. przesyłki.
Chyba wychodzi na to, że tym, którym system wywalił wczoraj w statusie, że paczka nadana, ale z datą dzień później jednak nie dostaną wedle zapewnień DA dziś. I mam przeczucie, że ktoś faktycznie wyśle te paczki dopiero dziś, a nie wczoraj z błędną jedynie datą. Szlag..
Ciekawe co ze szczęśliwcami, którzy w dacie nadania dostali datę z przeszłości, a nie jak inni z przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 07:35, Longer napisał:

Moja paczka jest już w Częstochowie (50 km od celu ) więc na 90% dostane ją dzisiaj ;))


Moja też (CZESTOCHOWA, PL 06.11.2009 5:11 W DORĘCZENIU. ). Tylko co oznacza słowo w doręczeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 07:43, Snejek napisał:

Moja też (CZESTOCHOWA, PL 06.11.2009 5:11 W DORĘCZENIU. ). Tylko co oznacza
słowo w doręczeniu?


Ze wydali kurierowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 00:59, maniekk napisał:

Heh będzie śmiesznie, jak ci którzy pójdą dziś do sklepu będą mieli grę szybciej od tych
z pre-orderu :)


Nie rozumiem dlaczego preorderowcy mają cierpieć. Ludzie wykładają kasę, jarają się, kupują kolekcjonerki, a pójdzie lamus do sklepu i w weekend sobie zaszaleje, a dobry człowiek czeka pod drzwiami reagując nerwowym chichotem na każdy ruch na korytarzu:P Przecież wystarczyłoby premiery przesuwać o tydzień a preorderowcom wysyłać od poniedziałku. Prościej się nie da.

W takich sytuacjach cyfrowa dystrybucja rulez - no, moze nie z eastore:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie irytuje, że pre-order zamówiłem jakieś dwa miesiące temu, a po wczorajszym okazuje się, że niemało jest takich, którzy tego DA zamówili ledwo kilka dni temu. Oczywiście do nich dojdzie paczka dzisiaj, ja natomiast muszę z niewiadomych mi powodów czekać do poniedziałku, nawet nie mając pojęcia co się z tą paczką dzieje, bo żaden mail do mnie nie dotarł.
Żeby było zabawniej moja paczka ponoć była pakowana (przynajmniej tak wnioskuję z tego, co czytałem tutaj na forum i co widziałem w statusie paczki, który mocno szalał) wczoraj razem z tymi, które dziś mają dotrzeć do zamawiających (vide powyższe posty), dlatego tym bardziej nie rozumiem dlaczego u mnie sprawa ma się inaczej.
Prawdę powiedziawszy czuję się zrobiony w balona i bynajmniej mi się to nie podoba.

Spróbuję jeszcze napisać do Działu Obsługi Klienta, może mi to ktoś wyjaśni, mam nadzieję.
Niemniej łudzenie się, że obecnie widniejąca data dostawy na poniedziałek jest błędem systemu przestało, jak sądzę, wchodzić w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy da sie jakos zmienic jezyk na angielski bo przez przypadek zakupilem polska wersje w EA (a nie da sie zeinic jezyka w EA downloaderze) ??

Wiecie jednak wole posluchac glos Claudii Black jako Morrigan niz nasz polski :)

a nie bede sciagal wersji skidrow bo slyszalem ze ma pelno bledow z AI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 08:03, ScorpZero napisał:

Niemniej łudzenie się, że obecnie widniejąca data dostawy na poniedziałek jest błędem
systemu przestało, jak sądzę, wchodzić w grę.


U mnie status na GRAM''ie zmienił się z 4.11 na 6.11, z kolei przewidywany czas dostarczenia na 9-10.11. Natomiast mam już numer przesyłki UPS i ich strona twierdzi, że przewidywany czas dostawy 6.11. Sprawdź, czy nie masz podobnie. Obstawiam, że system na GRAM ma ustala automatem termin dostawy, więc jeśli ma wklepane że 6 to piątek to podaje poniedziałek, wtorek. Jak miał że środa (4.11) to podawał czwartek-piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, na steamie już jest łatka. Najważniejsza zmiana:

Made Easy difficulty easier

i:

Slightly increased attack, defense, and damage scores for all party members at Normal difficulty

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, że rzuciłeś na to nieco światła ze swojej strony. :)
Tym niemniej u mnie w ogóle nie było maila, ani czegokolwiek z numerem przesyłki UPS i to jest właśnie główne moje zdziwienie. Powinien już dawno być,skoro paczka jest nadana, nawet jeśli miałaby ona leżeć w jakimś magazynie, a tutaj cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, mam tam jedynie:

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 6.11.2009
Przewidywana data dostawy: 9.11.2009 - 10.11.2009
Data złożenia: Wt, 29.09.2009 o godz. 20:33
Numer zamówienia: XXX

To trochę wygląda tak, jakby ta paczka jednak nie została wysłana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Ale w sumie UPS mogło jeszcze nie wklepać twojej paczki do systemu. Trzeba chyba lekką poprawkę wziąć na chaos jaki powstał w wyniku opóźnień. Ja co prawda dostałem numer listu przewozowego, ale dopierego ok. 20 min temu pojawiło mi się, że to wogóle jest w transporcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować