Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

W Czeladzkim MediaMarkt gra już jest - 119 zł na PC - ja zaraz lecę do Empika.

Kolekcjonerka w Empiku - 200 zł - 199,bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o której kończy się przedstawienie, i odblokujecie sprzedaż w sklepach ? Nie to że jakoś napalony jestem na tę grę,ale jak juz przechodziłem kolo empiku to cos mnie skusiło zeby wysuplac te sto parę złotych...a tu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest mi przykro, ale niestety ze względu na bardzo dużą wysyłkę w dniu
wczorajszym nasze centrum logistyczne nie zdążyło spakować wszystkich
przesyłek. Wśród niespakowanych paczek znalazło się Państwa zamówienie.
Zamówiona gra zostanie wysłana w dniu dzisiejszym i powinna zostać
dostarczona w poniedziałek.


Ostatni raz robiłem tu preorder przy Kolekcjonerskim Wiedźminie. Wszyscy wiemy jak to się skończyło. Dałem sobie spokój z tym sklepem na dłuugi czas. Aż do teraz, dałem im drugą szansę. Nie składam zamówienia przedpremierowego po to, żeby dostać grę później niż wszyscy odwiedzający empiki czy inne sklepy. Premiery są w piątki, żeby ludzie mogli pograć przez weekend. Co mnie to interesuje, że była bardzo duża wysyłka. Nie spodziewaliście się tego przy jednej z najbardziej oczekiwanych gier roku? Jednak nic się nie zmieniło. Nie liczcie na następną szansę, nie zasługujecie na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutna prawda o polityce EMPIKU:
Oparte na faktach:
1. Zamawiajac EK Dragon Age na PC 5.10.2009 - cena sprzedazy 199,90 zł i termin wysyłki 12.11.2009
2. Sprawdzajac przypadkiem stronkę z zamówieniem (29.10.2009) odkryłem, że aktualna cena na EK wynosi juz 189,90 zł. Szybka decyzja - usuwam "stare" zamówienie i generuje nowe, termin wysyłki 12.11.2009. Czyli dycha do przodu
3.Sprawdzając dzisiaj po raz kolejny konto w empiku - okazało się, że w koszyku mam "czekającą" (prawdopodobnie wskutek poprzedniej rezygnacji/ponownego zakupu coś za dużo egzemplarzy wcisnąłem) do zaakceptowania EK ale UWAGA ZA OK 164 ZŁ!!! Niestety status produktu : niedostępny. Ale tu UWAGA!! po raz drugi : termin wysyłki 5.11.2009!!!!
Tak więc w preorderze - jeszcze przed premiera grę w wersji empik EK kupiliśmy w 3 różnych cenach. Gratuluję tylko tym ostatnim szczęśliwcom - refleksu i fuksa. Świetna polityka "ostatni będą pierwszymi"
Dalsze wnioski - co do zakupów w przyszłości wyciągnijcie sami.
Ja po stwierdzeniu, ze ktoś ładuje mnie w bambuko i to równo, zadzwoniłem do infolinii - niestety było to przygnębiające doświadczenie . Zero zrozumienia! Głupie tłumaczenie, że mogą robić promocje jak chcą i kiedy chcą, maja gdzieś klientów, którzy zamówili znacznie wcześniej - ci maja najwyższa cenę oraz najdłuższy (przynajmniej teoretycznie) termin dostawy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 12:14, Maximo napisał:

A o której kończy się przedstawienie, i odblokujecie sprzedaż w sklepach ? Nie to że
jakoś napalony jestem na tę grę,ale jak juz przechodziłem kolo empiku to cos mnie skusiło
zeby wysuplac te sto parę złotych...a tu nie ma.

Zgadzam się, to nienormalne że kurierzy szybciej działają niż sklep i ludzie dostają paczuszki wygodnie do domów wcześniej niż ci, którzy wybrali ''''odbiór osobisty''''. Sam byłem skuszony perspektywą pójścia do jakiegoś właśnie Empika, ale już wolę dotrzymać słowa i odebrać paczkę z sklepu gram...
Chyba, że do 15:00 nie dostanę żadnej wiadomości - wtedy idę prosto do Empika. Albo jakiegoś Media Mart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania. Pierwszy i ostatni raz kupuję Tutaj Pre-Ordery...
To się po prostu w głowie nie mieści... może im tak wygodnie - mnie nie.

// Zastanawiam się co im napisać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wiadomo czemu takie pudła :D


Witam,

Miło mi poinformować, iż zamówiona przez Państwa gra Dragon Age została wysłana w dniu wczorajszym i powinna zostać dostarczona dzisiaj.

W związku z wysyłką gry mamy dla Państwa WAŻNĄ INFORMACJĘ.

Wysyłka naszych paczek realizowana jest przez centrum logistyczne firmy Action, które na co dzień zajmuje się hurtową wysyłką sprzętu komputerowego.

Karton, w którym otrzymają Państwo grę (50 cm x 50 cm x 20 cm) jest najmniejszym kartonem, w którym wysyłane są przesyłki z magazynu Action. W związku, z tym że gra mogłaby w tak dużym kartonie zostać w łatwy sposób w transporcie uszkodzona, produkt jest dodatkowo zabezpieczany specjalną tekturą. Tektura ta powoduje, że paczka posiada podwójne dno. Na pierwszy rzut oka, po otwarciu paczki, wydaje się, że przesyłka jest pusta, podczas gdy zamówiony produkt znajduje się pod tekturowym usztywniaczem, który trzeba usunąć z przesyłki. Dlatego proszę się nie zdziwić jeżeli po otwarciu paczki będzie się wydawać, iż karton jest pusty. Zamówiona gra znajduje się pod "fałszywym" dnem. Mamy nadzieję, że dzięki naszej informacji nie będą mieli Państwo problemów z odnalezieniem produktu.

Życzymy miłej zabawy w świecie Dragon Age.

Pozdrawiamy,

ekipa gramer.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 12:53, Goku24 napisał:

dostał już ktoś z okolic piły swoją paczkę?


Właśnie mi przywieźli teraz wystarczy tylko zainstalować i się bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 13:03, Goku24 napisał:

Właśnie mi przywieźli teraz wystarczy tylko zainstalować i się bawić


Jak z okolic piły to sprawdź czy przypadkiem nie okrojona :) Ech zazdrość. Ja jeszcze zalegam w pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA juz mam:D wlasnie się instaluje:D Tylko nie wiem o co chodzi z tymi pierscieniami które mają tu niby byc, bo jak na razie mam tu tylko kody do odblokowania zbroi krwawego smoka i Shale!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam pięknie. Spieszę z informcją że : Wschowa, woj. Lubuskie ( kurier z Poznania ), właśnie otrzymałem przesyłkę. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieco wkręciłem się w temat, bo jest zwyczajowo śmiesznie i żałośnie. Empik ma "zielone światło" na godzinę ok 16:00..:)) ta wasza manipulacja i psychotechniki podgrzewania gawiedzi to o kant ...rozbić. Kto ma kupić to i tak kupi, a fani pana Seeda i Peera cieszą się już od wczoraj premierą..:) Po co te utrudnienia? Nic Wam to nie nakręci sprzdaży. A gra jest 18+ ,zatem wielu mężów chce kupic w tajemnicy przed żoną ( bo na pierdoly kase to masz??..:)..) Więc godz. 16:00 jest nieodpowiednia.Co ja zonie powiem jak już bedzie w domu?? Ojjj...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować