Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Kupmy prezent na gwiazdkę dla CD Projektu! [taka mała idea]

937 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2005 o 18:43, Abi Dalzim napisał:

>jeszcze się skoryguje ten czy owy wpis ;]

Mam nadzieję, że Ci co nie wpłacili kasy a tylko kłapali dziebem zostaną usunięci :)

Nadzieję? Jak nie zostaną to będzie największa porażka tej akcji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2005 o 18:09, KHRoN napisał:

a grafiki są tu, brzuszek: http://img312.imageshack.us/img312/9253/cdpprzod3mv.jpg
plecki: http://img281.imageshack.us/img281/6376/cdptyl7fp.jpg (jeszcze się skoryguje ten czy
owy wpis ;] )
... obie mają porażającą wielkość kartki A4 (ale mającej 72dpi ;] )


Fajne, tylko że wolałem listę wg kolejności zgłoszeń :P
Leppiej niech każdy przejrzy to i sprawdzi czy jego nick jest poprawnie zapisany. Głupim zgrzytem byłby błąd w xywce. W moim na szczęście nie można wiele sknocić ;] hmm Bódo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprawdźcie koniecznie! ja robiłem tylko copy-n-paste, ale widząc mojego nicka na tej liście stwierdziłem że keroth zrobił ją (listę) na odwalsię O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To płaczcie i róbcie z igły widły a mojego nicka w radiu FTB nikt jeszcze dobrze nie przeczytał(inny niż tu się posługuje) choć czytali go codziennie przez około miesiąc jakoś się niedenerwowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno wpłacę w poniedziałek, więc ta kasa może przyjść trochę później niż w poniedziałek wieczorem, ale krótko po tym terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem problemu. listę też robilem Ctrl + C i Ctrl + V, każdy ma wgląd do wszystkiego więc jak coś jest źle zmiana tego zajmuje kilkanaście sekund.

Jeżeli uważacie przekręcanie nicka przez Worda za brak szacunku (nie mam wolnych slotów w słowniku użytkownika, właśnie przez nicki a nie wiem jako go powiększyć :P) do Was zastanawia mnie czy Wy nie macie trochę za dużego mniemania o sobie (oczywiście nie wszyscy, tylko Ci co tak uważają) ale nie mi to oceniać...

Do wszystkich co się pieklą o usuwanie wpisów. Jaknajbardziej Was rozumiem, ale:

1. Dajmy ludziom szansę wpłacić te pieniądze (one cały czas spływają);
2. Wg mnie naprawdę w tej akcji nie chodzi o kase tylko o prezent. Zdanie to jest głównie dla Tomiego_323. Porażką akcji będzie jak nie damy im prezentu, a nie jak qrde mol jeden z x niewpłaconych nicków będzie na koszulce bo zapomnieliśmy go usunąć.

Pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 21:41, Keroth napisał:

Ja też nie rozumiem problemu. listę też robilem Ctrl + C i Ctrl + V, każdy ma wgląd do wszystkiego
więc jak coś jest źle zmiana tego zajmuje kilkanaście sekund.

Jeżeli uważacie przekręcanie nicka przez Worda za brak szacunku (nie mam wolnych slotów w słowniku
użytkownika, właśnie przez nicki a nie wiem jako go powiększyć :P) do Was zastanawia mnie czy
Wy nie macie trochę za dużego mniemania o sobie (oczywiście nie wszyscy, tylko Ci co tak uważają)
ale nie mi to oceniać...

Do wszystkich co się pieklą o usuwanie wpisów. Jaknajbardziej Was rozumiem, ale:

1. Dajmy ludziom szansę wpłacić te pieniądze (one cały czas spływają);
2. Wg mnie naprawdę w tej akcji nie chodzi o kase tylko o prezent. Zdanie to jest głównie dla
Tomiego_323. Porażką akcji będzie jak nie damy im prezentu, a nie jak qrde mol jeden z x niewpłaconych
nicków będzie na koszulce bo zapomnieliśmy go usunąć.

Pozdrawiam :).



ja zapłaciłem bardzo wcześnie poprosze wytłuszczonym drukiem napisać Lumbago ten co wpłacił 10 zł jako jeden z pierwszych :P

Boże ludzie robicie problemy i właśnie teraz wychodzi wasze prawdziwe "ja". Nie chcecie zrobić prezentu CD Projektowi tylko sie pokazać te wszystkie zamieszania z mediami teleekspresem nickami na koszulce, zabiraniem pomyslów,"ChAIeBnYm przekręcaniem nicków. Jak pracownicy CD projektu to czytają to mają fajną opinję o tej akcji. Ludzka mentalość nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lumbago
może ci po prostu nie zależy ;] ja np. w realu poprawiam spokojnie ludzi i mówię że "h" jest nieme i się go nie czyta ;]

@Keroth
można ręcznie wyłączyć autokorektę bądź używać notatnika... używanie notatnika nie jest dyshonorem a wiesz że ci psikusa nie zrobi ;] do tego to nie word coś robi, tylko użytkownik który nie zapobiega "robieniu" ;]


dobra, koniec tematu bo widzę że wam "wszystko jedno jak się na was mówi" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam się podoba, choć jak już wcześniej napisałem, nawet gdyby mojego nicka tam nie było, to przecież świat się nie zawali. Ludki, pamiętajcie, że święta idą, pozostańmy w ich duchu. Licytację na poprzekręcane nicki uważam za takieko chochlika internetowego, mam nadzieję, że zginie i nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobra, proponuję zakończyć ta dyskusję. Niech każdy przjerzy lepiej te projekty Khrona i zgłosi ewentualny błąd w xywce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 21:49, Lumbago napisał:

Boże ludzie robicie problemy i właśnie teraz wychodzi wasze prawdziwe "ja"


hmm? dlaczego? ponieważ potrafimy upomnieć się o swoje? :)

Dnia 10.12.2005 o 21:49, Lumbago napisał:

sie pokazać te wszystkie zamieszania z mediami teleekspresem nickami na koszulce


nie ma to nic wspólnego z rzeczoną "akcją"...

Dnia 10.12.2005 o 21:49, Lumbago napisał:

"ChAIeBnYm przekręcaniem nicków


nie, nie masz racji - nie chodzi mi o to że muszę być "co do literki żeby wiedzieli że to ja i żeby mnie poczochrali z radości że to ja"... tylko że jeżeli już się robi jakąś listę - niezależnie czy nazwisk, czy imion, czy nicków - to Z SZACUNKU wobec osób na liście należy prowadzić ją PORZĄDNIE, nie przekręcając niczyich danych... to poprostu jest NIEKULTURLANE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem, że z chęcią :D 5 zeta ( czy 10 ) to wiele nie jest, a jak się trochę zbierze to może być nieźle. Jeszcze nie jestem pewien, ale raczej tak :) W końcu lubię CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2005 o 21:41, Keroth napisał:

2. Wg mnie naprawdę w tej akcji nie chodzi o kase tylko o prezent


Wg każdego :)

>Zdanie to jest głównie dla

Dnia 10.12.2005 o 21:41, Keroth napisał:

Tomiego_323. Porażką akcji będzie jak nie damy im prezentu, a nie jak qrde mol jeden z x niewpłaconych
nicków będzie na koszulce bo zapomnieliśmy go usunąć.


Ta. Za to, że ktoś kłapie dziobem i daje obietnice bez pokrycia ma być umieszczony na koszulce. :/ To nie fair w stosunku do Nas wszystkich. W końcu daliśmy coś od siebie. Powiecie, że liczą się chęci. Zgadzam się, ale dobre chęci to nie wszystko. To tylko połowa drogi do sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 23:16, Tomi_323 napisał:

Ta. Za to, że ktoś kłapie dziobem i daje obietnice bez pokrycia ma być umieszczony na koszulce.
:/ To nie fair w stosunku do Nas wszystkich. W końcu daliśmy coś od siebie. Powiecie, że liczą
się chęci. Zgadzam się, ale dobre chęci to nie wszystko. To tylko połowa drogi do sukcesu.


Ale sam powiedz, co lepsze. Czy ze wszystkimi co się zadeklarowali, ale prezent będzie, czy może czekać do ostaniej chwili, później usunąć tych co nie wpłacili i ryzykować, że się nie zdąży? Wszyscy chcemy aby akcja się udała i nie sprzeczajmy się o ksywki na koszulce. Jeśli ktoś nie wpłaci mimo zadeklarowania się to trudno. świat się na tym nie skończy. Liczy się gest i tyle. A ci co nie wpłacili będą potępieni, rzucimy na nich klątwe, może nawet TYHE wspomoże nas swoją. Jak nie wpłacą ich strata, stracą w naszych oczach jak to się mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 23:28, Daimon_Frey napisał:

Ale sam powiedz, co lepsze. Czy ze wszystkimi co się zadeklarowali, ale prezent będzie, czy
może czekać do ostaniej chwili, później usunąć tych co nie wpłacili i ryzykować, że się nie
zdąży? Wszyscy chcemy aby akcja się udała i nie sprzeczajmy się o ksywki na koszulce. Jeśli
ktoś nie wpłaci mimo zadeklarowania się to trudno. świat się na tym nie skończy. Liczy się
gest i tyle. A ci co nie wpłacili będą potępieni, rzucimy na nich klątwe, może nawet TYHE wspomoże
nas swoją. Jak nie wpłacą ich strata, stracą w naszych oczach jak to się mówi.


No to dlatego trzeba ustalić OSTATECZNY termin. Potym terminie czekamy jescze 3 dni na wpłynięcie kasy i wysyłamy projekt na koszulkę. Proste jak drut.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to takie proste ponieważ projekt na koszulkę musze (jeszcze tam zadzwonię) wysłać w poniedziałek. A już kilka osób napisało, że wpłaci w poniedziałek dopiero. Zaczęliśmy trochę zapóźno (jeśli zdecyduje się na jakąś edycje 2006 to na pewno zrobię to wcześniej ;]) ale teraz nie chce ryzykować nie wypału. Wolałbym więc abyście zgodzili się razem na ryzykowanie z nickami w zamian za pewność prezentu :).


Więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 01:16, Keroth napisał:

Więc?


Ja nie mam nic przeciwko, lepiej już doprowadzić to do końca niż się jeszcze z tym bawić.
Więc jak najbardziej, ryzykujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 17:53, Tomi_323 napisał:

>chyba nie lubisz jak ci ktoś zniekształca nazwisko? ;]

Nikt nie lubi. Mój ojciec zawsze się ''''mocno denerwuje'''' *, gdy zamiast Horski mówią na
niego Worski albo Morski :P


* delikatnie mówiąc :))



Albo Wonski! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nawiążę do kwestii nicków na koszulce. :) Pewnie ludzie z CDP i tak ich nie będą czytali, więc co to za różnica. :) Niemniej jednak jak najbardziej trzeba ustalić ostateczny termin (i to jak najszybciej, bo czas leci!) i pousuwać tych co nie wpłacili. Moja propozycja ostatecznego terminu to poniedziałek (w poniedziałek jeszcze można będzie wpłacać). Następnie czekamy do środy, max czawartku aż spłyną pieniądze i trzeba brać się szybko za koszulkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować