Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Kupmy prezent na gwiazdkę dla CD Projektu! [taka mała idea]

937 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2005 o 15:29, Tomi_323 napisał:

Oj pomyłka. Chodziło o skaner ;) Powiem Ci, że w Twoim rozkładzie dnia znalazł bym nie jedną
chwilę, gdzie można zrobić skan, ale jak nie chcesz się wysilać to trudno. Dla chcącego nic
trudnego :D


Nie jestem pewien, zacznij takie studia jak ja, to pogadamy. Ale nieważne kończmy ten offtop bo się jakiś modek zjawi. W każdym razie ja kaskę wpłaciłem w piątek i pewnie będzie na koncie w poniedziałem/wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra... ostatni post. Dlaczego Ty spisz od 13 do wieczora <lol> to niezdrowo :)))

Ja kałade się ok. 1 w nocy wstaje o 5 na rorary z sister :) Potem szybciutko dwoma autobusami do szkoły, 8 lekcji + dodatkowe kółko, wracam znowu dwoma autobusami (zawsze są korki o tej porze), jem obiad, musze się przygotować do lekcji i jakoś nie śpie w dzień... Chce ci się spać? To zrób sobie kawę i idź na spacer ;)

Ale co myślicie o tej propozycji D2T? Dzieki niej nie będziemy się musieli martwić o czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że nie bo nie wiem gdzie mógłbym taką kartke wydrukować by ładnie wyglądała. A na drukarce domowej to będzie to wyglądać conajmniej wsiowato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 15:51, Tomi_323 napisał:

Dobra dobra... ostatni post. Dlaczego Ty spisz od 13 do wieczora <lol> to niezdrowo :)))
Ale co myślicie o tej propozycji D2T? Dzieki niej nie będziemy się musieli martwić o czas.


Moim zdaniem całkiem niezła, ale to powoduje pewne komplikacje: trzeba coś zrobić z projektem, w końcu na pleckach koszulki miały być nicki, a tak to będzie... no właśnie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustalam termin ostateczny na środę. Potem wywalamy resztę osób z koszulki. Do środy do 24 musze widzieć potwierdzenie wpłaty lub kasę na koncie.

Koniec - finito! Mam nadzieje, że zdąże przy takich założeniach. Najwyżej się osobiście kopsne do takiej firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki: ilu was/i kto, poza Tobą, wybierze się z prezentem do siedziby CDP? Myślę raczej o warszawiakach, bo pewnie nikt nie przyjedzie po to specjalnie z drugiego końca Polski (z Wrocławia to dla mnie za daleko;). W każdym razie mam prośbę: zabierzcie ze sobą cyfraka i ewentualnie kamerę (może być nawet w komórce), jak pozwolą, to porządnie wszystko udokumentujcie. Chcę przynajmniej zobaczyć, co tam się będzie działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 16:06, GanD napisał:

A tak z innej beczki: ilu was/i kto, poza Tobą, wybierze się z prezentem do siedziby CDP? Myślę
raczej o warszawiakach, bo pewnie nikt nie przyjedzie po to specjalnie z drugiego końca Polski
(z Wrocławia to dla mnie za daleko;). W każdym razie mam prośbę: zabierzcie ze sobą cyfraka
i ewentualnie kamerę (może być nawet w komórce), jak pozwolą, to porządnie wszystko udokumentujcie.
Chcę przynajmniej zobaczyć, co tam się będzie działo :)



Też podpisuje się pod tym :))


I mam pytanie, mam nadzieje, że na projekcie przy moim nicku jest 1 a nie I?? To tlyko względem sprawdzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2005 o 15:51, Tomi_323 napisał:

Ja kałade się ok. 1 w nocy wstaje o 5 na rorary z sister :) Potem szybciutko dwoma autobusami
do szkoły, 8 lekcji + dodatkowe kółko, wracam znowu dwoma autobusami (zawsze są korki o tej
porze), jem obiad, musze się przygotować do lekcji i jakoś nie śpie w dzień... Chce ci się
spać? To zrób sobie kawę i idź na spacer ;)


Nie czytałes co napisałem? Musze się uczyć dwie doby niemal bez przerw (tylko na pościk na forum;]). To znaczy że noce też zarywam. To potem w pierwszy wolny dzień śpię i tyle. Wiem że to niezdrowo, ale niestety muszę.

A co do propozycji D2T to ja złożyłem taką samą pare stron wcześniej ;] Żeby nicki były na kartce, a nie na koszulce, ale nikt sie wtedy nie zgodził, więc pomysłu nie forsowałem. Nie mam czasu szukać linka teraz, ale to gdzieś na pierwszych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2005 o 16:58, Budo napisał:

Nie czytałes co napisałem? Musze się uczyć dwie doby niemal bez przerw (tylko na pościk na
forum;]). To znaczy że noce też zarywam. To potem w pierwszy wolny dzień śpię i tyle. Wiem
że to niezdrowo, ale niestety muszę.


Dobra już cicho.

Dnia 11.12.2005 o 16:58, Budo napisał:

A co do propozycji D2T to ja złożyłem taką samą pare stron wcześniej ;] Żeby nicki były na
kartce, a nie na koszulce, ale nikt sie wtedy nie zgodził, więc pomysłu nie forsowałem. Nie
mam czasu szukać linka teraz, ale to gdzieś na pierwszych stronach.


Ja jestem jak najbardziej ZA.


P.S

To Ty studjujesz medycyne jak dobrze pamiętam?

Dnia 11.12.2005 o 16:58, Budo napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 16:16, Ad_aM21 napisał:

A tak z innej beczki: ilu was/i kto, poza Tobą, wybierze się z prezentem do siedziby CDP?

>Myślę

Dnia 11.12.2005 o 16:16, Ad_aM21 napisał:

raczej o warszawiakach, bo pewnie nikt nie przyjedzie po to specjalnie z drugiego końca

>Polski

Dnia 11.12.2005 o 16:16, Ad_aM21 napisał:

(z Wrocławia to dla mnie za daleko;). W każdym razie mam prośbę: zabierzcie ze sobą cyfraka
; i ewentualnie kamerę (może być nawet w komórce), jak pozwolą, to porządnie wszystko udokumentujcie.

Dnia 11.12.2005 o 16:16, Ad_aM21 napisał:

Chcę przynajmniej zobaczyć, co tam się będzie działo :)


Ja z chęcią pojadę i mam bardzo dobrego cyfraka ( karta pamięci 128MB )


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2005 o 17:01, Tomi_323 napisał:

Ja jestem jak najbardziej ZA.


Teraz to trochę późno, ale może jeszcze ludzie zmienią zdanie, skoro mamy takie terminy że projekt trzeba wysłać w poniedziałek. Chyba że Keroth się wstrzyma z wysłaniem go i wtedy wykreśli się ludzi, od których kasa nie wpłynie do środy.

Dnia 11.12.2005 o 17:01, Tomi_323 napisał:

P.S
To Ty studjujesz medycyne jak dobrze pamiętam?


Biotechnologię- tez czasochłonne badziewie. Będę w przyszłości robił pomidory wielkości arbuzów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 17:09, Budo napisał:

Teraz to trochę późno,


Przecież taki projekt można zrobić jeden dzień przed planowaną wycieczką... jakaś dobra drukarka fotograficzna i już :)) Nawet w cafe takie mają :) dzięki temu zyskamy sporo czasu i będzie możliwośc wykreślenia tych niewypłacalnych ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 17:12, Tomi_323 napisał:

> Teraz to trochę późno,

Przecież taki projekt można zrobić jeden dzień przed planowaną wycieczką... jakaś dobra drukarka
fotograficzna i już :)) Nawet w cafe takie mają :) dzięki temu zyskamy sporo czasu i będzie
możliwośc wykreślenia tych niewypłacalnych ludzi :D


Podstawowa zasady wszelkich akcji. NIgdy nie rób nic na dzień przed... ZAWSZE NIE WYPALA! (wiem z doświadczenia :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 17:23, Keroth napisał:

Podstawowa zasady wszelkich akcji. NIgdy nie rób nic na dzień przed... ZAWSZE NIE WYPALA! (wiem
z doświadczenia :P)



To można to zrobić dwa, trzy dni wcześniej.


Ad_aM21

>Ale stwierdzono, że kartka się zniszy/zagubi a koszulka nie :)

O stan koszulki/misia czy kartki/misia mają zadbać osoby, które wybiorą się do CDP z Keroth`em na czele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>Ale stwierdzono, że kartka się zniszy/zagubi a koszulka nie :)

Dnia 11.12.2005 o 17:26, Tomi_323 napisał:

O stan koszulki/misia czy kartki/misia mają zadbać osoby, które wybiorą się do CDP z Keroth`em
na czele.


Chodziło o to, że ta kartka może się zagubić już gdzieś w CDP, chyba że ją też taką dużą zrobić jak miśka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować