Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2009 o 21:42, GanD napisał:

rozwoju postaci, bo mimo możliwości specjalizacji, to jednak ledwie 3 klasy, to moim
zdaniem trochę mało, a talentów też nie ma zbyt wiele.


Ja wiem czy tak mało? W Kotorze też były 3 oraz podobnie tyle talentów i umiejętności i mi to akurat nieprzeszkadzało ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 21:48, zBiK93ck napisał:

Ja wiem czy tak mało? W Kotorze też były 3 oraz podobnie tyle talentów i umiejętności
i mi to akurat nieprzeszkadzało ;p


KOTOR jest znacznie krótszy, a i biorąc pod uwagę, że zawsze gramy Jedi, który ma już z góry dość ściśle określone umiejętności, to niewiele można było tam wymyślić. Natomiast do Grey Wardens przyjmuje się w zasadzie wszystko co ma "mocną głowę", więc i kombinacji można by tu znacznie więcej upchać. I jestem przekonany, że takie się pojawią... w DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie szlak trafi miałem już komunikat ze zostanie wysłane 06.11. wchodzę teraz a tu lipa nie ma w ogóle zamówienia na ta gierkę jeżeli jutro kurier nie zapuka to pojadę do wawy mordować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... zamówiłem pre-ordera jakoś na początku października... wciąż mam info odnośnie kompletowania zestawu i poinformowania mnie gdy będzie gotowy do odbioru bla bla bla.... tiaaa. Say hello to eternity. Zawsze wyborem zamiast indywidualnego odbioru jest olanie sprawy (skoro tak to wyglada) i zapolowanie na produkt w Empiku czy MM.

Troche miejskiego Role Playinga przy okazji się wciągnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ;)

Tylko co "najgorsze" wybrałem odbiór w metrze centrum... i nie chce się "zbłaźnić" wparowaniem i pytaniem o paczkę... w piątek, sobotę, poniedziałek etc. ^^
(wiec w sumie cały stuff z kurierami odpada, jedynie wariowanie systemu się ostaje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam na której stronie jest post, ale pisane było, że w Metro ma być gdzieś przed południem? Coś mniej-więcej tak jakoś.
Poszukaj, powinieneś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 22:47, owca95 napisał:

Tak oderwe się od tematu a kogo weźmiecie/wzieliście za rase? ja czlowieka maga :)


Oczywiście na początek elf - mag. Mam dużo wspólczucia dla biednych i tłamszonych mniejszości rasowych. Nie wspominająco drobnym fakcie, że może uda się trochę odegrać na dominujących ciemiężcach ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 22:53, KILLER-84 napisał:

> Tak oderwe się od tematu a kogo weźmiecie/wzieliście za rase? ja czlowieka maga
:)

Oczywiście na początek elf - mag. Mam dużo wspólczucia dla biednych i tłamszonych mniejszości
rasowych. Nie wspominająco drobnym fakcie, że może uda się trochę odegrać na dominujących
ciemiężcach ]:->


Elf Dailsh Łotrzyk z 2 mieczykami :D !!!
Zniszczę Ludzkosć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 22:56, Amerios napisał:

Elf Dailsh Łotrzyk z 2 mieczykami :D !!!
Zniszczę Ludzkosć xD


A ja was elfie buraki zabije moim wojem człowiekiem :) Ja szlachta a wy plebs :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 23:39, Blantman napisał:

A ja was elfie buraki zabije moim wojem człowiekiem :) Ja szlachta a wy plebs :P


Ja tam uważam że wszyscy są równi. A przynajmniej jeśli chodzi o potraktowanie kulą ognia, tudzież inną drobiną magii. No może poza krasnoludami, ale jakoś muszą nadrabiać braki w wzroście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 23:50, KILLER-84 napisał:

Ja tam uważam że wszyscy są równi. A przynajmniej jeśli chodzi o potraktowanie kulą ognia,
tudzież inną drobiną magii. No może poza krasnoludami, ale jakoś muszą nadrabiać braki
w wzroście ;)


Maga zaraz jakiś Templariusz przypiłuje jak się będzie za bardzo wychylał :P
(jeszcze 6 min i mogę grać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować