Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2006 o 12:41, Gosu napisał:

Czy ta gra jest platna co miesiac jak wow ?

Nie. Myslisz chyba o Warhammer: Online, ktory wyjdzie dopiero za pewien (raczej dlugi) czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 13:33, Elwro napisał:

> Czy ta gra jest platna co miesiac jak wow ?
Nie. Myslisz chyba o Warhammer: Online, ktory wyjdzie dopiero za pewien (raczej dlugi) czas.


Ahh tak przepraszam za pomylke, to rts jest? hmm to ile tych warhamerow juz wyszlo...mysalem ze dark crusiade czy jakos tak to nowy rts warhamera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam GeForce 6600 GT
procesor Intel Celeron 2,26 GHz
1 mega RAMu
Czy MOC w ogole pojdzie na tym??
Z tego co na kilku stronach widzialem to moj stary kochany procek moge sobie w nos wsadzic i pokrecic...karta ledwie pociagnie, a jesli chodzi o pamiec to moze byc. Jednak nie jestem specem od sprzetu (znam sie tylko na tym co oczywiste dla usera kompa) Uda mi sie zagrac czy musze czekac do gwiazdki na nowego procka i karte...?
Podpowiedzcie mi cos jesli mozecie...
A kolekcja kolekcjonerska to moje marzenie,jak znam zycie to wrzuca plakat Świata warhammera (mam tylko 3-lustria,nowa edycji mlotka i z srodziemia...wszystkie z WHITE DWARF.) dadza jakas plyte z soundtrackiem gry. Poradnik gry,opis Starego Swiata
Slinka mi tesh cieknie;]
Pozdro dla wszystkich wyczekujacych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 17:30, Lasca napisał:

1 mega RAMu


No na 1 mega Ramu to na pewno nie ruszy:P

Ale jeżeli mówić o 1 GIGA ramu to powinien ruszyć na low detalach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj przesadzasz...pochrzanilo mi sie...akurat mialem zadanie, w ktorym obliczalem jakies "MEGA"
oczywiscie mam 1 GIGA;]

ze na niskich to ja wiem...nie spodziewam sie pieknej grafy i plynnegej gierki...chce aby to w ogole odpalilo...
mam kase na jeden komponent,czyli albo procesor,albo grafa. Ramu raczej nie zmienie.
Doradzi ktoś coś? robie to tlko dla tej gry;] (no i moze jeszzce dla BF2142)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 13:23, morthi napisał:

nie widze niczego dziwnego w tym ze wymagany jest procek 3.2 ghz albo lepszy :) toz to w dzisiejszych
czasach standart :) tak jak 1 gb ramu :)

Co do procka to tam chodzi o "zwykłe" Pentium IV 3 ghz w zalecanych, więc nie jest tak źle. Same ghz to w końcu nie wszystko ;) W przypadku procków 64-bitowych sprawa wygląda inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz jest spora kolejka na obu serwerach :) jak dobrze pojdzie to ok 21-22 przekonam sie czy MoC mi wogole ruszy :))) , logicznie rzecz biorac nie powinien miec wiekszych wymagan niz MTW2 ale kto ich tam wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 17:29, Gosu napisał:

Ahh tak przepraszam za pomylke, to rts jest? hmm to ile tych warhamerow juz wyszlo...

W swiecie fantasy wyszly 2 rtsy: Shadow of the Horned Rat oraz Dark Omen, ale to juz jakis czas temu... potem byla dluga cisza i dopiero Mark of Chaos. Wiecej wyszlo gier osadzonych w swiecie WH: 40000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witka ja mam ale pograc nie moge :/

Mam problem z gra Warhammer : Mark of Chaos
Dzisiaj sobie skonczylem sciagac demko i zainstalowalem i gra sie odpala niestety monitor odwala ze "Out of Range"
Co z tym poczac?? Zeby odswiezanie ta gra miala na 60Hz albo rozdzielczosc 1024x768
Prosze o pomoc.

Best Regards

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, bardzo sie zawiodlem na tej grze. Co prawda, grafika jest piekna ale animacja juz kuleje. Wymagania sprzetowe spore (tylko prosze bez pytan "czy mi pojdzie na core duo z gf7900" - sciganij demo i zobacz sam). Glosy sa ok, ale nie ma co sie nad nimi rozwodzic bo cenega i tak ma zrobic dubbing... Najgorsze jest to, ze gra sie w ta gre jak w jakas mlocke w czasie rzeczywistym. Owszem, mozna kupowac upgrade''y dla jednostek (raczej standardowe) ale sama walka bardzo rozczarowuje. W praktyce wyglada to tak, ze rzucasz oddzial walczacy wrecz do "kociolka" i dodajesz oddzial strzelajacy - BO NIE MA FRIENDLY FIRE. To juz stary Sothr mial o wiele lepsza mechanike walki. Zenada, wole kupic Medievala 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Garettem, tak to mniej wiecej wyglada, ci ktorzy liczyli na gre taktyczna w czasie rzeczywistym a''la total war to sie zawioda.czyli beta testerzy nie klamali.Wg mnie byl to efekt zamierzony bo wydawca chcial zrobic gre nie tylko dla taktykow tylko dla wszystkich i postawili na grafike i klimat WH a nie na realizm pola bitwy.Postawili tez na szybka akcje.Wydaje mi sie ze gra jest mimo wszystko udana bo owa mlocka moze byc mila i przyjemna, nie jest to to samo co Medieval i chyba dobrze - zapaleni taktycy wezma sie za ten drugi tytul.
Dzwieki sa wg mnie ok i najwiekszym minusem jest troche dretwa animacja walki.Co do wymagan gry to sa jednak znacznie nizsze niz te co wypisywano na forach,jednak bardzo pamieciozerna - mam 1,25 GB RAM i faktycznie dopiero na 2 GB szybkiej pamieci chodzilo by to jak w zegarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować