Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2006 o 16:56, Dead-pl napisał:

I co będe słyszał "do broni komraci" ?? <żygi> , mam nadzieje że gra będzie dostępna
w drive2drive. Cenega napewno nie zarobi pieniędzy na mnie. Ma ktoś link do rekomendowanych
wymagań gry? Jestem ciekaw czego wymaga do płynnej gry i czy się łapie ;)


Jeżeli już ktoś robi spolszczenie to powinien także do wyboru zachować wersję oryginalną. Tak przecież robi się z filmami na dvd. Kto chce dubbing to sobie włącza i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2006 o 16:58, Occulto napisał:

Jeżeli już ktoś robi spolszczenie to powinien także do wyboru zachować wersję oryginalną. Tak
przecież robi się z filmami na dvd. Kto chce dubbing to sobie włącza i po problemie.


Tylko, że wtedy gra nie kosztowałaby 99 a 199.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 17:14, Jester napisał:


> Jeżeli już ktoś robi spolszczenie to powinien także do wyboru zachować wersję oryginalną.
Tak
> przecież robi się z filmami na dvd. Kto chce dubbing to sobie włącza i po problemie.
>
>
Tylko, że wtedy gra nie kosztowałaby 99 a 199.


Dlaczego niby?
Tworzysz tyle samo, a po prostu nie kasujesz wersji oryginalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Splinter Cell: Chaos Theory sprzedawali w 2 wersjach językowych, oryginalna i polska, można było wybrać, a gra i tak 99 zł kosztowała
w MoCh też by się przydały dwie wersje językowe do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 17:21, sird napisał:

Splinter Cell: Chaos Theory sprzedawali w 2 wersjach językowych, oryginalna i polska, można
było wybrać, a gra i tak 99 zł kosztowała
w MoCh też by się przydały dwie wersje językowe do wyboru


Akurat spolszczenie Chaos Theory było zajebiste. Mirosław Baka była dla mnie dużo lepszy niż oryginalny Sam. Ale to kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 17:21, sird napisał:

Splinter Cell: Chaos Theory sprzedawali w 2 wersjach językowych, oryginalna i polska, można
było wybrać, a gra i tak 99 zł kosztowała
w MoCh też by się przydały dwie wersje językowe do wyboru


Ale to są wyjątki potwierdzające regułę.

A reguła mówi, że jeśli grę w języku angielskim można kupić w polsce za około 30$ a gdzieś na zachodzie za 50$ to zachodni dystrybutor ma prawo słusznie się zburzyć i nie dopuścić do takiej sytuacji ponieważ zachodni klienci bedą kupować u nas w Polsce za znacznie mniej. Dlatego też znaczna wiekszosc gier nie zpolonizowanych jest dużo droższa od gier zpolonizowanych. Polonizacja powoduje automatycznie obniżenie ceny gry tak abyśmy my rodacy nie musieli kupować ich po 50$.

A co do MoC. Faktem jest, że mogli zrobić wersje kinową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 15:09, Bambusek napisał:

No właśnie on przypadkiem na pakiet spojrzał, bo pakiet faktycznie za 200 zł idzie. Ale pojedynczy
egzemplarz to 99.90


no i wszystko jasne :) kamień spadł mi z serca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 16:49, Dead-pl napisał:

Oo dopiero sie doczytałem, polskie dialogi to ja podziekuje już za gre. Inne źrudło się kłania,
polskiego szczekania to ja w grze niechce, niemogą głupie ciule kinówki zrobić ? ;/


nie dziwie się, wszak polski to dla Ciebie - sądząc po ilości błędów - to język obcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 16:49, Dead-pl napisał:

niemogą głupie ciule kinówki zrobić ? ;/


No cóż, widzę ze moderatorzy nie mają ochoty robić nic z faktem łamania regulaminu przez forumowicza.Jakoś mnie to nie dziwi, przecież w przypadku obrazy Cenegi ( w tym wypadku jej pracowników) regulamin nie obowiązuje i mozna po niej (nich) jechać jak po nieheblowanej desce.

Jedni są równi a drudzy równiejsi

No cóż (tak zacząłem i tak skończę.Nic dodać nic ująć)

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 16:49, Dead-pl napisał:

Oo dopiero sie doczytałem, polskie dialogi to ja podziekuje już za gre. Inne źrudło się kłania,
polskiego szczekania to ja w grze niechce, niemogą głupie ciule kinówki zrobić ? ;/


Tylko tyle ci napisze rest in peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 16:49, Dead-pl napisał:

Oo dopiero sie doczytałem, polskie dialogi to ja podziekuje już za gre. Inne źrudło się kłania,
polskiego szczekania to ja w grze niechce,

Faktycznie, z polszczyzną u Ciebie na bakier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pelne spolszczenie wyklucza by na serwerze cenegi pojawila sie latka zangielszajaca gre ?:) czy tez to sa moje pobozne zyczenia ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 00:06, morthi napisał:

pelne spolszczenie wyklucza by na serwerze cenegi pojawila sie latka zangielszajaca gre ?:)
czy tez to sa moje pobozne zyczenia ?:)


Hmm... ciekawe pytanie?? Pomyślimy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro dajecie angielskie wersje i mozliwosc polskiej nakladni :) to czemu by nie zrobic odwrotnie :) i przewrotnie ;) na pewno wielu graczy byloby bardzo zadowolonych z takiej mozliwosci :) szczegolnie tych ktorzy sa sercem zwiazani z batlem figurkowym :)

gratuluje Edycji kolekcjonerskiej :) fajna sprawa :) zastanawiam sie czy jako figurka bedzie dany czempion chaosu ? jesli tak to prosilbym o taka :)
http://cytadela.pl/cgibin/shop?info=8356&sid=1f9a25be - bardzo podobna do glownego bohatera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 00:15, morthi napisał:

skoro dajecie angielskie wersje i mozliwosc polskiej nakladni :) to czemu by nie zrobic odwrotnie
:) i przewrotnie ;) na pewno wielu graczy byloby bardzo zadowolonych z takiej mozliwosci :)
szczegolnie tych ktorzy sa sercem zwiazani z batlem figurkowym :)

gratuluje Edycji kolekcjonerskiej :) fajna sprawa :) zastanawiam sie czy jako figurka bedzie
dany czempion chaosu ? jesli tak to prosilbym o taka :)
http://cytadela.pl/cgibin/shop?info=8356&sid=1f9a25be - bardzo podobna do glownego bohatera
;)


Jeszcze nie wiem jaka figurka. Ale dowiem się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z metalowych ta bylaby moim zdaniem najlepsza:) no chyba ze edycji kolekcjonerskich jest na prawde niewiele :) i sprobujecie wydebic od GW jakies staroedycyjne ;) (chociaz one nie sa produkowane od 8 lat... heh...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 22:12, Deejay napisał:

> No właśnie on przypadkiem na pakiet spojrzał, bo pakiet faktycznie za 200 zł idzie. Ale
pojedynczy
> egzemplarz to 99.90

no i wszystko jasne :) kamień spadł mi z serca ;)


w wirtus.pl Warhammer za 69,90 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 16:49, Dead-pl napisał:

Oo dopiero sie doczytałem, polskie dialogi to ja podziekuje już za gre. Inne źrudło się kłania,
polskiego szczekania to ja w grze niechce, niemogą głupie ciule kinówki zrobić ? ;/


witam,

Niezaleznie od tego czy wydanie gry w tej wersji bedzie Ci sie podobac czy nie,
to piszac na tym forum zaakceptowales jego zasady.

zdecydowanie nie popieramy takiego zachowania, a przede wszystkim obrazania innych uzytkownikow
i firm ktore reprezentuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować