Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2009 o 11:07, Pariah napisał:

> Napisz później wrażenia z gry jak możesz ;))

Oczywiście, że napiszę, na razie instaluję, potem spróbuję te kody aktywować i się zabieram
za granie... ( w końcu po tylu latach czekania ;))

Wydanie ładniejsze niż nasze..zazdroszcze Ci..no i ten przewodnik po świecie ;(((( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gra miała by szansę odpalić na lapie rozdziałka 800x600 minimalne detale?

Sprzęt:
intel c2d T5550 1,83
2GB RAM
Grafika intelowska 965 128mb

Piszę jeszcze raz z pytaniem czy ktoś uruchomił dragona na takim sprzęcie. Chciałem pograć zanim mój piec przyjdzie z naprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 11:10, zBiK93ck napisał:

Czy gra miała by szansę odpalić na lapie rozdziałka 800x600 minimalne detale?

Sprzęt:
intel c2d T5550 1,83
2GB RAM
Grafika intelowska 965 128mb

Piszę jeszcze raz z pytaniem czy ktoś uruchomił dragona na takim sprzęcie. Chciałem
pograć zanim mój piec przyjdzie z naprawy.


Sprawdź tutaj:
http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 11:09, Longer napisał:

Wydanie ładniejsze niż nasze..zazdroszcze Ci..no i ten przewodnik po świecie ;((((


Dzięki, ale na prawdę nie ma czego, Imho wydania UK są najbardziej "ubogie" z jakimi się spotkałem obdarte z wszystkiego co dodają w Polsce (wiem, że to tylko zazwyczaj "bibeloty", ale miło mieć jakiś gadżet, gdy się tyle płaci za kolekcjonerkę)
Co do przewodnika, może warto sprawdzić na Ebay lub allegro, powinny już być, tylko nie wiem jak z cenami - cena oryginalna to: $ 34.99, 19.99 funtów, 49.95 AUS $, 39.99 CAN $

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2009 o 11:16, Pariah napisał:

Dzięki, ale na prawdę nie ma czego, Imho wydania UK są najbardziej "ubogie" z jakimi
się spotkałem obdarte z wszystkiego co dodają w Polsce (wiem, że to tylko zazwyczaj
"bibeloty", ale miło mieć jakiś gadżet, gdy się tyle płaci za kolekcjonerkę)
Co do przewodnika, może warto sprawdzić na Ebay lub allegro, powinny już być, tylko nie
wiem jak z cenami - cena oryginalna to: $ 34.99, 19.99 funtów, 49.95 AUS $, 39.99 CAN
$


Ja wiem, ale zawsze tak jest, że czyjeś wydaje się fajniejsze ;) A ten przewodnik zobacze na allegro..a ile stron liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 11:25, Pariah napisał:

410 stron, gruba "bestyja" i naprawdę ciekawe informacje


Będzie można nabyć kolekcjonerkę np. w Empiku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luuudzie, gdzie są te kody na te itemki z preorderu? I nie chodzi mi tu o Shale i zbroję a te dwa pierścionki ;). Aha i gdzie się muszę zarejestrować, na EA ogółem czy EA Polski, żeby mieć konto ;P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 11:27, zBiK93ck napisał:

Będzie można nabyć kolekcjonerkę np. w Empiku ?


Nie mam pojęcia, ale raczej trzeba będzie na alegro poszukać lub w jakiś zagranicznych internetowych sklepach, oryginalnie poradnik wydany przez primagames.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 11:29, Nalia napisał:

Luuudzie, gdzie są te kody na te itemki z preorderu? I nie chodzi mi tu o Shale i zbroję
a te dwa pierścionki ;). Aha i gdzie się muszę zarejestrować, na EA ogółem czy EA Polski,
żeby mieć konto ;P?


ja przygode i zbroje mam w pudełku a kodów na pierścionki nawet nie wiem gdzie szukać , na stronie mojego zamówienia nia ma nic o pobierz kod czy coś w tym stylu ;/. I po pierścionkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 11:38, Pariah napisał:

> Będzie można nabyć kolekcjonerkę np. w Empiku ?

Nie mam pojęcia, ale raczej trzeba będzie na alegro poszukać lub w jakiś zagranicznych
internetowych sklepach, oryginalnie poradnik wydany przez primagames.com


Chodzi mi o Polską kolekcjonerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 11:42, Zen napisał:

ja przygode i zbroje mam w pudełku a kodów na pierścionki nawet nie wiem gdzie szukać
, na stronie mojego zamówienia nia ma nic o pobierz kod czy coś w tym stylu ;/. I po
pierścionkach


z tego co się orientuję (a wszędzie powinno być tak samo)
-zamawiając preorder przez internet lub wersje digital download: kody na pierścionki są przesyłane na mail
- preorder kupiony w sklepie: dodatkowa karteczka z kodami na te itemki, nie w pudełku ale osobno "spod lady" - tej zapomniałem i właśnie pędzę z paragonem do sklepu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 11:44, zBiK93ck napisał:

Chodzi mi o Polską kolekcjonerkę.

Grę kupisz w empiku, poradnik zaś jest tylko po angielsku. I chyba coś nie rozumiesz, wersja CE UK jest najgorszą kolekcjonerką ze wszystkich (zwykłe pudełko i chyba brakuje jeszcze jakiś bonusów). Poradnik Prima games zaś to zupełnie inny produkt kupowany oddzielnie, książka-poradnik, i nie ma póki co wersji polskiej. Do tego (poradnik) ma dwie wersje, zwykłą i CE (różnią się chyba tylko tym, że CE ma twardą okładkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować