Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

nie przesadzajcie, wersja kolekcjonerska calkiem spoko - dali figurke :) przede wszystkim cena dobra - za te pieniadze to na zachodzie nawet wersji podstawowej sie nie kupi wiec nie ma o czym mowic.Zapowiada sie niezle,jak nie spaprali nic z lokalizacja to Cenega ma u mnie duzy +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 16:05, Bambusek napisał:

Brak FF faktycznie boli, al e łwąściwie tyle. W demie w końcu grać mozan tylko kampanięChaosu
i IMO wygląda tak, jak powinna - bnda fanatyków atakujaca w szale przeciwnika. Piękne.

Tak całkowicie to jednak nie pozbawili W.MoC, friendly fire. W scenariuszu gdzie są dostępne Hellcanon (obrona twierdzy...) jednostki, które dostały się pod ich ostrzał obrywały, równie solidnie co jednostki imperium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 20:26, dobrakos napisał:

nie przesadzajcie, wersja kolekcjonerska calkiem spoko - dali figurke :) przede wszystkim cena
dobra - za te pieniadze to na zachodzie nawet wersji podstawowej sie nie kupi wiec nie ma o
czym mowic.Zapowiada sie niezle,jak nie spaprali nic z lokalizacja to Cenega ma u mnie duzy
+.


ja nie narzekam, kolekcjonerska mnie nie iteresuje.. ale porównywanie cen na zachodzie to bezsens...

policz sobie ile procen sredniej wyplaty zachodniej bedzie stanowic zachodnia EK, a ile polskiej - polska EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2006 o 21:40, moonman napisał:

ja nie narzekam, kolekcjonerska mnie nie iteresuje.. ale porównywanie cen na zachodzie to bezsens...


policz sobie ile procen sredniej wyplaty zachodniej bedzie stanowic zachodnia EK, a ile polskiej
- polska EK.


ja rowniez nie kupie EK stwierdzam tylko fakt ze to dobra cena.Ceny gier na zachodzie sa 2-3 razy wyzsze , ale zauwaz ze sprzet, samochody, ubrania itd kosztuja podobnie albo tylko nieznacznie wiecej niz w Polsce.Bierze sie to stad ze zachodni dystrybutorzy gier maja o wiele wyzsze marze niz w CDP czy Cenega.Moga sobie na to pozwolic bo wielu ludzi na to mimo wszystko stac choc 50 euro to nie sa "grosze" jak ktos zarabia 1000 na miesiac.Mysle ze troche przeceniasz "srednie zarobki na zachodzie" ale generalnie masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja musze przyznac ze jestem zawiedziony...
najpierw jakoscia gry a teraz zawartoscia EK jedyne co to DUEL mi sie podoba to ciekawie zostalo wymyslone
ale przynajmniej mi sie wyjasnil problem :) tak sie zastanawialem czy kupic kolekcjonerska Medievala czy Warhammca teraz wiem, ze Medievala nie wiedzac nawet co bedzie mial
:-) mam 100% pewnosci, ze bedzie lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja anulowałem swoje zamówienie w Wirtusie i zamówiłem EK. Zestaw według mnie dość ciekawy, a cena jak na edycje kolekcjonerskie jeszcze nie jest taka mocno wygórowana. No i wydanie będzie zawierać też książkę Mark of Chaos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi sie podoba fakt, ze sama gra nie rozni sie w edycji standardowej oraz EK.
nie ma zadnych dodatkowych aur, map, bonusow w grze itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK MoC to jest to :) nie spodziewalem sie ze bedzie az tak ciekawa :) pomysl z figurka jest swient :) o wiele lepszy niz znak Khorna :) czy drogo ? hmm.. to w koncu edycja kolekcjonerska:D a cenega nie ma czegos takiego jak wirtualne pieniadze ;) i darmowa przesylka... taaak :D to mogliby przejac od CDP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 22:23, moonman napisał:

a mi sie podoba fakt, ze sama gra nie rozni sie w edycji standardowej oraz EK.
nie ma zadnych dodatkowych aur, map, bonusow w grze itp.

tak - takie cos to ciosy ponizej pasa
Dark Messiah, Neverwinter... dodatkowe bronie... dodatkowe rzuty kostka z powodu kupna kolekcjonerskiej edycji to nia fair... tymbardziej ze podobno obie gry maja byc rowniez w opcji Multiplayer i z tego co zrozumialem to rowniez w Multi beda te bonusy dzialac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie sie to akurat podoba w H5 :) kolekcjonerzy dostaja cos extra ;) co i tak nie dziala najlepiej :) wszak aura i tak sie wylacza sama z siebe :) moze dodatek to poprawi :)

moonman :) a co do za podpis ? :D przeciez nie mozna dawac ogloszen na tym forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 22:24, morthi napisał:

EK MoC to jest to :) nie spodziewalem sie ze bedzie az tak ciekawa :) pomysl z figurka jest
swient :) o wiele lepszy niz znak Khorna :) czy drogo ? hmm.. to w koncu edycja kolekcjonerska:D
a cenega nie ma czegos takiego jak wirtualne pieniadze ;) i darmowa przesylka... taaak :D to
mogliby przejac od CDP :P

Czyli jak mniemam również zamawiasz EK? :) Fakt, że brakuje u Cenegi czegoś takiego jak WPLN :D Przynajmniej by się przydało choćby i do pokrycia kosztów wysyłki. Zawsze to te 13 zł mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 22:25, morthi napisał:

mnie sie to akurat podoba w H5 :) kolekcjonerzy dostaja cos extra ;) co i tak nie dziala najlepiej
:) wszak aura i tak sie wylacza sama z siebe :) moze dodatek to poprawi :)

moonman :) a co do za podpis ? :D przeciez nie mozna dawac ogloszen na tym forum ;)


no wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jasne ze zamowilem kolekcjonerska :) z figurek ktore mogli by dac to moim zdaniem bedzie jakis czempion chaosu :) albo warrior priests :) nic innego nie pasuje mi :) fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sklep.cenega.pl jest promocja, ze pierwszy egzemplarz ed. zwykłej kosztuje 78,90 a kazdy nastepny 49,90.

no i wczoraj byl taki bug, ze jesli sie zamowilo drugi egzemplarz za 49,90 to system widzial tez pierwszy (jako drugi dla nastepnego ;) ) za 49,90 - od razu zamowilem dwa czyli suma 99,80pln / 2szt. :D

a dzisiaj patrze a moje zamowienie ma status "anulowane" :(
dzisiaj zlicza juz normalnie tzn. 78,90+49,90+10 (kurier) = 138,80
czyli jesli w dwoch sie kupuje to wychodzi 69,40PLN za grę już z przesyłką. Cena nawet strawna, zaraz qmpla namowie i zamawiamy :D - szkoda, ze wczorajszy motyw nie zadziałał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm - podstawa jest wspolna czyli Games Workshop :) a poza tym to dwa rozne swiaty :) 40 toczy sie w przyszlosci a Battle to fantasy :)

najlatwiej jesli sobie sciagniesz demko i samodzielnie zapoznasz sie z gra http://www.download.cenega.pl/download_system/?ID=1065 :) badz tez znajdzisz w odmetach sieci gre wahrammer: shadow of horned rat :) ktory jest pierwowzorem MoC :)

http://www.markofchaos.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 08:48, morthi napisał:


najlatwiej jesli sobie sciagniesz demko i samodzielnie zapoznasz sie z gra


w sumie to poczekam na nowy CDACTION bo powinni w nim dać demo tej gry :] przynajmniej tak myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 09:09, UMC.Hugo napisał:

>
> najlatwiej jesli sobie sciagniesz demko i samodzielnie zapoznasz sie z gra

w sumie to poczekam na nowy CDACTION bo powinni w nim dać demo tej gry :] przynajmniej tak
myśle


chociaz w oficjalnych zapowiedziach grudniowego CDA o warhammerze nie ma ani slowa...
to looknijcie w lewy dolny rog okladki

http://img512.imageshack.us/my.php?image=215608276wj7.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować