Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Kupmy prezent na gwiazdkę dla CD Projektu! [taka mała idea]

937 postów w tym temacie

Pieniądze miałem przelać poprze mBank (byłoby szybciej), ale jak już wspominałem mam poroblemy techniczne. W związku z tym pieniądze przekazuję przez Pocztę Polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 19:00, Keroth napisał:

Panowie wy się tak nie rozpędzajcie. Naprawdę 10zł wystarczy. Potem nie będe wiedziiał co z
tą kasą zrobić :/.



Jak znasz konto do Caritasu to mógłbyś resztę wpłacić na ich konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 19:00, Keroth napisał:

Panowie wy się tak nie rozpędzajcie. Naprawdę 10zł wystarczy. Potem nie będe wiedziiał co z
tą kasą zrobić :/.

to to co zostanie to mozesz tez pracownikom pokupywać lizaki bądz Grześki...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 19:00, Keroth napisał:

Panowie wy się tak nie rozpędzajcie. Naprawdę 10zł wystarczy. Potem nie będe wiedziiał co z
tą kasą zrobić :/.


No jak to co! Podzielisz sprawiedliwie: 10% dla Ciebie, a marne resztki dla mnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2005 o 21:10, Ciechan napisał:


No jak to co! Podzielisz sprawiedliwie: 10% dla Ciebie, a marne resztki dla mnie. ;)


Dla Ciebie? A dlaczego nie podzielić to sprawiedliwie? Ale i tak wg. mnienajlepsza opcja to Caritas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>mnienajlepsza opcja to

Dnia 08.12.2005 o 21:23, Piotrbov napisał:

Caritas.



Caritas... nawet nie wiecie jak tam jest... Moja matka pracuje tam jako pielęgniarka. Mówi, że pracownicy biorą sobie leki do domu, zabierają słodycze pacjentom ;), na ogół nic im się nie chce, a nawet raz nie zabili pacjentki bo otworzyli okno i starsza pani dostała zapalenia płuc :/ Wszystko jest cacy tylko wtedy gdy jest kontrola sanepidu (oczywiście wiedzą kiedy nastąpi - ciekawe...) Ogólnie wszyscy kradą wszystko :) a najlepszy jest ksiądz: Przychodzi niby to z komunią, ale nie idzie do pacjentów bo jak mówi: ''''nie chce mi się'''' :) Siedzi i popija sobie kawę. Także ja wolał bym dać to na obiadki dla dzieci, bo caritas i tak ma kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 22:02, Tomi_323 napisał:

> No dobra a jak nie to może Polska Akcja Humanitarna www.pajacyk.pl

To popieram.


No więć jednak miałem dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje obliczenia techniczne wykazują,że jak dojdzie kasa już przez was wpłacona będzie i na koszulkę, ale wpłacać dalej. Reszta zgodnie z umową idzie na jakiś cel charytatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 15:37, Keroth napisał:

Witam - misia już mam :]. Zdjęcia poniżej. Robione komem stąd jakoś.


Fajowy. Na tym zdjeciu po lewej w pierwszej chwili myslalem, ze ten misiek siedzi na wozku inwalidzkim :D
To na szczescie tylko rower :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te dwa misie wyglądają, eee, inaczej:P! Ja wpłacę, hmm... jutro bodajże. Całe to moje opóźnienie spowodowane jest skręceniem (częściowym) kostki, więc chyba rozumiecie...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować